و آن اتفاق افتاد: پنجشنبه MLB نمرات و برجسته

و ما را با نمرات MLB و برجسته است.

هنگامی که آخرین این ویژگی را زد. . .

  • کاردینالز شد عقد NL مرکزی ضرب و شتم توسط توله;
  • یعقوب Faria از تخمیر انداخت وحشی زمین در پایین 13th زمین باز یافته از یک بازی است که به دلیل این که کارت برنده شد بی معنی و من تعجب می کنم اگر میلواکی واقع انداخت بازی ؛
  • Red Sox’ قلم منفجر ادواردو Rodrírguez پتانسیل 20 برنده از فصل;
  • بروس Bochy موفق گذشته خود را بازی برای غول که الهام بخش من برای ردیابی خود را در بیس بال کوین بیکن عامل تمام راه برگشت به لب پایک از سال 1871 سنت لوئیس براون جوراب ساق بلند, انجمن ملی;
  • اتباع واشنگتن در ضمن برنده هشتمین مستقیم به عنوان postseason که در آن نقطه من گفت مهم نبود چون “حرکت تلخه” که به شما نشان می دهد آنچه که من می دانم; و در نهایت;
  • من برای 236th زمان را و یا ساخته شده *است chews گوشت* “یک شانس در سه” “شکار اکتبر سرخ” شوخی در مرجع به معنی قرمز-بازی دزدان دریایی.

است که می گویند, چیزهایی که خیلی دنگ عادی در سپتامبر 30, 2019, زمانی که آخرین مناسب و که اتفاق افتاده است graced روی صفحه نمایش خود را. نیازی به گفتن نیست هیچ چیز طبیعی است در حال حاضر.

پس از بیس بال رفت — املاک منظم فصل بیس بال که جالب مسابقات است که همیشه در حال گسترش postseason — جهان رفت و خود را کاملا ثابت. برخی از آن متولد فاجعه اما در نتیجه خوب است که امریکا مجبور به در نهایت از خواب بیدار از آن وحشتناک تاریخچه و امیدوارم معنی و lastingly در آغوش این ایده که نژادی عدالت مطلق است و خوب است که سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.

برخی از آن بوده است به ظاهر بی پایان hellscape یک بیماری همه گیر است که به کشته شدن صدها نفر از هزاران نفر از مردم بسیاری از آنها دلیلی. من امیدوارم که شما و مال شما بوده امن و سالم در طول تمام این. تا کنون برای من که خوب بیش از حد حتی اگر همه این ها باعث شد من به فوران در مورد 122,000 عبارت از احساس وحشت و نگرانی و خشم و عصبانیت در offseason. که قابل فهم است, راست? شما باید خود را مشغول در offseason. به عنوان بزرگ راجرز هورنزبی یک بار گفت:

مردم از من بپرسید آنچه که من انجام در زمستان هنگامی که وجود دارد هیچ بیس بال. من به شما بگویم آنچه که من انجام. من خیره از پنجره و تماشای تمام لعنتی های جهان در شعله های آتش و انجام هر کاری که من می تواند به نگه داشتن آنچه مانده است از سلامت عقل من آن را به عنوان اتفاق می افتد در حالی که دعا چیزی نزدیک شدن به حالت عادی باز می گرداند.

و یا کلمات به آن اثر است.

همانطور که از شب گذشته چیزی نزدیک شدن به حالت عادی بازگشته است. لیگ اصلی بیس بال. بازی که تعداد. بله ما از آن ساخته شده به سال 2020 فصل به نحوی. این زیبا نیست اما ما از آن ساخته شده.

آنها دو بازی شب گذشته. آنها بازی 14 بازی امروز. این یک بازی بیس بال فصل دنگ و حتی اگر آن را خراب کرد تا در مورد eleventeen راه های مختلف از آن چیزی است که ما می توانیم لذت بردن از حتی اگر ما مجبور به قرار دادن برخی از وجودی blinders به مدت سه ساعت یک شب به منظور لذت بردن از آن است.

