AP sources: ACC, نوتردام, چشم 2020 فوتبال عضویت

فایل – در این Dec. 28, 2019, فایل, عکس, نوتردام, سر مربی Brian Kelly, مرکز اجرا می شود بر روی زمین با بازیکنان خود را قبل از کمپینگ جهانی کاسه NCAA college football بازی برابر ایالتی آیووا در اورلاندو فلوریدا. ساحل اقیانوس اطلس کنفرانس و نوتردام با توجه به اینکه مبارزه ایرلندی خواهد داد تا خود را ارزشمند فوتبال استقلال برای سال 2020 فصل به عنوان یک عضو از لیگ. (AP Photo/فلن M. Ebenhack فایل)

ساحل اقیانوس اطلس کنفرانس و نوتردام با توجه به اینکه مبارزه ایرلندی خواهد داد تا خود را ارزشمند فوتبال استقلال به بازی به عنوان یک عضو از لیگ برای سال 2020 فصل است که به سوال پرتاب توسط coronavirus بیماری همه گیر.

دو نفر درگیر در ACC را به بحث در مورد برنامه ریزی برای فصل آینده گفت: آسوشیتد پرس روز جمعه ACC است که به دنبال در یک 11-برنامه بازی است که شامل 10 بازی های کنفرانس و شروع به سپتامبر. 12. وجود دارد مدل های دیگر نیز در نظر گرفته شود.

در زیر 10-plus-یک طرح نوتردام خواهد بازی کامل ACC برنامه مردم گفت: AP صحبت خواست نامش فاش نشود از آنجا که مذاکرات هنوز ادامه دارد و جزئیات باید اعلام نشده است. آیا کسانی که بازی می کنند در جدول رده بندی و ایرلندی خواهد بود واجد شرایط برای شرکت در ACC قهرمانی بازی – و واجد شرایط برای کنفرانس را تضمین نقطه در نارنجی کاسه – هنوز به تعیین خواهد شد. تصمیم نهایی می تواند پایین آمده به نحوه درآمد مشترک بین کنفرانس و مدرسه یکی از مردم گفت.

ACC به روسای دانشگاه ها را نهایی را در یک مدل برنامه ریزی. جلسه رئیس جمهور قرار است در روز چهارشنبه یکی از مردم گفت.

نوتردام مدیر ورزشی جک Swarbrick کاهش یافته هنگامی که تماس با AP از طریق متن. یک درخواست برای نظر از ACC شد و بلافاصله بازگشت. آنلاین شبکه ورزش, ورزشگاه, اولین گزارش نوتردام احتمالا می تواند به عنوان یک ACC تیم در این فصل است.

در 132 سال از بازی فوتبال نوتردام طبقه برنامه هرگز به رقابت پرداختند در یک کنفرانس و طرفداران خود را گرامی ایرلندی وضعیت به عنوان یک فوتبال مستقل است. خصوصی مدرسه کاتولیک در جنوب خم ایندیانا اجرا می شود یک برنامه ملی با استقلال به عنوان پایه و اساس خود را با نام تجاری.

دادن که چیزی نیست نوتردام را به آرامی حتی برای یک فصل است.

نوتردام شده است یک عضو ACC پس 2014 برای تمام رشته های ورزشی فوتبال و هاکی. ایرلندی تا به حال یک برنامه ریزی توافق با ACC در فوتبال که تحت آن نوتردام پخش پنج یا شش بازی در هر فصل در برابر ACC تیم است.

ایرلندی تا به حال شش بازی برنامه ریزی شده در برابر ACC تیم در این فصل اما همه گیر است مجبور کنفرانس ها و مدارس به آمده تا با برنامه های جایگزین برای سال 2020 است. ده بزرگ و Pac-12 اعلام کرد در حال حاضر آنها تنها کنفرانس بازی های این فصل است. که هزینه مبارزه ایرلندی سه بازی. ACC مدارس میامی و ویرجینیا نیز از دست nonconference بازی به دلیل بزرگ ده تصمیم.

ACC هدف یک برنامه جدید در هفته آینده.

یک مانع به پاک شود نوتردام به عنوان یک عضو از ACC در این فصل این است که درآمد های.

نوتردام خود تلویزیون مقابله با ان بی سی و درآمد خود های توافق با فوتبال کالج حذفی. آیا ACC خواهد یک قطعه از این درآمد برای این فصل هنوز هم باید مرتب کردن یک نفر گفت.

نوتردام نیز دریافت مقداری پول از ACC شبکه توزیع.

ACC دریافت $66 میلیون سهم در میان اعضای آن سالانه از کالج فوتبال حذفی به عنوان بخشی از قرارداد خود را با رنگ نارنجی کاسه. ACC قهرمان و یا یکی دیگر از ACC تیم اگر قهرمان خود را در حذفی تضمین شده است یک نقطه در نارنجی کاسه.

نوتردام به طور معمول دسترسی به بسیاری از ACC کاسه tie-ins, اما نه نارنجی کاسه. نوتردام سالانه پرداخت از CFP حتی اگر آن را نمی کند در نیمه نهایی و یا یکی دیگر از سال جدید شش کاسه است $3.19 میلیون.

علاوه بر این در یک کنفرانس دریافت 6 میلیون دلار برای هر تیم در آن مکان در نیمه نهایی و 4 میلیون دلار برای هر تیم در آن مکان در غیر نیمه نهایی سال جدید شش بازی.

دنبال رالف D. روسیه در https://twitter.com/ralphDrussoAP و گوش دادن در http://www.westwoodonepodcasts.com/pods/ap-top-25-college-football-podcast/

بیشتر AP college football: https://apnews.com/Collegefootball و https://twitter.com/AP-Top25

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>