Bol Bol چیزی است که همه ما باید در حال حاضر

هفتگی شیرجه رفتن به NBA داغ ترین موضوعات.

1. Bol Bol را برای اولین بار بود که راه مناسب برای بسکتبال بازگشت

افت ناسازگار بود: مربیان از هم جدا شده توسط صندلی خالی پوشیدن ماسک سیاه و سفید زندگی می کند موضوع لوگو به موازات حاشیه — یادآوری از این شرایط خارج دیزنی پردیس, چگونه خطرناک و شکننده حواس پرتی NBA بازگشت است.

اما بازی به بازی — همان را و یا برخی از زنگ.

در 11 a. m. ET در چهارشنبه دنور ناگتس rookie مرکز Bol Bol, 7-پا-2 و دوک وار, منتقل شده از یک پا به پای دیگر در مرکز خط قبل از یک داور انداخت بسکتبال به هوا آغاز اولین NBA در 131 روز.

(Yahoo Sports تصویر)

بولو — بازی در NBA اولین اولین بازی خود را در 588 روز — همه چیز بود ما گم شده است: وحی چیزی جدید برای دریافت نامعقول در مورد هیجان زده.

حوادث خوشحال هستند بهترین بخش های ورزشی — عجیب و غریب فاجعه است که ماریو Hezonja انجام بیش از حد در یک جمعیت است; stupefying غیر قابل پیش بینی معجزه بولو دوم سبد حرفه ای بودن یک pull-up انتقال سه موقت پردیس. این قطعات پایین عملا هر گارد آغاز شده و چه مربی مایکل مالون گفت: “ممکن است بزرگترین صف در تاریخ NBA” با بولو در مرکز.

پنج دقیقه به بازی او مسدود شده و یک شات و شنود گذاشته توپ به خود را از یک بعد از طبقه تنها 7-پا-9 بال می تواند دسترسی مانند بازی کردن نو جوان نگه دارید-دور در حالی که قوی بیش از یک دسته از ششم کلاس. از آن ساخته شده من عصبی. چگونه شد تمام کسانی که اندام های حکومت که فقط هسته?

نیکولا Jokic دنور را سوپراستار و جهان بهترین رهگذر, motioned برای توپ است. بولو اصرار او تا به حال این یکی هر چند نمودار دادگاه در چهار دریبل کشیدن و کنسرو طولانی ، او به پایان رسید و با 16 امتیاز و 10 پرتاب ریباند و شش بلوک در ظاهر تنها یک راه غیر منتظره می کند. او پرتکاپو با امکان, برای خود, برای قطعات برای بازی.

این احتمال وجود دارد که او نمی خواهد بازی در تمام بار scrimmages به نوبه خود به بازی های واقعی. این احتمال وجود دارد او ممکن است. گمانه زنی بر سر اینکه آیا این قطعات (+2200 برای برنده شدن در این عنوان NBA در BetMGM) باید به پل Millsap دقیقه به بولو طبقه که آیا آنها فقط باید بازی قد بلند و توپ (Bol توپ؟) تمام وقت آیا این امر می تواند بیش از حد و بیش از حد به زودی برای یک جوان خام و چشم انداز در یک تیم در تلاش برای برنده شدن در حال حاضر جایی است که سرگرم کننده نهفته است: این آینده است که به اندازه کافی قابل اعتماد به حدس و گمان است.

من می دانم این است که اساسا تبلیغات برای بازگشت ورزشی — سرندیپیتی برای این یکنواخت بار! — اما من می توانم به خودم کمک نمی کند. بسکتبال بازگشته است. من خسته. من خوشحال هستم. آن را به خوبی به چیزی برای نگاه به جلو به.

2. سازمان دیده بان برای تریل

Yll Nurkic قرار بود به بازگشت خود را در داخل Moda مرکز.

در 25 مارس سال 2019 در پورتلند تریل بلیزرز big man shattered پای خود را در مخوف مد در برنامه های زنده تلویزیونی. 15 مارس سال 2020 شد تاریخ بازگشت او متمرکز شده است. این امر در کنار همه شیوه ای از همه چیز بود به تعویق افتاد.

به جای Nurkic بی سر و صدا بازگشت و یکشنبه باز تریل’ اولین مرحله در برابر ایندیانا پیسرز با پست کردن سطل. هیچ طرفداران. هیچ تشویق — بی تعارف بازگشت برای یک بازیکن که تاثیر می تواند اثرات موج دار شدن در مسابقه حذفی.

