نشان دادن تصاویر و ویدئوها در صحیح خود را نسبت & گرایش در هنگام مشاهده یک شبکه در عکس


هر زمان که شما در حال مرور یک شبکه از عکس ها و ویدئوها در برنامه Photos, آیا شما در, عکس آلبوم یا تب جستجو همه رسانه های برش خورده را در محدوده کوچک مربع ریز عکسها به. اما آن را ندارد به این باشد که راه.

این می تواند یک 4:3 یا 16:9 تصویر یک slo-mo یا به طور منظم, ویدئو, پرتره و یا چشم انداز. عکس های برنامه تبعیض قائل نیست وقتی که می آید برای نشان دادن خاموش عکس های خود را در سه یا پنج شبکه گستر. بنابراین هر تصویر و کلیپ فشرده به متقارن 1:1 مربع پیش نمایش تصویر بند انگشتی معمولی اپل مد. حتی آنهایی که شما محصول در 10:8, 7:5, 5:3, 3:2, و یا سفارشی نسبت نشان خواهد داد تا به عنوان 1:1 پیش نمایش.

مشکل با مربع در یک جدولی است که شما نمی توانید بگویید اگر عکس یا تصویری است که در پرتره و یا جهت گیری چشم انداز و یا چه نسبت است. بنابراین اگر شما در حال شکار برای یک تصویر خاص و یا کلیپ شما به ضرب گلوله به 16:9 عمودی یا 4:3, افقی, هیچ راهی وجود دارد به نقطه آن را حق دور. اما اپل این تغییرات در iOS 14.

در برنامه Photos در iOS 14 شما می توانید مرتب کردن و فیلتر کردن محتوا و حتی اضافه کردن نوشتن شرح تصاویر و اما وقتی که می آید به مرور شبکه های خود را به طور پیش فرض نمایش چوب به مربع. اما شما می توانید آن را تغییر دهید برای مشاهده همه چیز در آن با نسبت ابعاد اصلی و جهت گیری.

تعویض به نسبت ابعاد اصلی مشاهده

هر زمان که شما در سه یا پنج گسترده ای شبکه نمایش در, عکس شیر حذف (•••) آیکون در بالا و سمت راست و سپس انتخاب “Aspect Ratio شبکه” در منوی action.

تمام عکس ها و ویدئوها در شبکه ظاهر می شود در صحیح خود را نسبت به جای فقط مربع و همچنین در جهت گیری مناسب. این اجازه می دهد تا شما را به سرعت نقطه منظره یا پرتره عکس های و تصاویر و فیلم های گرفته شده در عریض و استاندارد نسبت و یا سفارشی محصولات کشاورزی به نام چند نمونه.

فضاهای سفید را تقسیم هر یک از عکس و ویدیو در حالت نور, در حالی که سیاه و سفید را پر کردن جای خالی در حالت تیره. بنابراین آن را نمی خواهد نگاه کنید به تمیز کردن و یا کوکی-برش به عنوان شبکه مربع نگاه, اما شما همچنین قادر خواهید بود برای دیدن تمام مطالب از رسانه های خود را.

تغییر شبکه نمایش نمی چسبد سراسر عکس برنامه — آن را تنها نگه می دارد خود را انتخاب و در برگه شما در حال حاضر در. بنابراین اگر شما تغییر به “Aspect Ratio شبکه” در عکس برگه شما هنوز هم دیدن شبکه مربع در آلبوم ها و زبانه جستجو مگر اینکه شما نیز تغییر آن به نسبت نمایش. اما اگر شما آن را تغییر دهید در یک آلبوم خاص و یا پوشه شما خواهید دید که این تغییر در تمام آلبوم ها و مجموعه ها که در تب.

بازگشت به میدان شبکه نمایش

هنگامی که شما تغییر شبکه نمایش آن را به ماندن مانند آن است. بنابراین هر زمان که شما به بازگشت به عکس و فهرست سه یا پنج, گسترده, شبکه, شما, نسبت ابعاد و جهت گیری اصلی تصاویر و ویدئوها.

برای بازگشت به متقارن در همه میادین نگاه شیر حذف (•••) آیکون در بالا و سمت راست و سپس انتخاب “Square Photo Grid” در منوی action. دوباره تغییر شبکه نمایش فقط به برگه شما در حال حاضر در, بنابراین اگر شما آن را تغییر عکس ها و جستجو و می خواهید به بازگشت به میادین در همه جا شما نیاز به تنظیم تنظیمات از هر برگه.

نگه داشتن اتصال شما امن و بدون یک صورتحساب ماهانه. یک عمر برای به اشتراک VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک بار خرید از این ابزار جدید هک فروشگاه و تماشای Netflix, Hulu و یا بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80% off) >

پوشش عکس و تصاویر توسط نلسون اگویلار دو لا فرانترا/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>