واشنگتن طلسم تغییر است و فقط مرحله 1

KANSAS CITY, Mo. — پس از واشنگتن NFL تیم تصمیم به تغییر نام آن در اوایل هفته گذشته دکتر استفانی Fryberg تا به حال احساسات متضاد — اما نه به این دلیل که این تیم در حال حاضر بازنشسته مستعار یک دیکشنری-تعریف نژادی لکه دار شد دور.

او مانند بسیاری از (اما نه همه) بومیان آمریکا, هیجان زده بود که در مورد دیر شده تغییر دهید. Fryberg یک استاد دانشگاه میشیگان و عضو توللیپ قبیله است که انجام تحقیقات تجربی در مورد اثرات مادری آمریکایی ورزشی تصاویر بر مردم بومی برای سال. او نمی توانست لرزش احساس آزار دهنده که این تیم انگیزه برای تسلیم شدن نیست دقیقا خالص.

“من بسیار آگاه است که واشنگتن تیم نیست این دلایل حق” Fryberg به تازگی توضیح داده شده به یاهو ورزشی. “آنها در حال تغییر نام خود را از آنجا که آنها در مورد مراقبت از مردم بومی و آنها می خواهند مطمئن شوید که ما بزرگ و آتی که تبعیض علیه مردم بومی متوقف می شود. آنها در حال انجام آن است چرا که مردم بومی پشت صحنه, صحبت, فدرال اکسپرس, نایک و پپسی به دیگر حمایت از آنها. و بنابراین واقعا برای آنها آن را در مورد پول است. وجود دارد و یک بخشی از آن که واقعا ناامید کننده است.”

افسوس Fryberg تصدیق یک برنده برنده است که او و دیگران حمایت علت هنوز هم با کمال میل.

“من فکر می کنم اولین واکنش من این بود در واقع در این مورد هم گفت:” شریل دیوانه گاو, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت آمریکایی کالج هند صندوق.

“برای دیدن این خبر بیرون آمدن آن از نوع [مانند]” ما به شما گفت: — این مهم بود که مردم ما,’ ” گفت: Rhonda LeValdo یک عضو هیات علمی در Haskell هند در سازمان ملل در دانشگاه لارنس ، “این مهم است که مردم ما دیده می شود به عنوان انسان و مردم نیست دیدن ما مانند آن. آنها هنوز هم ما را به عنوان این گذشته شخصیت های اساطیری.”

این فقط یکی از دلایل مهم برای تغییر نام جنبش به ادامه آنها می گویند به خصوص از آنجا که وجود دارد هیچ کمبود از نظر علمی بررسی نظیر ارزیابی تحقیقات نشان می دهد که بومیان آمریکا تصاویر در ورزش های ملموس و اثرات منفی بر بومی به خصوص جوانان است.

و با مخاطرات مانند که وجود دارد جای تعجب نیست که آنها باید زمان کمی برای نا امیدی در مورد این واقعیت آن را در زمان جورج فلوید تراژدی در مینیاپولیس به واشنگتن تغییر نام تلاش جهت شناساندن مورد نیاز برای دریافت در سراسر خط دروازه با وجود اینکه موضوع بسیاری از بومیان آمریکایی کار کرده اند در مجدانه برای سال.

در سال 2019, بومیان آمریکا, رهبران سازمانها و معترضان نشان دادن در برابر واشنگتن تیم NFL در حال حاضر بازنشسته مستعار قبل از بازی بین وایکینگها مینه سوتا و واشنگتن در مینیاپولیس. (بروس Kluckhohn/AP فایل)

وجود یک جنبش ساختمان و هیچ وقت به نگرانی در مورد ‘اعتبار’

زمانی که فلوید مرگ برانگیخته در سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی در ابتدا در اواخر ماه مه وجود دارد هیچ کمبود بومی آمریکا معترضان که پیوست شود.

“مینیاپولیس بزرگ شهری آمریکایی هندی جامعه” LeValdo گفت. “هنگامی که شما تا به حال این اتفاق می افتد خارج وجود دارد, شما تا به حال یک گروه بزرگ از مردم بومی که در خارج وجود دارد در اعتراض به حق همراه با آنها ایستاده در کنار حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

این فلوید حادثه جلب توجه گسترده به امریکا نژادی و بی عدالتی یک مبارزه است که گسترش به همه مردم از رنگ. بنابراین در حالی که همه آرزوی آن را یک مرگ به علت تغییر واقعی در این کشور وجود ندارد و تلخی است که آن زمان که فشار نهایی از جامعه دیگری برای ساخت کلیت ضریب اطمینان لازم را به واشنگتن تغییر نام امکان پذیر است.