این چیزی است که ما قصد داریم به تلاش برای انجام در اینجا در این فضا برای 60 بازی است که آنها تصمیم گرفته اید برای تماس با 2020 فصل به طور منظم. شما باید احساس وحشت و نگرانی. شما لعنت به خوبی می دانم که من انجام بیش از حد. اما در این فضا تا حد ممکن و عملی ما در حال رفتن به سعی کنید به تمرکز بر روی این دو تا پانزده بازی بیس بال را که در هر شب و ما در حال رفتن به سعی کنید به بحث در مورد آنها را به عنوان اگر آنها اتفاق می افتد در جهان است که نه به عنوان به طور کامل شکسته به عنوان جهان ما به نظر می رسد در حال حاضر.

و البته ما تو را خنگ, nerd, dad-سطح فرهنگ پاپ منابع و به طور کلی گوزیدن در اطراف.

آیا شما فکر می کنم ما می توانید انجام دهید ؟ من نمی دانم. من مطمئن هستم که حتی من می توانید انجام دهید که. اما dammit من میخوام امتحان کنید. و من میخوام شروع به سمت راست در حال حاضر.

در اینجا MLB نمرات و نکات برجسته:

یانکی ها 4, اتباع 1: 2020 حتی نمی تواند باز شب راست. نه این که رعد و برق است که از طریق واشنگتن هستند و هر کسی تقصیر خداست یا جهان را و یا هر آنچه در آن است که شما بر این باورند کنترل چنین چیزهایی. به هر صورت بازی رفت به اندازه کافی بلند به رسمی و یانکی ها باید کاملا خوشحال با آن رفت. جدید خود, ace, Gerrit کول تنها داد تا آدم ایتون dinger و در غیر این صورت مانند نگاه مرد به آنها دادن تمام پول خود را به. دو بچه آنها واقعا نیاز به سالم ماندن است که برای عمیق حذفی اجرای آنها در حال شمارش — Giancarlo استانتون و هارون قاضی — خوب نگاه بیش از حد با استانتون ضربه که اولین ورود ماه شات از یک dinger از حداکثر Scherzer و قاضی رفتن 2–3. من برداشت Scherzer را به نفع خود Cy جوان روز گذشته در فصل پیش بینی من کمی بد خو به دیدن او روشن بود اما پس از بازی گفت: او به نظر نمی رسد به ذهن:

“من ترجیح می دهم بازی بیس بال از نیست. این راهی است که من در آن نگاه کنید. همه چیزهایی که ما می تواند منفی در مورد خود و در مورد گریه من فقط رفتن به آن را انجام دهد.”

اگر 2020 به ما می دهد هر چیزی آن را به ما بچه ها نگه داشتن چیزهای در چشم انداز من تصور کنید.

داجرز 8 غول 1: یک روز پس از امضای قرارداد که شما نگه داشتن او در لس آنجلس تا زمانی که من هستم مثل 60 سال — و به دلیل deferrals خواهد پرداخت تا او را به من 72 — Louie بتی رفت و 1-5 با دو strikeouts دوم که آمد با پایگاه های لود شده در طول داجرز بزرگ هفتم زمین باز یافته. بهترین روز در جعبه نمره اما سفر $365 میلیون شروع می شود با یک قدم. یک مرد که بسته به پیشرفت بالا چشم انداز گاوین لوکس ممکن است در لس آنجلس حتی این زمان در سال آینده انریکه هرناندز رفت 4-برای-5 ضربه دو RBI تک آهنگ وقتی که بازی نزدیک بود و دو اجرای هومر به آن را قرار داده به خوبی از رسیدن به در هفتم است. پنج RBI در تمام Kiké.

هر کس دیگری بازی می کند امروز. لذت بردن از لحظات خوب در حالی که شما می توانید مردمی.

(جعبه نمرات)

Follow @craigcalcaterra

و آن اتفاق افتاد: پنجشنبه MLB نمرات و برجسته در ابتدا در ظاهر NBCSports.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>