پورتلند بن بست با ما عوامل مداوم پس از شهردار با گاز کشته

تنش بن بست بین تظاهرکنندگان و پلیس فدرال در پورتلند, اورگان, کشیده, روز پنج شنبه پس از شهردار این شهرستان شد اشک تانک به عنوان او ساخته شده ظاهر در خارج از دادگاه فدرال طی خشن تظاهرات.

شهردار تد ویلر و صدها نفر دیگر شد اعتراض به حضور پلیس فدرال فرستاده شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که برچسب تظاهرکنندگان به عنوان “آشوبگران & آنارشیست” پس از آقای ویلر با گاز کشته شد.

در همین حال یک قاضی فدرال است به طور خاص مسدود ماموران فدرال از دستگیری و یا با استفاده از نیروی فیزیکی علیه روزنامه نگاران و ناظران حقوقی در حال انجام پورتلند شد.

طرح دعوی در دادگاه توسط اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا (ACLU).

مشاهده عکس

در این تصویر ساخته شده از ویدئو منتشر شده توسط کارینا قهوه ای, Portland, شهردار تد ویلر می پوشد گوگل در ضخیم گاز اشک آور به عنوان او می ایستد در نزدیکی دادگاه فدرال در پورتلند (کارینا براون از طریق AP)

ما قاضی مایکل سیمون قبلا حکم داد که روزنامه نگاران و ناظران حقوقی معاف از پلیس سفارشات نیاز به معترضان برای متفرق کردن یک بار غیر قانونی مجمع اعلام شده است.

وکلای فدرال گفته بود که روزنامه نگاران باید به ترک زمانی که دستور داد.

“منظور این است که یک پیروزی برای حاکمیت قانون” جن کارسون ACLU of Oregon موقت, مدیر اجرایی, در بیانیه ای گفت.

ACLU طرح دعوی در دادگاه است که یکی از چندین پرونده در پاسخ به اجرای قانون اقدامات در جریان تظاهرات.

ایالت اورگان نیز به دنبال یک سفارش محدود کردن ماموران فدرال بازداشت قدرت در طول تظاهرات.

چهارشنبه شب آقای ویلر یک دموکرات به نظر می رسد کمی خیره شدن و سرفه و گفت: این نخستین بار بود که او تا به حال شده است اشک با گاز کشته شوند.

او را در یک جفت عینک کسی دست او و آب نوشید اما خود را ترک نمی کند نقطه در مقابل مواج تظاهرات.

معترضان روشن یک آتش سوزی بزرگ بین محافظ نرده و علامت O هتفیلد فدرال دادگاه فدرال عوامل مستقر گاز اشک آور و نارنجک به جمعیت.

آن را بلافاصله روشن نیست اگر این عوامل می دانستم که آقای ویلر 57-سال ششم-نسل gray industries و دیرین سیاستمدار بود و در میان کسانی که در جمعیت زمانی که آنها با استفاده از گاز اشک آور.

مشاهده عکس

یک افسر فدرال را هل تظاهرکنندگان در علامت O هتفیلد ایالات متحده دادگاه (نوح برگر/AP)

پیش از آن در شب, آقای ویلر بیشتر بود jeered, توسط معترضان به عنوان او تلاش برای تجمع تظاهرکنندگان که در درگیری شبانه با ماموران فدرال.

اما آنها به طور خلاصه تحسین زمانی که او فریاد زد: “Black Lives Matter” و پمپ مشت خود را در هوا.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در یک صدای جیر جیر اقدام به تمسخر آقای ویلر در تماس تلفنی با “رادیکال چپ شهردار پورتلند که شب گذشته هو شد & فریاد از وجود توسط آشوبگران & آنارشیست ها.”

آقای ویلر مخالفت با ماموران فدرال حضور در اورگان بزرگترین شهرستان نیز مواجه انتقاد شدید از معترضان که فریاد می کشید و سوگند در او.

نادیده گرفتن مقاومت مواجه آقای ویلر گفت: کسانی که جمع شده بودند در خارج از دادگاه که او می خواست به “با تشکر از هزاران نفر از شما که آمده اند به مخالفت با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اشغال این شهر است.”

وزارت دادگستری بازرس کل است گفت: این سازمان انجام خواهد شد بررسی رفتار ماموران فدرال.

آقای ویلر متهم شده است توسط منتقدین از جمله اعضای شورای شهرستان از reining در محلی که پلیس با استفاده از گاز اشک آور چندین بار روی ضد نژادپرستی تظاهرات قبل از اینکه ماموران فدرال وارد است.

وزارت امنیت داخلی وزیر چاد گرگ انکار کرد که ماموران فدرال بودند برافروختن وضعیت در پورتلند.

او گفت: “فردا صبح” که آقای ویلر legitimised جرم و جنایت در این شهر با رفتن به جلوی جمعیت تظاهرکنندگان که در آن آتش روشن شد و مردم در تلاش برای پایین کشیدن یک حصار بنا به سپر فدرال دادگاه است.

مشاهده عکس

آقای ویلر صحبت کردن با زندگی موضوع معترض در پورتلند (نوح برگر/AP)

آقای ویلر شرکت نکرد در روشنایی هر یک از آتش سوزی و یا تلاش برای پاره کردن حصار و احاطه شده بود توسط تیم امنیتی زمانی که او با گاز کشته شد.

شهردار ظاهر در اعتراض به منطقه آمد ساعت پس از وکلای دولت برای اورگان خواست یک قاضی به صدور سفارش محدود در برابر عوامل مستقر به سرکوب تظاهرات.

استدلال آمد در یک طرح دعوی در دادگاه توسط اورگان دادستان کل الن روزنبلوم که متهم ماموران فدرال از دستگیری معترضان بدون علت احتمالی دستگاه های همزن آنها را دور در بینام و اتومبیل و با استفاده از نیروی بیش از حد.

مقامات فدرال باید مورد مناقشه کسانی که اتهامات.

حرکت ما می پرسد منطقه قاضی مایکل مسامان به فرمان ماموران فدرال را بلافاصله متوقف و بازداشت معترضان بدون علت احتمالی شناسایی خود و سازمان خود را قبل از دستگیری هر کسی توضیح دهد که چرا بازداشت در حال وقوع است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>