دلیل واقعی پشت مایک تایسون بازگشت به بوکس

اگر غیر از این بود, اوه, 2004, ممکن است آن را امن فرض که مایک تایسون مبارزه است چرا که او به پول نیاز دارد. این همان داستان غم انگیز است که بازی کردن با ده ها اگر نه صدها یا حتی هزاران بار در طول سال.

در روز پنج شنبه, Yahoo Sports, اخبار شکست که تایسون در حال حاضر 54 خواهد آمد از 15 سال بازنشستگی به چهره 51 ساله قهرمان سابق روی جونز جونیور در نمایشگاه کشمکش در سپتامبر. 12 در شأن و سلامت ورزشی پارک در کارسون کالیفرنیا.

این فرض بسیاری است که سابق بلامنازع قهرمان سنگین وزن را شکست و به پول نیاز دارد.

هیچ چیز هر چند می تواند بیشتر از حقیقت.

UFC رئیس جمهور دانا و سفید است که یک دوست نزدیک از تایسون است. در ژوئن 28 پست-مبارزه کنفرانس خبری در لاس وگاس سفید اشاره کرد که او می خواهم به صحبت هر دو تایسون و Evander Holyfield و خواست آنها را به مبارزه با یکدیگر.

سفید گفت که تایسون به او گفت که چیزی در درون او است که انگیزه او را به آن را امتحان کنید دوباره.

“من یک جنگنده و این چیزی است که من” سفید به یاد می آورد تایسون گفتن او را.

تقریبا یک ماه بعد از آن تبدیل به رسمی که تایسون خواهد تیتر یک کارت ترویج شده توسط Triller در برابر جونز سابق پوند برای پوند پادشاه که موفق به کسب عناوین جهان به عنوان یک حرفه ای در میان, فوق العاده, میان, نور, سنگین وزن و سنگین وزن.

تایسون منفجر, بسیار, اگر نه همه از 300 میلیون دلار او می خواهم به دست آورده در طول بخش عمده ای از بوکس حرفه ای و به پایان رسید تا در یک acrimonious طرح دعوی در دادگاه با پروموتر همین پادشاه است.

اما مردی که در سال 1986 جوانترین مرد همیشه برای برنده شدن در این عنوان سنگین وزن, زمانی که او منفجر کردن Trevor Berbick در چه بود و سپس به عنوان شناخته شده لاس وگاس هیلتون زندگی راحت زندگی این روزها و پول ندارد و نگرانی است.

سابق قهرمان بوکس مایک تایسون نیست ورود به حلقه در سال 2020 به این دلیل که او را شکست. (ایسنا/استیو مارکوس)

در حال حاضر به عادلانه باشد او احتمالا مقدار زیادی از پول در این یکی حتی اگر آن را برای رفتن به یک نمایشگاه کشمکش با بزرگتر از حد معمول دستکش و یک وعده برای آنها را امتحان کنید نه به نگاهی دیگر ،

اندی پرورش از اجرایی از ایالت کالیفرنیا ورزشی کمیسیون برگزار شد زوم با تایسون و جونز چندی پیش به بحث در مورد مبارزه. آنها او را وعده داده که آنها به دنبال ضربه فنی دیگر.

پرورش مصوب مبارزه در انتظار هر دو از آنها عبور جامع معاینات فیزیکی که انجام خواهد شد توسط کمیسیون.

اما حتی با این وعده فقط به حرکت به آرامی در اطراف حلقه و هر گونه خطرات این خواهد بود که یک جاذبه است. تایسون یکی از بزرگترین نامها در بوکس تاریخچه مسلما دوم تنها به محمد علی به شکل نمادین ترین ورزش شناخته شده است.

اوه دیگران وجود دارد مانند جو لوئیس, Sugar Ray Robinson, جورج فورمن, Mayweather فلوید مانی Pacquiao و جک دمپسی و شاید کمی بیشتر خواهد بود که در این اجرا که افتخار است. اما آن را در یک لیست طولانی و تایسون نام هنوز حمل مقدار زیادی از نفوذ و فراتر از بوکس جامعه است.

