18 دسترسی به ویژگی های جدید در iOS 14 است که هر کس می تواند استفاده از


با توجه به CDC یک چهارم بزرگسالان ایالات متحده دارای معلولیت که در آن محدودیت ها می تواند شامل چشم انداز و عملکرد شناختی, شنوایی, مهارت های حرکتی ، این که چرا آیفون دارای ویژگی های قابلیت دسترسی; به طوری که هر کس می تواند با استفاده از یک آی فون نه فقط کسانی که بدون هر گونه اختلالات. و iOS 14 تنها ساخته شده آیفون و حتی بیشتر در دسترس با ابزار است که حتی کاربران به طور منظم خواهد شد عشق.

بدون خاصی دسترسی به گزینه های قابل ملاحظه بخشی از جمعیت نمی خواهد بود قادر به استفاده از آی فون به کشف برنامه های, بازی, بازی ها, یادگیری چیزی جدید و یا ارتباط با دوستان. مطالعات نشان می دهد که 71 درصد از کاربران دارای معلولیت را بلافاصله ترک یک وب سایت است که نمی تواند جای آنها که فقط یک چیز است که در iOS 14 رفع. چیزی برای همه وجود دارد در این به روز رسانی.

1. صدای خارج از قاب دقیق کلی

در iOS 13 و زیر صدای گوینده تکنولوژی برای نابینا یا کم بینایی کاربران که با صدای بلند می خواند چیزهایی که به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش است بسیار اساسی و پیروی از برچسب است که برنامه های تلفن همراه و برنامه های وب را به آنها بدهید. اما نه هر برنامه شامل این اطلاعات است که در آن iOS 14 موجب صرفه جویی در روز.

در حال حاضر وجود دارد بر روی دستگاه های اطلاعاتی است که تعیین می کند چه چیز به نام و چه به آنها می گویند که توسعه دهندگان ارائه نمی دهد که داده ها. بنابراین افرادی که نمی توانید ببینید قادر به استفاده از همه چیز را در آی فون خود را نه فقط برخی از آن.

2. آن را به رسمیت می شناسد متن درون تصاویر و عکس ها

یکی از جنبه های قابل توجهی از صدای خارج از قاب است توانایی های جدید است که در آن می توانید به خواندن هر متن موجود در تصاویر و عکس ها. بنابراین اگر متن است که در واقع بخشی از تصویر یا عکس, صدای خارج از قاب خواهد آن را تشخیص دهد.

3. و توضیحات برای تصاویر و عکس ها

صدای خارج از قاب نیز می توانید بخوانید توصیف است که همراه با تصاویر و عکس ها در نرم افزار. که نمی خواهد اتفاق می افتد قبل از, بنابراین در حال حاضر شما می دانید چه خبر است در هر رسانه ای شما را لمس به عنوان طولانی به عنوان آن را فراهم می کند که اطلاعات.

4. و رابط کنترل در برنامه

گذشته از ویژگی های جدید برای صدای خارج از قاب است که می توانید آن را هوشمندانه توصیف بر روی صفحه نمایش رابط کنترل زمانی که آن را تشخیص آنها. این باعث می شود آن را آسان تر به حرکت apps بنابراین ساخت آنها را بیشتر در دسترس است.

5. ذره بین دارای یک آیکون برنامه در حال حاضر

ذره بین ابزار تبدیل می شود که دوربین خود را به یک ذره بین بوده است در اطراف از iOS 10 اما رفته خسته شده اید توسط بسیاری به دلیل آن است که نسبتا به خوبی پنهان است. که تغییرات در iOS 14 پس در حال حاضر وجود دارد یک گزینه به آن اضافه کنید به صفحه اصلی نرم افزار کتابخانه و جستجو.

برای پیدا کردن آن شما باید ذره بین روشن از طریق Settings –> Accessibility –> ذره بین. سپس شما می توانید آن را با “آب و برق” و یا “به تازگی اضافه شده” پوشه ها در نرم افزار کتابخانه. از آنجا شما می توانید با کشیدن آن بر روی صفحه نمایش برای ایجاد یک میانبر صفحه نمایش. به این ترتیب شما لازم نیست که به نگرانی در مورد سه گانه-کلیک کردن بر روی هر چیزی دیگر. شما همچنین می توانید جستجو برای آن را از طریق ابزار جستجو. اما اگر شما تا کنون غیر فعال کردن ذره بین در تنظیمات آیکون برنامه را ناپدید می شوند در همه جا.

6. و کنترل آن را می توان پنهان

قبل از هر ذره باز شد روی صفحه کنترل می ماند قابل مشاهده در تمام زمانها مگر اینکه شما یک عکس گرفت. در حال حاضر در iOS 14 شما می توانید کش رفتن کنترل پنل را به دیدن و استفاده از نوار لغزنده زوم و شما می توانید با دو بار ضربه بزنید بر روی صفحه نمایش برای مخفی کردن همه چیز (و دو شیر دوباره به آن را نشان می دهد).

