طرفداران عامل کلیدی برای صرفه جویی در 3 کیکآف بازی در آتلانتا

فایل – در این Dec. 29, 2016, فایل, عکس, Gary Stokan هلو, کاسه, رئيس جمهور و مدیر عامل حق مذاکره با واشنگتن چیکو McClatcher در طول روز رسانه برای هلو کاسه NCAA college football بازی در آتلانتا. Stokan است و با توجه به متعدد و طرح های احتمالی برای سه کیکآف بازی های برنامه ریزی شده در آتلانتا اما وجود دارد یک خط پایین: اگر آن را امن برای طرفداران این سه بازی ایالتی فلوریدا-غرب ویرجینیا, گرجستان-ویرجینیا و کارولینای شمالی-Auburn نمی توان در مرسدس بنز ورزشگاه. (AP Photo/دیوید گلدمن فایل)

آتلانتا (AP) — وجود دارد هیچ جایی برای مذاکره در یک نقطه کلیدی به عنوان آتلانتا سازمان در نظر های متعدد طرح های احتمالی برای سه فصل-باز کردن بازی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس: بدون طرفداران این بازی ها نمی تواند در مرسدس بنز ورزشگاه.

Chick-fil-A هلو کاسه جمهور گری Stokan که سازمان در حال برنامه ریزی برای ایالت فلوریدا-غرب ویرجینیا, گرجستان-ویرجینیا و کارولینای شمالی-Auburn کیکآف بازی می گوید: طرفداران باید اجازه داده شود به صورت بازی به بازی در خنثی سایت.

“اگر وجود دارد هیچ طرفداران مجاز در ورزشگاه پس از آن ما نمی تواند انجام این بازی در درجه اول از آنجا که ما تنها وجود داشته باشد در بودجه ما در بلیط درآمد و اسپانسر درآمد” Stokan گفت: آسوشیتد پرس در روز پنج شنبه. “همه تلویزیون پول در حال مذاکره در یک کنفرانس بسته است. که پول همه می رود به این کنفرانس است.”

ایالتی فلوریدا-غرب ویرجینیا بازی این است که برنامه ریزی شده برای سپتامبر. 5 به دنبال گرجستان-ویرجینیا در سپتامبر. 7 و کارولینای شمالی-Auburn در سپتامبر. 12.

این اولین سال Stokan کمیته برنامه ریزی شده سه کیکآف بازی ها در خنثی سایت میشه. این کمیته مراحل هلو کاسه بخشی از فوتبال کالج حذفی.

Stokan است که در انتظار تصمیم گیری از جنوب شرقی, کنفرانس, کنفرانس ساحل اقیانوس اطلس و 12 در نظر دارد برای سال 2020 فصل است. این برنامه می تواند اعلام کرد در پایان ماه.

اگر لیگ حکومت nonconference بازی ها در حال حاضر به عنوان اعلام شده توسط بزرگ ده و Pac-12, kickoff, بازی نخواهد بود, بازی های برگزار شده.

یکی یا بیشتر از کیکآف بازی نیز ممکن است زنده ماندن نیست اگر لیگ تصمیم گیری “به علاوه یک” در نظر دارد به بازی بازی های کنفرانس و یک nonconference بازی. که طرح حفاظت از چنین رقابت ها به عنوان Georgia Tech-گرجستان و ایالت فلوریدا-فلوریدا اما ممکن است ترک کردن اتاق برای nonconference کیکآف بازی.

Coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر منجر به لغو و یا به تعویق افتادن بیش از 300 من بخش بازی.

این فصل می تواند تحت فشار قرار دادند پشت یک ماه و یا به بهار.

Stokan می گوید او اطمینان داد که تاریخ خواهد یافت در مرسدس بنز ورزشگاه اگر بازی ها موکول برای تاریخ بعد.

NFL را Atlanta Falcons گفت نجومی بلیط دارندگان این هفته آنها برنامه را به 10,000 تا 20,000 هواداران در بازی های خانگی خود را در این فصل در مرسدس بنز ورزشگاه. این تیم قصد دارد برای ترک 50,000 یا بیشتر صندلی های باز برای رسیدن به اجتماعی لازم فاصله.

این ورزشگاه می تواند پیکربندی شده برای 75,000 طرفداران فوتبال کالج است.

Stokan می گوید: کمیته تدوین یک طرح با Ticketmaster “در نرم افزار است که اجازه می دهد ما را به استفاده از اجتماعی فاصله مکانیسم شش پا است که اجازه می دهد تا ما را به ماندن امن است.”

Stokan می گوید او شده است گفت: این همایش در حال مطالعه اثرات بازیکنان بازگشت به تمرینات در کالج امکانات دانش آموزان از بازگشت به دانشگاه و ورزش حرفه ای بازگشت به رقابت. ممکن است دشوار برای کنفرانس ها به عنوان اطلاعات آنجا که مورد نیاز است برای تصمیم گیری در پایان ماه ژوئیه به بازی در ماه سپتامبر.

ورزش حرفه ای ترین در ابتدا بازگشت بدون فن. نسکار اجازه داده است برخی از طرفداران در اخیر آن مسابقه است.

Stokan گفت: از آن خواهد شد گران تر به مرحله بازی “از آنجا که همه در حال رفتن به مجبور به پوشیدن ماسک.” او گفت: با اضافه کردن هزینه های در حالی که برش درآمد است “یک راه بد برای اجرای بودجه است.”

Stokan گفت: آخرین ارشاد از گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ پاک راه را برای طرفداران به حضور با مناسب اجتماعی فاصله – اگر کنفرانس ها و مدارس به توافق برسند.

بدون طرفداران, تنها گزینه ممکن است به مرحله کیکآف بازی ها در پردیس سایت.

“ما می خواهم به بازگشت به این تیم و می گویند ما از نظر مالی می تواند این کار را انجام نمی” Stokan گفت.

بیشتر AP college football: https://apnews.com/Collegefootball و https://twitter.com/AP-Top25

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>