تاریخ آنها را انتخاب کرد برای مبارزه همان است که Canelo Alvarez است که انتظار می رود به مبارزه در هر چند آلوارز و جوایز پسر طلایی هنوز برای نهایی کردن معامله. آلوارز بزرگترین قرعه کشی در بوکس در حال حاضر حداقل در آمریکا اگر نیست اما او باید مشکل رقابت در برابر تایسون به خصوص اگر Alvarez دارای کمتر-از-هیجان انگیز حریف.

گرفتن این نوع از حریف برای Alvarez اثبات می تواند مشکل به دلیل عدم طرفداران ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. آلوارز باعث می شود بیش از 30 میلیون دلار مبارزه پس وجود ندارد بسیاری از چپ به پرداخت حریف وجود نداشت و اگر هم طرفداران در می ایستد و به سمت بالا پرداخت 20 میلیون دلار برای حق حضور در.

پسر طلایی آلوارز و DAZN در یک مهلت یک معامله بنابراین اگر آن را نمی شود انجام می شود به زودی آن را باد می تواند حرکت به تاریخ های مختلف. اما باور کنید این: تایسون-جونز pay-per-view را به شدت صدمه دیده Showtime سپتامبر برنامه ریزی شده است. 26 PPV که امکانات Jermall مونتانا در مقابل سرجی Derevyanchenko و Jermell مونتانا در برابر Jeison روساریو.

مردم اغلب نمی خرید بیش از یک pay-per-view یک ماه و با تایسون و سپس UFC 253 برنامه ریزی شده برای سپتامبر. 19 آن را برای رفتن به آن را دشوار برای فروش این Charlos.

مبارزه برای تایسون خواهد بود و راه به راه اندازی جدید افسانه تنها در لیگ که از ویژگی های ورزشکاران از ورزش های مختلف.

رو جونز را تایسون فرصت برای سیر کردن خود رقابتی خواسته در حالی که همچنین کمک به راه اندازی کسب و کار جدید خود را.

اگر آن کار نمی کند این هیچ معامله بزرگ است چرا که او تا به مقدار زیادی از پول و مقدار زیادی از کسب و کار موفق.

این یک چیز خوب برای دیدن هر کسی که بیش از 50 سال سن مبارزه اما حداقل تایسون نیست برنامه ریزی برای به چالش کشیدن تایسون خشم یا آنتونی جاشوا. پسر طلایی مدیر عامل Oscar De La Hoya مانند تایسون عضو بین المللی بوکس از مشاهیر است و خانههای گلی خالی باز گشت در 47 و گفت که او نمی تواند رد کردن مبارزه با آلوارز.

که فاجعه بار خواهد بود.

این است تایسون تاجر با استفاده از محبوبیت خود برای راه اندازی کسب و کار دیگر. آن را منجر به او را به مبارزه به طور منظم ؟ احتمالا نه.

اما اگر شما فکر می کنم او برای مبارزه با او را به خاطر شکست در مورد ضربه خیابان ها و از جان گذشته برای پول نقد دوباره فکر می کنم. این 2020 و در حالی که او بسیار متفاوت جنگنده از او در نخست خود را به طوری که او بسیار فرد متفاوت است.

این تایسون خوبی می داند که آنچه او انجام است و به دنبال به خطر سلامت طولانی مدت در جستجوی چند ارزان دلار است.

بیشتر از یاهو ورزشی:

  • MLB پیش بینی: جهان سری حذفی اسکله و خیلی بیشتر

  • Keyser: MLB است اما اخلاقی است برای شاد بودن در مورد آن ؟

  • نیت: بازیکنان NBA’ گام بعدی به جنگ نژادپرستی و بی عدالتی اجتماعی

  • Paylor: بومیان آمریکایی در اعتراض به مقدار زیادی از کار از چپ به کار

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>