7. ذره بین دارای یک رابط کاربری جدید

کنترل قبل از اینکه خیلی اساسی است. کشویی را کنترل زوم پیچ رعد و برق خواهد به نوبه خود بر روی فلش, آیکون قفل خواهد قفل قرار گرفتن در معرض دکمه فیلتر را به دسترسی به فیلتر رنگی و کنتراست/روشنایی سطوح و شاتر را هنوز هم تصویر.

در حال حاضر زوم کشویی به نظر می رسد کمی بهتر کنتراست/روشنایی سطوح صف و مرکز به جای پنهان در فیلتر و رعد و برق پیچ است که در حال حاضر یک چراغ قوه واقعی.

8. که می تواند سفارشی

همچنین به کنترل است دندانه دار را فشار دهید که شما را به ذره بین گزینه های کنترل. در اینجا شما می توانید تغییر دهید که کنترل است که همیشه قابل مشاهده در بالا به عنوان کنترل اصلی و هنگامی که کنترل ها به حداقل برسد. به طور پیش فرض زوم اما آن می تواند روشنایی, کنتراست, فیلتر یا مشعل. شما همچنین می توانید سازماندهی مجدد ثانویه کنترل و یا حذف هر یک از آنها.

9. ذره بین را فیلتر می تواند باریک پایین

قبل و بعد از شما می خواهد ضربه بزنید دکمه فیلتر شما می خواهم که به کش رفتن را از طریق هر فیلتر تا زمانی که شما یکی است که شما مورد نیاز است. که هنوز هم در مورد iOS 14, اما زمانی که شما به آن ضربه بزنید بر روی آیکون دندانه دار و سپس “فیلتر سفارشی” شما می توانید علامت هر فیلتر است که شما استفاده نمی کند. که در راه وجود دارد کمتر به کش رفتن را از طریق.

10. و شما می توانید تصاویر متعدد

در نسخه های قبلی زمانی که شما شنود گذاشته دکمه شاتر آن را ایجاد یک تصویر هنوز هم از این نظر که شما بیشتر می تواند تعامل با. در حال حاضر شما می توانید چند تصویر دکمه در کنترل به طور موقت ذخیره یک تصویر به طوری که شما می توانید ارتباط برقرار کردن با آن است. سپس شما می توانید همچنان به استفاده از شاتر برای گرفتن و ذخیره عکس. (این عکس ها را نجات داد نه به عکس.)

برای مشاهده بزرگتر عکس ضربه بزنید “نمایش” و سپس تصویر را انتخاب کنید شما می خواهید. ذره بین را به یاد داشته باشید این تصاویر تا زمانی که شما دکمه “پایان” هنگامی که به دنبال در همه عکسهای.

11. بازگشت شیر می دهد بیش از دو کلید های میانبر برای اقدامات شما با استفاده از ترین

در نسخه های قبل از iOS شما می توانید با استفاده از این طرف و یا دکمه صفحه اصلی برای راه اندازی گزینه های مختلف در دسترس است. با سه کلیک بر روی دکمه شما می توانید به سرعت شروع به هر گونه ویژگی های شما را فعال کنید. اگر شما دوست game, که, آن را هنوز هم در دسترس در iOS 14 اما در حال حاضر وجود دارد یک راه جدید است که می توانید انجام دهید و حتی بیشتر.

در “لمس” منوی دسترسی وجود دارد یک گزینه جدید شناخته شده به عنوان “بازگشت به آن ضربه بزنید.” را انتخاب کنید که شما گزینه های “دو شیر” و “سه گانه بزنید.” این در اشاره به بهره برداری از آی فون خود را — و نه هر دکمه و یا بر روی صفحه نمایش کنترل می کند. در هر یک از این منوها شما می توانید انتخاب کنید چه ویژگی شما می خواهید به استفاده از با هر حرکت و لیست از آنچه ممکن است بزرگ است. پس از آن ضربه بزنید دو یا سه بار روی دستگاه پشت در این مرکز برای راه اندازی این عمل است.

بر خلاف دسترسی میانبر این حرکات به شما اجازه می دهد به راه اندازی بیش از فقط دسترسی به گزینه های. شما می توانید کنترل حجم خواب روی صفحه نمایش خود را نشان می دهد اطلاع رسانی مرکز اسکرول به بالا یا پایین و خیلی بیشتر. حتی پشتیبانی از کلید های میانبر ایجاد شده را با کلید های میانبر نرم افزار. مورد علاقه ما است این است که با استفاده از “لرزش” بنابراین شما دیگر مجبور به لرزش آی فون برای خنثیسازی متن و یا بازگردانی چیزی که همیشه کار نمی کند.

12. کنترل صوتی به زبان های بیشتر

معرفی در iOS 13 جدید و بهبود یافته کنترل صوتی به شما اجازه می دهد به کار آی فون خود را تنها با استفاده از صدای خود را. اما در iOS 14 وجود بهبود قابل توجهی, به طور خاص, انگلیسی, انگلیسی و فارسی صدای.

13. و آن را با صدای خارج از قاب

چه حتی بهتر از صدای جدید برای کنترل صدا? این واقعیت است که آن را در حال حاضر کار می کند با صدای خارج از قاب. بنابراین اگر شما همیشه می خواستم به استفاده از هر دو ویژگی را در همان زمان در حال حاضر شما می توانید.