“من سپاسگزار از زندگی مهم است که این آمده است تا مردم را متوجه” اوه آره, شاید این اشتباه است شاید ما در حال انجام کاری اشتباه است’ ” LeValdo گفت: با اشاره به اجتماعی و نژادی و بی عدالتی است. “و من خوش آمدید است. من کاملا استقبال می کنم.”

به خصوص از آنجا که واشنگتن تصمیم هنوز در اوج سال زمینه گذاشته شده توسط گروه های بومی آمریکا مانند IllumiNative غیر انتفاعی با تمرکز بر به چالش کشیدن کلیشه های منفی در برابر مردم بومی و مردمان در سراسر جهان است که با تمرکز بر تاثیرات اجتماعی و زیست محیطی توسعه در جوامع بومی.

“من فکر می کنم ما قطعا می دانیم که ما زمینه گذاشته,” Fryberg گفت: با اشاره به بومی آمریکایی ها به عنوان یک کل.

علاوه بر دیوانه گاو اشاره کرد, هنوز هم وجود دارد خیلی از چپ به انجام رساندن در تغییر نام جبهه است که این امر می تواند احمقانه به نگرانی در مورد “اعتبار”.

“من موافقم که زندگی مهم جنبش نوع خدمت به عنوان نقطه اوج برای جلب توجه ملی به مردم بومی” حقوق و این تاسف بار است که این نوع از چگونه است که اتفاق می افتد برای مردم بومی اما من فکر می کنم که این چیزی است که اتفاق می افتد” دیوانه گاو گفت.

“هنوز هم احساس می کنم نا امید چون من به دنبال چه نوع اثرات موج دار شدن می تواند وجود داشته باشد.”

وجود دارد خواهد بود امواج به سراسر تمام سطوح

اولین راهپیمایی که باید احساس در واشنگتن تغییر نام می تواند در سطح دبیرستان که در آن Fryberg وجود دارد گفت: بیش از 2000 مدارس در امریکا که با استفاده از بومی کثافت.

“ما در حال آموزش این رفتار واقعا جوان و ما نرمال آن به چنین حد زیادی” Fryberg گفت.

و در حالی که شده است وجود دارد برخی از پیشرفت های ساخته شده — “وجود دارد استفاده می شود 4,000” او اشاره کرد — این مشکل به دلیل وجود پژوهش (از جمله خود او) است که به شدت نشان می دهد که نتایج منفی برای مردم بومی و افراد دیگر از رنگ در مدارس است که با استفاده از بومی کثافت.

“ما باید برای شروع به دنبال در آنچه در آن معنی است که وجود دارد مطالعات نشان می دهد که در دانشگاه ها با بومی کثافت سفید دانش آموزان با احتمال بیشتری به تبعیض علیه دانشجویان دیگر رنگ” Fryberg اشاره کرد.

در عین حال زمانی که این موضوع مطرح کسانی که در مخالفت با تغییر نام به احتمال زیاد به استناد دو استدلال. برای اولین بار است که استفاده از بومی آمریکا تصاویر در ورزش در نظر گرفته شده است به یک راه تجلیل و نه بی احترامی بومیان آمریکایی است. دوم این است که برخی از آمریکایی های بومی — به احتمال زیاد یک اقلیت با توجه به تحقیقات اما هنوز هم — در واقع موافق با آن مفهوم است.

خانواده مردی که ایجاد واشنگتن سابق لوگو — یک بومی آمریکایی را — که در بلندی تغییر نام یک مثال خوب از این دوگانگی است. بنابراین این واقعیت است که در منطقه کانزاس سیتی در حالی که وجود دارد یک درخواست برای تغییر نام یک دبیرستان محلی — شونی ماموریت شمالی که با استفاده از نام مستعار “سرخپوستان” — نیز وجود دارد یک ضد دادخواست آغاز شده توسط کسی که شناسایی به عنوان مادری آمریکایی است.

