Draymond سبز سوال چرا رپتورز قرار داده Black Lives Matter در اتوبوس تیم

تورنتو رپتورز در ادامه به استفاده از پلت فرم خود را برای حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند موضوع و پایان دادن به نژادپرستی نظاممند به عنوان NBA اینچ و نزدیک نسبت به از سرگیری 2019-20 فصل است.

تورنتو وارد NBA حباب در اورلاندو در تاریخ 9 ژوئیه با سه اتوبوس خواندن Black Lives Matter در یک فونت بزرگ و بقیه بسکتبال جهان قطعا در زمان اطلاع.

رپتورز در ادامه به انجام این کار هستند و قصد نگه داشتن تمرکز بر روی سیاه زندگی با فصل خود میله میله به سر on Aug. 1 و بخشی از این کار مستلزم پاک کردن تصورات غلط در می آید به مردم سیاه و سیستمیک نژادپرستی در کانادا است.

رپتورز جمهور Masai Ujiri صحبت Charles Barkley و رزمندگان طلایی امور خارجه به جلو Draymond سبز در روز پنج شنبه طی مصاحبه ای در NBA on TNT که در آن دومی را تبریک گفت Ujiri در سال گذشته عنوان قبل از ساخت یک فرض نادرست در مورد این تیم نیاز به رهبری و پاسخگویی وقتی که می آید به مردم سیاه و سفید در کانادا.

“شما بچه ها در اتوبوس خود را ‘Black Lives Matter’ و به عنوان یک کانادا, تیم, آن را نمی کند به طور مستقیم تحت تاثیر تیم خود را دلیل این که شما به طور کامل و در کشور های مختلف. چه چیزی شما بچه ها را پایه قرار داده و آن را در خود اتوبوس — من فکر می کنم یکی از 22 تیم که در واقع از طریق رفت با آن — از کجا این ایده از کجا آمده و چرا شما احساس می کنید نیاز به فشار است که از طریق؟” سبز خواسته Ujiri.

Ujiri تصریح کرد که رپتورز مسئولیت داریم که برای ایجاد آگاهی و استفاده از پلت فرم خود را برای خوب است در حالی که صدور ستایش سبز و رزمندگان خود تلاش در جهت ریشه کن کردن نژادپرستی نظاممند.

“برای ما گفت که ما می رویم به استفاده از حباب به عنوان یک بیانیه است. ما گفت: ما در حال رفتن به استفاده از این مکان به عنوان یک پلت فرم” Ujiri گفت. “ما فکر کردیم که در آینده در اینجا شما باید به ایجاد یک بیانیه شما باید برای, برای من, شما باید برای ایجاد آگاهی است. آنچه شما بچه ها انجام می دهند بیش از وجود دارد ایجاد آگاهی شما در حال صحبت کردن در مورد این. ما باید همچنان به انجام این کار است.

“ما فکر کردیم که چه راه های بیشتری نسبت به سوار را از طریق فلوریدا به مدت سه ساعت و مردم نشان می دهد ما می دانیم آنچه که در کشور ما در حال رفتن به حباب. آنچه که در اینجا چه آدم نقره انجام داده است در اینجا به لیگ بازگشت ما هیجان زده در مورد آن وجود دارد اما چیزی در ذهن ما بیش از حد. ما می خواستیم به مردم نشان دهیم که ما در می آیند نه فقط تورنتو رپتورز ما نمایندگی NBA. که وجود دارد چیزی است که در ذهن همه بازیکنان و همه تیم است.”

رپتورز به جلو کریس بوچر یکی از دو کانادایی در فهرست به طور مستقیم خطاب سبز خط بازجویی اشاره به این که سیاه و سفید کانادایی ها به طور مستقیم تحت تاثیر نژادپرستی نظاممند.

بوچر همچنین اشاره کرد که او در نظر دارد برای این بحث به گفتگو با سبز.

رپتورز در ادامه به مسابقات قهرمانی سازمان و دادگاه و اثبات آنها می توانند به دفاع از عنوان خود در میان یکی از مهمترین و به شدت مورد بحث تساوی در سال, در حالی که نشان دادن رهبری در ضد نژاد پرستی و ایستاده به صورت سیاه و سفید زندگی می کند.

بیشتر رپتورز پوشش از یاهو ورزشی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>