5 راه سریع برای باز کردن قفل گوشی آندروید خود را هنگامی که با پوشیدن یک ماسک & دستکش


بیومتریک یک نقص عمده: آنها کار نمی کند به خوبی با تجهیزات حفاظت فردی. این که آیا آن یک ماسک پنهان صورت به رسمیت شناختن و یا, دستکش, مسدود کردن اسکنر اثر انگشت آن را بسیار سخت تر برای باز کردن قفل تلفن خود را هنگامی که شما با پوشیدن مناسب PPE. خوشبختانه چند راه وجود دارد که سرعت را.

قبل از اینکه شما تصمیم به پاک کردن صفحه نمایش خود را قفل و فقط با یک ضربه تند وشدید زدن وجود دارد گزینه های بهتری هستند. در حالی که همه راه حل های قابل اجرا خواهد بود برای همه گوشی ها, همه آنها سریع تر از وارد کردن رمز عبور و امن تر از برداشتن ماسک خود را.

1. اضافه کردن یک دستگاه بلوتوث

اگر شما به پوشیدن یک ساعت هوشمند یا ردیاب تناسب اندام شما می توانید با نگه داشتن گوشی خود را قفل شده در حالی که آن را در نزدیکی پوشیدنی. به این ترتیب شما می توانید خود را ترک بیشتر امن بیومتریک و قفل صفحه نمایش رمز عبور را فعال کنید در حالی که هنوز قادر به استفاده از تلفن خود را به راحتی با دنده محافظ خود را.

برای فعال کردن حرکت به تنظیمات –> امنیت –> قفل هوشمند –> دستگاه های قابل اعتماد. مطمئن شوید که بلوتوث را فعال کنید در گوشی های هوشمند خود را انتخاب کنید و “اضافه کردن دستگاه مطمئن.” در اینجا شما یک لیست از تمام دستگاه های بلوتوث شما قبلا زوج به. انتخاب ساعت هوشمند خود را و یا ردیاب تناسب اندام و را انتخاب کنید “بله اضافه کردن” وقتی از شما خواسته.

در حال حاضر تا زمانی که این دستگاه ها به طور جدی به زوج و نزدیکی گوشی خود باقی خواهد ماند قفل شده است. اگر شما با استفاده از دکمه پاور برای قفل کردن گوشی خود را باز کنید به صورت خودکار. در برخی موارد ممکن است شما هنوز هم نیاز به ورودی رمز عبور خود را حتی در حالی که شما در حال زوج بنابراین برای جلوگیری از هر گونه مسائل باز کردن قفل گوشی خود را یک بار قبل از اینکه شما خانه خود را ترک کنند. پس از آن, شما باید بدون مشکل هنگامی که شما سرمایه گذاری در خارج را با ماسک.

2. استفاده از اسکنر عنبیه در سامسونگ Flagships

اگر شما یکی از گوشی های سامسونگ کهکشان دستگاه های ذکر شده در زیر گوشی خود را به یک ثانویه بیومتریک روش بازگشایی خواهد شد که کار با ماسک و دستکش. این اسکنر عنبیه را می توان در تنظیمات را فعال کنید –> هک و امنیت> Iris Scanner –> ثبت نام Irises و آن را حتی کار با اکثر چهره سپر و عینک ایمنی.

3. استفاده از اولتراسونیک اسکنر جدیدتر سامسونگ Flagships

برای کسانی از شما با استفاده از جدیدتر سامسونگ کهکشان گل سرسبد (مدل های ذکر شده در زیر) و سونوگرافی در صفحه نمایش fingerprint scanner یکی دیگر از انتخاب عملی. بر خلاف اپتیکال اسکنر اثر انگشت در گوشی های دیگر کار می کند با استفاده از فرکانس بالا التراسونیک صدا به نقشه یک تصویر دقیق از اثر انگشت خود را. این صدا می تواند از طریق مواد نازک از جمله لاتکس, که بدان معنی است که کسانی که دستکش نمی تواند یک مشکل.

4. فعال کردن تشخیص

اگر شما خود را یک ساعت هوشمند تناسب اندام ردیاب یا گل سرسبد سامسونگ Galaxy هنوز هم وجود دارد برخی از گزینه های در دسترس است. تشخیص یک قفل هوشمند ویژگی را می توان در تنظیمات را فعال کنید –> امنیت –> قفل هوشمند –> تشخیص.

هنگامی که تلفن شما باقی خواهد ماند و باز به عنوان طولانی به عنوان آن را تشخیص حرکت مانند برگزاری آن و یا حمل آن در جیب یا کیف پول. این بوده است انتخاب من در طول همه گیر پس من معمولا و در مورد زمانی که من ماسک و دستکش ،

5. استفاده از حرکات به جای استفاده از یک رمز عبور یا پین

در نهایت اگر شما دستی روش احراز هویت است یا یک رمز عبور یا پین شما می توانید صرفه جویی در مقدار زیادی از زمان با تعویض به یک ژست صفحه نمایش قفل. آن را کمتر از امنیت رمز عبور, اما آن را می توان در یک حرکت بنابراین شما نمی نیاز به مقدار زیادی از مهارت و چابکی و شما می توانید به دور و فقط ظاهر خود را به کلی از دستکش های خود را.

سعی کنید آن را حرکت به تنظیمات> امنیت> قفل صفحه نمایش را انتخاب کنید و “الگو” و سپس به دنبال دهید به آن را راه اندازی.

نگه داشتن اتصال شما امن و بدون یک صورتحساب ماهانه. یک عمر برای به اشتراک VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک بار خرید از این ابزار جدید هک فروشگاه و تماشای Netflix, Hulu و یا بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80% off) >

پوشش, تصویر, تصاویر, و, GIF توسط Jon شوالیه/ابزار هک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>