پاریس شهردار فرهنگ, رئیس, استعفای رییس لینک کلیک کنید برای نویسنده تحت بررسی تجاوز جنسی از افراد زیر سن قانونی


کریستف گیررد ارشد عضو تالار شهر پاریس تیم با مسئولیت فرهنگ استعفا داد پس از اعتراضات در مورد ارتباط او با نویسنده گابریل Matzneff که تحت بررسی تجاوز جنسی از افراد زیر سن قانونی.

یک پروب راه اندازی شد در اوایل این سال به اتهامات علیه Matzneff پس از انتشار در سال 2019 از یک کتاب توسط نویسنده ونسا Springora که در آن او توضیح می دهد آسیب رساندن به رابطه جنسی با Matzneff که او می گوید از زمانی شروع شد که او 14 و او 50. او در حال حاضر 83.

کریستف گیررد سوال شد در ماه مارس توسط محققان در مورد زمان خود به عنوان دبیر کل این مدل کمپانی Yves Saint Laurent در 1986-7. مدل خانه مورد حمایت مالی قرار داد Matzneff در طول 1980s با توجه به حساب های افراد دیگر که بازجویی قرار گرفت.

کریستف گیررد استعفا از فرهنگ پست در روز پنج شنبه و پس از چند ده معترضان جمع شده بودند خارج از شهر هال در اولین نشست پاریس شورا پس از انتخابات ماه ژوئن تکان دادن پلاکارد خواستار استعفای خود را.

در میان کسانی که معترض و خواستار او را به رفتن بود یک عضو شورا برای EELV محیط زیست, پارتی, Raphaëlle Rémy-Leleu. او گفت که “به اندازه کافی برای هیچ سابقه کیفری, شما همچنین باید اخلاقی و صفات اخلاقی. حمایت خود را از گابریل Matzneff disqualifies گیررد از برگزاری این نوع از مسئولیت”.

بوم شناس و فمینیست نمایندگان در این شورا در حال حاضر نوشته شده به شهردار سوسیالیست پاریس, Anne Hidalgo درخواست خود را به حالت تعلیق در گیررد و تحریک داخلی پرس و جو به طبیعت از اتصال خود را به Matzneff. منتخب حزب سبز مقامات در شهرداری نیز حاضر به عکس و یا علنا در ارتباط با گیررد برای برخی از زمان.

آنها با انتشار بیانیه ای پس از گیررد استعفای گفت که او تا به حال گرفته شده و بهترین تصمیم برای محافظت از شهرستان خود و مقامات منتخب در نمایی از “وضعیت غیرقابل دفاع”.

شهردار پاریس ‘منزجر’

سوسیالیستی شهردار پاریس, Anne Hidalgo پنهان نیست خشم خود را در یک صدای جیر جیر. او ستایش گیررد را “تصمیم شجاعانه” اما محکوم کرد کسانی که خواهان استعفای خود نوشته: “من بیزارند. چه نوع دموکراسی را در زندگی ما که در آن شایعات گویی و سوء ظن پایمال حاکمیت قانون ؟ کل پشتیبانی برای دوست کریستف گیررد.”

گرارد خود را در بیانیهای توضیح تصمیم خود به استعفا.

“من 64 من یک زندگی شاد خانواده و چند فرهنگی و سیاسی و تعهدات به هیچ وجه تمایل به آلوده زندگی من بیشتر و صرف زمان من به طور دائم توجیه خودم در مورد چیزی صفحۀ” او گفت:.

کریستف گیررد خواهد ماند به عنوان عضو شورا برای 8th arrondissment پاریس یک موقعیت که او انتخاب شد و در ماه ژوئن.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>