عجیب و غریب پیش بینی های عجیب و غریب فصل

معمولا پیش بینی های قطعه ساده ترین و breeziest قطعه از فصل. همه ما باید ایده ها و نظرات و آرزوی طول می کشد — و حتی برخی از بد taeks. شما برای باز کردن یک فایل word و چیزی که خود می نویسد:.

البته 2020 است نه یک فصل به طور منظم یا منظم در سال است. من فکر می کنم بسیاری از ما می تواند نسبتا برچسب آن را عجیب ترین و شاید ترسناک ترین سال های زندگی ما. تمام ساعت داخلی شکسته می شوند.

[هنوز هم زمان برای پیوستن و یا ایجاد یک فانتزی بیس بال لیگ برای فصل کوتاه]

من نمی دانم چگونه ما را دریافت کنید به فصل بیس بال. ما می تواند امید. ما می توانید خواب. و بازی و یا نه این چند ایده من تا به حال percolating در اطراف سر من برخی از 2020 گمانه زنی است که ما ممکن است یا نه ممکن است پیدا کردن در مورد.

Red Sox باید لود جرم — اما باد تا outscored

حتی با Mookie بتی به خارج از شهر این بوستون صف کارت هیولا شده است. J. D. مارتینز رافائل Devers و Xander Bogaerts همه باید MVP صعودی. من مایل به سرزنش اندرو Benintendi را کثیف 2019 در رسید از صدمات. میچ Moreland جامد چوب در برابر righties مسیحی Vazquez می outhit ترین catchers, Alex Verdugo ممکن است یکی از کسانی که lefty, هوسران, است که رشد در Fenway. شاید چیزی را پاپ با جکی Bradley جونیور در پایین صف — برخی از ویژگی های ترفند در سال گذشته نشان داد وعده و خوزه Peraza نیست بدترین شماره 9 hitter. این یک نیمکت ،

اما شرم آور است که سال 2020 Red Sox رسید هرگز خود را در برابر چرخش است. Chris فروش را برای سال Eduardo Rodriguez سالم نیست, دیوید قیمت بلند رفته است. ناتان Eovaldi و مارتین پرز خواهد بود چهارم یا پنجم شروع برای بسیاری از باشگاه رقیب — در صورتی که. در بوستون آنها کره بادام زمینی و ژله بالا و دو بچه. از آن بدتر می شود پس از آن. حداقل این بازی سرگرم کننده خواهد بود به تماشای.

حداقل یک پارچ برنده یک جایزه MVP

من در برابر هر گونه امداد پارچ برنده شدن یک جوان ماه و یا جایزه MVP هر چند من کمی بیشتر فکر باز شروع کوزه گرفتن جایزه بزرگ — هر MLB گسترش است که اساسا شکل در اطراف احتمالی غذای برای هر تیم است. آن فرد تلاش می کند تا بزرگترین گویند در چگونه موفق چیزهایی که در هر شب.

اما همچنین در نظر بگیرید که چه نوع از پارچ شروع فصل برنده بزرگ جوایز. رای دهندگان مانند مرتب نسبت, مطمئن, اما آنها نیز مانند روح W/L سوابق. اگر کسی می رود 9-1 با دوره ای زیر 2 و زیر 1 شلاق به دست آورید و توجه است.

جایزه رای گیری واز خیلی بیشتر پیچیده در دوران مدرن; برای یک خنده خوب نگاه کنید در برخی از خنده دار برندگان در 70s 80s 90s. در قبل از نسل RBIs شد شهد خدایان; امروز رای دهندگان درک چیزهایی مانند OBP و پارک اثرات. اما شمارش آمار, برای بهتر یا بدتر اغلب بخش عمده ای از یک hitter وظیفه فصلی رزومه و ممکن است آن را دشوار است برای جدا کردن خود در 60 بازی نمونه است. من نمی توانم به گذشته این ایده که یک کول و یا عشق و یا برخی از جوان تفنگ (توجیه عشق من کریس Paddack) ممکن است برنده تقریبا همه از خود شروع می شود و جمع آوری یک دسته از رای گیری بخار.