در آنچه که قطعا نه (دفعات بازدید: قطعا نه) یک واهی تلاش برای ارائه یک صهیون ویلیامسون در مقابل LeBron James مرحله نهایی مسابقات در دور اول پلی آف NBA معرفی یک بازی در سناریو برای تعیین هشتم بذر در پلی آف — اگر نهم-آخرینها تیم در چهار بازی از نهایی اسلات زمانی که فصل به پایان می رسد.

به عنوان آن می ایستد در حال حاضر تریل خواهد بازی هشتم-بذر گریزلیز. با وجود آن, megyn kelly حذفی شانس ردیاب می دهد ویلیامسون New Orleans Pelicans بهترین شات از رخنه به پلی آف در 47 درصد است.

این با وجود بازگشت از “بوسنی وحش” که صرف وجود خواهد داشت یک ضرب اثر در یک تیم است که برگزار می شود آن هم توسط درز با وجود به تدریج از دست دادن همه از عمق آن است.

زمانی که Damian Lillard, CJ McCollum و Nurkic مشترک طبقه در فصل گذشته آنها outscored مخالفان با 10.6 امتیاز در هر 100 اموال. سه نفر لوکس تکرار عامل با چشمک و گره بر روی صفحه نمایش و دست آف. Nurkic شمارش پنج صفحه نمایش کمک چهارم, بهترین های NBA در فصل گذشته. در این فصل تریل یک 3.7 خالص امتیاز زمانی که Lillard, McCollum و Nurkic را عملا جایگزینی حسن وایتساید به اشتراک گذاری طبقه. Nurkic و Whiteside کردیم یک بازی خوب در مورد کار با هم, اما بیشتر از سابق به ناچار به معنی کمتر از دومی است که خبر خوبی برای پورتلند.

یک زمان وجود دارد آن نگاه مانند تریل (+400 به کسب هشتم بذر در BetMGM) به طور کامل خارج از مسابقه حذفی, اما آنها فرصتی برای جبران تمام روی زمین را از دست دادند. Nurkic بازگشت تعادل از یک حمله است که تکیه بیش از حد به شدت در ظهور Anfernee سایمونز و درخشان واريانس Dame زمان.

3. LeBron James, جوان و پیر

در هشت فصل به فصل قبل از پیوستن به لیکرز, LeBron James, بازی بسکتبال, بازی برای نه 12 ماه. اما لیکرز از دست رفته برگشتی در سال گذشته و همه گیر جویده بیش از چهار ماه از این فصل است. این بدان معناست که جیمز بازی کرده است فقط در شش گذشته 15 ماه.

لیکرز (+250 را به نفع خود تمام آن را در BetMGM) به عمل بازگشت پنج شنبه و جیمز — با squiggly موهای خاکستری خزنده ریش خود را — مانند نگاه خود را نه چندان قدیمی به دنبال خود فعال سوخت جت و آسیاب بادی-dunking سراسر دالاس ماوریکس احضار چه خواهد بود عجیب و غریب, هیجان, تناقض از تماشای او در گرگ و میش از نخست خود را. او به اندازه کافی برای اطمینان پوشیدن سن و سال او بر روی صورت خود, اما بدن او — و-میلیون-دلار پزشکی مغز اعتماد در پشت آن — می تواند مهمترین و شادابی آن را در سال بوده است.

این شرایط تخفیف به پایان رساندن فصل در دیزنی جهان نمی خواهد آمار هر بازیکن همان و عوامل ناشناخته که هیچ کس نمی تواند پیش بینی کند به ناچار خزش در, اما شما می خواهم فکر می کنم این زمان خاموش و حذف سفر هوایی به احتمال زیاد در خدمت بازیکنان مسن تر. جیمز همواره مبارزه با سن. این زمان ممکن است سرنوشت او قرض دادن یک دست.

بیشتر از یاهو ورزشی:

  • MLB پیش بینی: جهان سری حذفی اسکله و خیلی بیشتر

  • Keyser: MLB است اما اخلاقی است برای شاد بودن در مورد آن ؟

  • نیت: بازیکنان NBA’ گام بعدی به جنگ نژادپرستی و بی عدالتی اجتماعی

  • Paylor: بومیان آمریکایی در اعتراض به مقدار زیادی از کار از چپ به کار

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>