لیورپول Jurgen Klopp رد ‘متکبر برچسب’ و می گوید: فرانک لمپارد باید ترک استدلال در تمام زمان


لمپارد گفت: برای آرام کردن با زیدان: استخر/AFP

Jurgen Klopp را رد کرده است فرانک لمپارد پیشنهاد که لیورپول نیمکت بود “متکبر” در لیورپول’ 5-3 لیگ برتر پیروزی چلسی در شب چهارشنبه.

مدیران دو دیده می شد استدلال در ویژگی های مناطق در آنفیلد اما عنوان برنده رئیس می گوید او هیچ موضوع را با کلمات گفتاری دیگر از زمانی که آن را ادامه داد فراتر از تمام وقت.

یک ویدیو گردش در رسانه های اجتماعی به وضوح نشان داد که چلسی رئیس فحش و gesticulating در خانه مربیان و لمپارد اذعان کرده است او با ابراز تاسف از زبان استفاده می شود.

اما تیمهای اتحاد در دفاع از خود پشت درهای بسته کارکنان و گفت: در قبل از نیوکاسل کنفرانس مطبوعاتی که در بازی احساسات باید در سمت چپ سوت.

“ما مغرور نیست. فرانک بود واقعا رقابتی و خلق و خوی من که احترام زیادی,” او گفت:. “من پس از بازی آن را به طور کامل بیش از.

“من گفته اند که بسیاری در گذشته به دلیل آن را خالص احساسات [ما] واقعا درگیر است.

“اما آنچه او کرده است به یاد بگیرند که آن را به پایان برساند با آخرین سوت و او را نکرد. صحبت پس از سوت خوب است.

“او تا به مقدار زیادی از زمان را به یاد بگیرند که او یک مربی جوان اما چیزی که او را به یاد بگیرند.

“در طول بازی کلمات او استفاده شود هیچ مشکلی در همه. اما سوت پایان: کتاب. او را نکرد و این چیزی است که من نمی خواهم.”

زیدان تیم در حال حاضر آماده شدن برای مسابقه نهایی یک کمپین موفق در حالی که لمپارد به چلسی میزبان گرگ در روز آخر نیاز به یک نقطه امن یک-یک به پایان برسد.

ادامه مطلب

زیدان بارها و بارها می گوید خشمگین لمپارد به ‘آرام’ در طول تف

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>