LeBron James و لیکرز دریافت طعم جدید NBA در از دست دادن به دالاس

LeBron James (23) و آنتونی دیویس (3) هر یک به ثمر رساند و 12 امتیاز در یک نیمه از بازی روز شنبه در برابر دالاس. (Mark J. Terrill / آسوشیتد پرس)

LeBron James برداشت ارتجاعی و شتافت تا دادگاه گذشته هر عضو دالاس ماوریکس. او به بالا و سمت راست سبد خرید و dunked با دست راست خود را قبل از حرکت خود را در زمان او را به یک حائل فقط در مقابل صفحه نمایش با لیکرز آرم بر روی آنها.

او فرار کردن دادگاه از طریق شل ازدحام بازیکنان ساخته شده و یک بیانیه.

“هنوز هم سریع ترین مرد در اینجا” جیمز گفت.

و یا او می گویند baddest?

همیشه چاخان جیمز تا به حال خود را در مرحله برگشت پنج شنبه شب.

لیکرز scrimmaged برابر دالاس ماوریکس در ویزا ورزشی مرکز در دیزنی جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در حال سقوط 108-104. جیمز و آنتونی دیویس با بازی در نیمه اول. جیمز به پایان رسید و با 12 امتیاز پنج کمک و سه ریباند در 15 دقیقه از بازی. دیویس نیز به ثمر رساند و 12 امتیاز با دو دزد یک کمک و یک جهش خود را در 15 دقیقه از زمان بازی.

“ما می خواهیم فقط سعی کنید برای دریافت بهتر” جیمز گفت: پس از داد و بیداد. “ما در حال رفتن به استفاده از این لحظه به عنوان یک اردوگاه آموزشی به ادامه اجرای هویت ما است. هویت ما این است که برای دفاع از سهم توپ, فشار, سرعت, بازی با هم. من فکر می کنم ما قادر به انجام است که به عنوان نزدیک به 40 دقیقه به عنوان امکان پذیر است.”

ماوریکس منجر شد توسط Seth کاری (23 امتیاز در دقیقه 16) و لوکا Doncic (14 امتیاز و شش پاس گل و پنج ریباند در 17 دقیقه). دالاس’ 7-پا-4, Boban Marjanovic به پایان رسید و با 17 امتیاز و 13 ریباند و دو عکس های مسدود شده و تنها سه اشاره گر او تلاش کرده است.

این بازی تا به حال تقریبا همه چیز یک لیکرز در استیپلز سنتر ممکن است داشته باشد.

این pregame فوتبال مراسم. استادانه درست شده handshakes در بازیکن معرفی. جیمز خواستار دفاعی تکالیف و یا فریاد “و” پس از پخش که در آن او در زمان تماس در حالی که تیراندازی که آیا او تلفن کردم یا نه.

تنها در این زمان شما می توانید هر تاریخ و زمان آخرین بیت از آن.

NBA تجربی راه اندازی مجدد میان بدتر COVID-19 pandemic نگاه متفاوت از هر بازی لیکرز تا کنون ایفا کرده است. وجود دارد هیچ طرفداران در ساختمان تنها پرسنل از لیکرز و ماوریکس ده خبرنگاران و کسانی که نیاز به انجام بازی عملیات.

قبل از بازی تصویری تخته نشان داد, رقص, Laker هر در خود بخش کوچک از صفحه نمایش. در مجموع آنها در زمان ظهر از دادگاه در سه جهت. برای برخی از بازی ها وجود دارد ممکن است طرفداران مجازی در این صفحه نمایش جعبه اما در طول پنج شنبه شب بازی آن را به سادگی بنفش با لیکرز لوگو بر روی آن برای تمام شب.

Kentavious کالدول-پاپ آغاز شده و در محل اوری بردلی که تصمیم گرفتند از راه اندازی مجدد اما بقیه از صف شروع بدون تغییر باقی مانده است از بسیاری از فصل — جیمز دیویس, Danny سبز و JaVale McGee که رهبری این تیم با 13 امتیاز. Markieff موریس پاک قرنطینه صبح روز پنجشنبه پس از ورود به فلوریدا در شب سه شنبه. الکس کاروسو از دست رفته بازی به دلیل عقب کوفتگی پایدار در طول تمرین چهارشنبه.

انرژی در ساختمان آشکار بود از شروع و ماوریکس همسان لیکرز’ حجم ویزا مرکز است که کوچکترین از سه سالن که در آن تیم بازی خواهد کرد.

دیویس زده اول به ثمر رساند لیکرز’ چهار نمایشگاه امتیاز در فلوریدا.

دیون پیشخدمت دیدم اولین اقدام او به عنوان یک Laker و آله از J. R. Smith. هر زمان پیشخدمت گل همه بازیکنان روی نیمکت لیکرز شروع به پریدن کرد و فریاد زد: او نام مستعار: “پنیر!”

James’ غوطه آمد در پایان سه ماهه دوم و به لیکرز یک 55-44 شود در حاصل کار دو تیم.

دالاس نگه داشته و برخی از استارت در بخشهایی از نیمه دوم و ماوریکس قادر به رسیدن به لیکرز در این دوره با ذخایر خود را از اتمام کار.

توسط سه ماهه سوم و جیمز دیویس به حال هر دو حل و فصل را به لباس راحت. جیمز عینک گردنبند و تماشا از گوشه ای از نیمکت با صندلی فاصله کمی دورتر از هم جدا تر خواهد بود در غیر pandemic بار.

“ما نزدیک گره, گروه,” جیمز گفت. “ما بسیاری از هم بسیاری از برادری با این حق رای دادن و ما برای مراقبت از یکدیگر را نه تنها در زمین بلکه از روی زمین نیز هست. بنابراین شما باید خود را ایجاد انرژی در اینجا. ما درک می کنیم که. هیچ طرفداران. فوق العاده ما طرفداران در حال تماشای این بازی در تلویزیون, در, لپ تاپ, همراه, iPads ها, هر چه می خواهد باشد. پس از آن در مورد ما ایجاد انرژی خود ما در ادامه برای درک آنچه که ما اینجا هستیم و بهتر است.”

آنها یک راه طولانی برای رفتن برای به انجام رساندن اهداف خود را زمانی که فصل شروع مجدد جولای 30, اما روز شنبه به آنها نگاه اول آنچه در فلوریدا بسکتبال خواهد بود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>