Red Sox رئیس تام ورنر کباب L. A. در حالی که بحث در مورد Mookie بتی فرمت

پس از تماشای Mookie بتی امضای یک قرارداد بلند مدت با Los Angeles Dodgers, Boston Red Sox برنج نیست budging در باور آنها ساخته شده راست حرکت با سابق MVP.

بتی امضا a 12-year, $365 میلیون فرمت با داجرز در اوایل این هفته باعث ساکس طرفداران به ضجه و زاری و داجرز طرفداران به جشن فوریه تجارت بیش از همه دوباره. در روز جمعه هر چند Red Sox رئیس تام ورنر صادر شده یک یادآوری به کسانی که در L. A. جشن بتی’ مگا معامله است.

“زمانی که مردم در مهمانی در لس آنجلس, من فقط می خواهم به یادآوری لس آنجلس … که در 20 سال گذشته در لس آنجلس صفر برنده سری جهانی و Red Sox باید برنده چهار” ورنر گفت: در FARZIN است “Ordway, Merloni و Fauria.”

“من هیچ چیزی برای شکایت در مورد گذشته ما است. ما فکر می کنم ما تصمیم درست در آن زمان است.”

دریافت آخرین اخبار و تجزیه و تحلیل در تمام تیم های خود را از NBC Sports بوستون با دانلود من تیم برنامه

چگونه است که برای یک میکروفن رها ؟

در واقع Red Sox باید برنده چهار جهان سری عناوین (2004, 2007, 2013, 2018) و داجرز شده اند قادر به پایان کار خود را پس از آخرین قهرمانی در سال 1988. آنها به دست آورده ایم هفت راست لیگ ملی غرب عناوین و همه آنها را به نشان می دهد برای آنها جهان سری ضرر و زیان در سال 2018 و 2019.

اما گذشته گذشته است و بدون شک وجود دارد آینده خود را به نظر می رسد روشن تر و جوراب قرمز ” به نظر می رسد bleaker با بتی پوشیدن Dodger blue. هنوز ورنر معتقد است که تاریخ را به نفع بوستون که بتی’ قرارداد منقضی می شود 12 سال از هم اکنون.

“این همیشه دشوار است برای تجارت یک بازیکن با استعداد از Mookie را کالیبر اما بیایید دوباره این گفتگو در 12 سال” ورنر گفت. “امیدوارم من و شما هر دو هنوز هم اینجا. که بسیار طولانی مدت معامله را برای یک تیم به بلع است. شما بچه ها می دانید و همچنین من که سابقه طولانی مدت معاملات توسط شطرنجی در بهترین حالت. ما ساخته شده بود اما پیشنهاد سخاوتمندانه اما برای ما زمان آن را به نوبه خود صفحه.”

بتی رفت و 1-5 با اجرای به ثمر رساند در داجرز اولین پنج شنبه شب کمک L. A. کسب 8-1 پیروزی بر غول سان فرانسیسکو.

Red Sox خود را آغاز 2020 فصل چهار شنبه شب مقابل Baltimore Orioles در Fenway پارک.

  • MLB رتبه بندی قدرت: که در آن ساکس ایستاده به شروع فصل 2020

Red Sox رئیس تام ورنر کباب L. A. در حالی که بحث در مورد Mookie بتی فرمت در ابتدا در ظاهر NBC Sports بوستون

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>