14. هدفون امکانات رفاهی کمک به شما در بهتر شنیدن

در “صوتی و تصویری” دسترسی به تنظیمات وجود دارد یک گزینه جدید به نام “هدفون امکانات رفاهی است.” هنگامی که شما ضامن این, شما یک فرصت خوب برای تنظیم صحیح چگونه شما از شنیدن چیزهایی که در هدفون خود را. و اگر شما یک مجموعه ای از AirPods نرم افزار کار می کند در رابطه با شفافیت حالت.

شما می توانید صوتی از متعادل تن به یک بهینه سازی شده برای فرکانس بالاتر برای تلفن های موبایل و یا خواننده در وسط فرکانس. نیز وجود دارد یک نوار لغزنده برای تنظیم چگونه نرم افزاری برای تلفن های موبایل در حال افزایش از خفیف تا متوسط به قوی. و شما می توانید این تغییرات را به عنوان شما آنها را در زمان واقعی با استفاده از “بازی نمونه” را فشار دهید. بهترین از همه, شما می توانید انتخاب کنید که این تنظیمات را اعمال می شود به رسانه ها (موسیقی, فیلم, پادکست, و غیره.) و یا تماس های تلفنی و یا هر دو.

15. و بیشتر می تواند سفارشی در AirPods و ضربان

اگر شما خود را یک جفت از AirPods, AirPods Pro یا ضربه وجود دارد یکی دیگر از گزینه برای هدفون امکانات رفاهی که به شما اجازه ایجاد یک “صوتی سفارشی راه اندازی.” آن را به شما راه رفتن را از طریق های مختلف برای تلفن های موبایل

یکی از بهترین ویژگی های هدفون امکانات رفاهی در دسترس است برای انتخاب Airpods و Beats هدفون. هنگامی که متصل شما می توانید ایجاد یک سفارشی صوتی راه اندازی است که به بهترین وجه مناسب شنوایی خود را. AirPods نرم افزار همچنین پشتیبانی از حالت شفاف که باعث بهبود قابلیت استماع ساکت تر صدا در اطراف شما.

16. به رسمیت شناختن صدا کمک می کند تا شما از شنیدن چیزهای مهم

با استفاده از این عصبی موتور بر روی آی فون خود را iOS 14 می تواند تشخیص صوتی پس زمینه که ممکن است تلاش به شما هشدار. هنگامی که فعال باشد از دسترسی به منو “به رسمیت شناختن صدا” خواهد شد به طور مداوم گوش دادن به صدای محیط اطراف شما شکار برای تلفن های موبایل خاص است که شما را انتخاب کنید — همه بدون تخلیه باتری خود را.

هنگامی که شما به نوبه خود این ویژگی را بر روی ضربه بزنید “صداها” و ضامن در هر چیزی تحت آلارم (آتش آژیر دود), حیوانات (گربه سگ), خانواده (لوازم ماشین و بوق و زنگ درب کشیدن آب در حال اجرا) و یا مردم (گریه نوزاد, فریاد).

این برای تلفن های موبایل در حال شناسایی با استفاده از دستگاه اطلاعاتی بنابراین هیچ چیز در حال ثبت و یا ارسال در هر نقطه. هنگامی که شما یک هشدار به شما اطلاع رسانی و ممکن است احساس لرزش با توجه به “برای تلفن های موبایل و Haptics” تنظیمات.

17. زمان واقعی متن به شما اجازه می دهد چند کاره

پس از سال 2017 کسانی که با انتخاب معلولیت می تواند با استفاده از نرم افزار RTT (یا زمان واقعی متن) برای برقراری ارتباط با دیگران در یک تماس تلفنی. بر خلاف در پیام وجود دارد بدون نیاز به ضربه پس از ارسال متن به نظر می رسد بر روی گیرنده روی صفحه نمایش به شما به عنوان نوع آن تقلید صدا تماس بگیرید. در iOS 14 شما می توانید در حال حاضر چند کاره هستند با این ویژگی. زمانی که خارج از برنامه تلفن و بنابراین خارج از این گفتگو از نظر شما خواهد بود قادر به دریافت RTT اطلاعیه ها.

18. FaceTime تشخیص زبان اشاره

معمولا در هنگام استفاده از FaceTime فعال سخنران خواهد بود سینه های بزرگ, مگر اینکه شما غیر فعال کردن این ویژگی. اما شما همیشه نمی صحبت می کنند و با دهان خود را به عنوان مورد برای افرادی که ثبت نام. شروع در iOS 14 هر زمان که FaceTime تشخیص کسی که با استفاده از زبان اشاره آنها می شود تاکید کرد در تماس تصویری به عنوان سخنران برجسته.

نگه داشتن اتصال شما امن و بدون یک صورتحساب ماهانه. یک عمر برای به اشتراک VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک بار خرید از این ابزار جدید هک فروشگاه و تماشای Netflix, Hulu و یا بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80% off) >

عکس پوشش و فایل های Gif توسط Jon شوالیه/گجت ارسال ها; تصاویر توسط جاستین Meyers/ابزار هک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>