تجزیه کردن تنوع دیدگاه

بنابراین زمانی که ارزیابی صحیح راه را برای تکیه بر این ماده هر سه زنان — Fryberg دیوانه گاو و LeValdo ذکر شده نیاز به همدلی است.

“من عمیقا از جرم توسط مردم با پوشیدن مدل لباس و چیزهایی مانند این که” دیوانه گاو گفت. “و من فکر می کنم اگر چیزی که من عمیقا توهین آمیز به کسی که من می خواهم ترک آن را انجام می دهند. پس از آن همیشه برای من تعجب آور بود که مردم تمایلی برای انجام آن است.”

علاوه بر Fryberg گفت: در حالی که ممکن است یک تنوع دیدگاه ها در میان مردم بومی بر این موضوع وجود ندارد یک تنوع از نتایج در اثر چنین تصاویری در بومی.

“سوال درست [به درخواست خودتان] است — این است که آن را مضر به بومی مردم ؟ است که آن را مضر به کودکان بومی?” او گفت:. “و داده های قطعی را نشان می دهد بله.”

LeValdo اشاره کرد که با وجود اظهارات از انجمن روانشناسی آمریکا در اثرات آن بر مردم بومی ،

“ما بالاترین نرخ خودکشی و شما با داشتن افرادی که با استفاده از این کثافت و دوباره به ما مردم بومی و ساخت ما نسل جوان را درک نمی کنند به همین دلیل آنها در حال ساخته شده سرگرم کننده از” LeValdo گفت. “آنها نمی دانند که آنها در حال ساخته شده سرگرم کننده از آنها فقط دیدن کسی در این خنده دار شخصیت و تعجب می کنم که چرا آنها در حال انجام است.”

با وجود این LeValdo نیز می شنود جالب مقاومت مواجه نیاز به حذف بومی آمریکا تصاویر ورزشی در طبیعت از جایی که او می آموزد. به عنوان یک استاد در Haskell یک فدرال اداره قبیلهای دانشگاه به صورت بومی کسانی که با او اختلاف نظر دارند سریع به یاد داشته باشید که مدرسه در تیم های ورزشی هستند و در واقع شناخته شده به عنوان “مبارزه با سرخپوستان.”

“و شما می دانید که دانش آموزان ما به ارمغان آورده اند تا گفتگو برای خلاص شدن از آن” LeValdo اشاره کرد. “بزرگترین از مقاومت مواجه شده است که فارغ التحصیلان ما. من فکر می کنم این نسل چون ما نسل قدیمی تر آورده شده است تا اینکه به سرخپوستان و در حال حاضر این نسل — به خصوص دانش آموزان من است که من دیده ام — آنها نمی خواهند به نام سرخپوستان. آنها می خواهند به نام خود قبیله و یا بومی.”

در سال 2014 ایان Washburn نسل سوم واشنگتن فن NFL و فصل-بلیط دارنده جایگزین در حال حاضر بازنشسته و نام کاربری و لوگو با کلمه واشنگتن یا “DC” برای آرم. (جان مک دانل/واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ)

وجود دارد مقدار کار از چپ به کار

در حالی که وجود دارد تلاش مردمی برای ایجاد تغییر در کالج و دبیرستان سطح وجود دارد شکی نیست که طرفدار تیم ارائه بزرگترین فرصت برای فراگیر تغییر دهید. واشنگتن آخرین تصمیم صرف نظر از اینکه تیم صاحب دن اسنایدر واقعا می خواستم برای انجام این کار این است که یک گام در این راستا با MLB را Cleveland Indians’ اخیر تصمیم به بررسی مجدد نام خود و نام تجاری خود را به مراتب پشت سر نیست.

تیم های دیگر مانند NFL را Kansas City Chiefs, NHL را Chicago Blackhawks و MLB در آتلانتا بریوز, اند به دنبال کت و شلوار با Blackhawks و بریوز حتی اعلام اخیرا که نمی توان آنها را تغییر نام خود و اشراف — که نام مستعار منشاء می آید از شهردار سابق H. کوچک Bartle را با نام مستعار با وجود این تیم بسیاری از گره به بومیان آمریکایی تصاویر — نه ارائه یک بیانیه است.