برایان رینولدز برنده یک پنبه حلاجی شده, عنوان

خواهد برایان رینولدز بود 2020 نسخه Tim Anderson? (برایان بلانکو/گتی ایماژ)

من می تواند راه آسان و صرفا می گویند “برایان رینولدز است مفید فانتزی فصل” اما اجازه دهید برخی از پاپ و اجازه دهید ما ، این مرد می شود از خواب در اواسط شب و بازدید از خط درایوهای. و در حالی که شجره نامه خود را ندارد چکیدن با تنگ وزوز وجود دارد مقدار زیادی برای خوش بینی در مورد.

رینولدز بود خوب به اندازه کافی در واندربیلت به انتخاب دور دوم در سال 2016. و اجازه دهید به بررسی میانگین در افراد زیر سن قانونی: .317 در rookie توپ .312 در بالا یک توپ .302 در دو-یک و سپس .367 در دو هفته از سه سال گذشته است. دزدان دریایی به او اجازه دهید برای 134 بازی و یک روح .314/.377/.503 بریده بریده به دنبال با 16 homers.

بد نیست برای یاهو ADP از 163. و رینولدز است که هنوز هم unrostered در حدود 17 درصد از یاهو لیگ.

رینولدز نیست نخبگان با ضربه زد توپ, مشخصات, اما او بازدید توپ سخت تر از متوسط بازیکن. او پر از وزوز 76 درصد در حداکثر سرعت دویدن با سرعت. او در عین حال به شکست در هر سطح به عنوان یک حرفه ای. شاید او می تواند انجام کاری خاص در 60 بازی ها و یا هر آنچه در این سال 2020 فصل معلوم می شود.

غول ها (تا کنون) بدترین تیم در بیس بال

زمانی که من در سان فرانسیسکو تنظیم بیش از/تحت شماره من نمی توانستم نوشتن “زیر” به اندازه کافی سریع. سه تیم مهم ترین توهین آمیز قطعات — شکن Posey, Brandon کمربند و اوان Longoria — همه از دست بازکن. و Posey, البته, تصمیم گرفتند برای کل سال است.

این تبادل کارکنان یک دسته از بالش قرارداد و قابل قبول صعودی ، شاید جانی کوتو یا جف Samardzija می توانید پیدا کردن چیزی در اواسط 30s. من به جرم اعتقاد کوین Gausman در حالی که (با بازی “حداقل او را از بالتیمور” کارت) اما او نمی پاپ در آتلانتا یا سینسیناتی ،

و پس از آن وجود دارد مدیر گیب Kapler که مزاحم یکی. او یک بیت از که مت پاتریشیا rub — کمی متضاد کمی بیش از حد استراتژیک زیبا برای خود خوب است. آیا او قادر خواهد بود را به نفع خود را در اتاق قفل به خصوص اگر این تیم رقابتی مرده در McCovey یارو حتی قبل از زمین انداخته است? آیا کسی از دست Kapler در فیلادلفیا? شاید من باید دو برابر کردن در فیلیز/بیش از به سادگی به دلیل Kapler رفته است; که تیم بسیار با استعداد به راه پر پیچ و خم در اطراف .500 برای همیشه لطفا برای.

Isiah Kiner-Falefa بالا 10 فانتزی جالب

این یک جزئی تقلب, به این دلیل که رنجرز مشاهده Falefa خود را به عنوان شروع سوم baseman. اما او در حال حاضر حمل شکارچی برچسب در یاهو و این که همه ما در مورد مراقبت. این یکی از مورد علاقه ما و تمام وقت, فانتزی هک: فانتزی-واجد شرایط گیر که نیست مجبور به گرفتن.

این آمار حرفه ای نمی خواهد شما بیش از برنده شدن در اینجا. حتی به آنها نگاه کنید. فقط می دانم Kiner-Falefa شده منجمد, طناب ماشین آلات تمام تابستان و این تیم می تواند به توقف آواز ستایش خود را. و فانتزی جالب چشم انداز عظیم است ظروف سرباز یا مسافر بعد از حدود 5-6 نام. اگر Falefa می تواند صرفا یک لیگ-میانگین hitter اما حفظ روزمره زمان پخش این یک فانتزی سرقت.

گوش دادن به یاهو فانتزی بیس بال پادکست

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>