بریوز از دست دادن هر دو خود را catchers ساعت قبل از روز افتتاحیه به دلیل coronavirus علائم

آتلانتا بریوز, ساعت قبل از روز افتتاحیه بازی مقابل متس نیویورک هستند به ما یک مثال از اینکه چگونه بازی بیس بال در طول یک بیماری همه گیر می تواند به سرعت به نوبه خود پر هرج و مرج.

هر دو بریوز فو تایلر گل و تراویس d’Arnaud نمی توان در دسترس را به بازی جمعه پس از نشان دادن علائم کروناویروس. علامت بومن از MLB.com می گوید: هر دو بازیکن تست منفی اما در آتلانتا.

بریوز, به جای احضار دو فو از خود تاکسی تیم ملی:

در حالی که چیزهایی مانند این هستند که انتظار می رود — و دقیقا به همین دلیل MLB تیم باید این به اصطلاح تاکسی جوخه های جزئی بازیکنان لیگ برتر در این نزدیکی هست — این دقیقا چه تیم می خواهید به اتفاق می افتد ساعت قبل از اولین زمین از خود فصل است.

آن به شرح زیر پنج شنبه خبری که اتباع واشنگتن ستاره ژوئن صوت حال آزمایش مثبت قبل از تیم خود باز شب بازی در برابر یانکی ها. صوت بلافاصله کنار. او آزمون شنبه اتفاق افتاد اما پس از صوت است بدون علامت وجود دارد هنوز هم سوال در مورد چقدر تماس او با هم تیمی های خود را به آزمون و نتایج مثبت است.

بازیکنان نیاز به دو تست منفی قبل از آنها می تواند بازگشت به تیم خود.

این را به عنوان یک یادآوری است که در حالی که بیس بال و تلاش می کند تا جشن یک کمی از حالت عادی با باز روز coronavirus موارد هنوز هم در حال افزایش است هر روز در این کشور است.

Atlanta Braves گیر تایلر گل نیست با این تیم برای باز روز پس از نشان دادن علائم کروناویروس. (عکس از غنی فون بیبرستین/آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ)

بیشتر از یاهو ورزشی:

  • MLB پیش بینی: جهان سری حذفی اسکله و خیلی بیشتر

  • Keyser: MLB است اما اخلاقی است برای شاد بودن در مورد آن ؟

  • نیت: بازیکنان NBA’ گام بعدی به جنگ نژادپرستی و بی عدالتی اجتماعی

  • Paylor: بومیان آمریکایی در اعتراض به مقدار زیادی از کار از چپ به کار

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>