“من فکر می کنم مردم وجود دارد که در حال کار بر روی این تیم دیگر و من فکر می کنم مردم ادامه خواهد داد به کار” Fryberg گفت. “من فکر می کنم ما فقط باید برای نگه داشتن شناخت که آن را در مورد هر یک از تیم و نام آن را واقعا در مورد رفتارها و اقداماتی که در ارتباط با استفاده از بومی به عنوان کثافت و هنگامی که شما درمان بومی به عنوان کثافت شما dehumanize آنها را به خاطر ما نه کثافت ما انسان هستیم.”

تیم های دیگر از جمله NBA گلدن استیت رزمندگان خود را حفظ تیم همیار در حالی که از بین بردن بومیان آمریکا تصاویر در طول سال اما معلوم نیست اگر که به اندازه کافی خواهد بود برای تغییر رفتار از طرفداران که در آغوش نوع تخصیص بودجه فرهنگی — مانند tomahawk خرد — که برخی از آمریکایی های بومی طرفداران گرفته اند جرم به سال. روسای حذف ریز ریز کردن در 1990s اما دوباره آن را مدت کوتاهی پس از آن با توجه به فن خشم.

“روند واقعا نیاز به تکمیل reframe رابطه بین بومی و غیر بومی … می توانید آنها را تغییر دهید همه طرفداران خود رفتارهای?” Fryberg پرسید. “می توانید آنها را تغییر دهید راه تیم های دیگر و طرفداران رقیب بدنام روسای چرا که آنها در حال تلاش برای تحقیر که تیم؟”

Fryberg ترس از آن دشوار خواهد بود به خصوص اگر وجود دارد مبارزه برای همدردی با نیاز به تغییر در وهله اول. LeValdo موافق است.

“شما در حال رفتن به مردم خواهد شد که همراه با آن, اما شما همچنین قصد داریم به کسانی که مؤمن و طرفداران و می خواهید به آن را نگه دارید و من فکر نمی کنم ما می توانیم” گفت: LeValdo است که بصورتی پایدار و محکم در حمایت از سران تغییر نام.

که نمی خواهد نگه داشتن تیم از ایجاد تغییرات در تلاش برای نگه داشتن نام خود را. بریوز به تازگی اعلام کرد که آنها خواهید بود دوباره بررسی ریز ریز کردن و شروع به گفتگو با نزدیکی یک قبیله در حالی که این ستاد به طور معمول استناد به دو چیز — سالانه خود را میراث بومیان آمریکا بازی که شامل آموزش و پرورش در مورد فرهنگ بومی آمریکا و pregame مراسم که در آن تیم “طبل جنگ” است که به برکت یک رئیس قبیله — به عنوان میوه سالانه خود را تلاش برای رسیدن به گروه های بومی آمریکا برای انتقادات و پیشنهادات. روسای جمهور علامت داناون گفت کانزاس سیتی استار به تازگی است که این تیم نیز در تلاش برای تعیین آنچه در آن می توانید انجام دهید از نظر قانونی برای ممنوعیت طرفداران از پوشیدن لباس در ورزشگاه.

در عین حال هنوز مشخص نیست که آیا این اقدامات ثابت خواهد کرد که به اندازه کافی موثر برای کاهش اثرات منفی فن رفتارهای که زحمت برخی از آمریکایی های بومی بسیار است. همین دلیل است که شما می توانید انتظار تغییر نام جنبش که در نهایت با مته سوراخ کردن میوه در واشنگتن هفته گذشته ادامه خواهد داد در شهرهای مختلف و در سطوح مختلف از ورزش است.

“ما نیاز به متحدان” LeValdo گفت. “ما نیاز به مردم از همه گروه ها به ما کمک کند. چرا که نه یک تن از مردم بومی در آتلانتا و یا در کلیولند و یا در شیکاگو است. ما نیاز به کمک دیگران دارید که شتاب رفتن.”

بیشتر از یاهو ورزشی:

  • جت مالک و تهمت سفیر به اظهارات توهین آمیز

  • رابینسون: NFL باید ممنوعیت NDAs در موارد آزار و اذیت جنسی

  • پیستون طرفداران شور بیش از محمدجواد لوگو در بیانیه Edition’ کشباف

  • موری: چرا NWSL گسترش به L. A. مانند یک چلپ چلوپ بزرگ

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>