بازیکنان صدای ایجاد NBA ناراحت کننده است ؟

بازیکنان NBA به دنبال قوانین سختگیرانه به نامه ای از قانون به منظور تصویب اولین پاسگاه گرفتن بر روی زمین است. برای آنها برای به حداکثر رساندن هدف خود را از مبارزه با نژاد پرستی و بی عدالتی اجتماعی آنها را مجبور به رها کردن قوانین به کمک آنها ایجاد کنید.

بازیکنان باید یک فرصت شگفت انگیز به فشار بیشتر در این لحظه از نژادی حساب و باید یک بازیکن — فقط یک گام در خارج از دقت کشیده شده خطوط NBA خواهد شد که تصمیم گیری در دست خود.

[ایجاد و یا پیوستن به یک سال 2020 یاهو فوتبال فانتزی لیگ برتر را برای امروز رایگان]

کاملا رک و پوست کنده لیگ در غیر ممکن است موقعیت — اما آن را فقط غیر ممکن ممکن است با گرفتن این دور یک ازدواج در غیر ممکن ترین مکان های پتری دیش فلوریدا.

ازدواج بین بازیکنان و لیگ یکی از راحتی اما اهداف مشابه هستند. چاههای را پیش رو دارد چرا که هر دو در حال قدم زدن و چروک است که غیر ممکن است به دنبال کاملا. خطوط کشیده شده توسط اهرم نه طرف می خواهد به ورزش قدرت بیشتر تبدیل برای هر یک از این بیماری همه گیر.

عبور از مرحله 4 بدون مثبت COVID آزمون نشان می دهد این طرح می تواند کار به عنوان صاحبان و لیگ ایستاده به دست آوردن بیشتر monetarily از بازیکنان باید از آنها موفق می شوند. بازیکنان باید متوجه یک قدرت در اعداد حتی اگر آنها تمایلی به فشار پاکت نامه با صاحبان تیم در اظهارات اطراف بی عدالتی اجتماعی.

Miami Heat ستاره جیمی باتلر نبود تلاش برای شروع انقلاب اما او ندانسته کشف یک نقص در این طرح استادانه درست شده زمانی که او می خواست خالی nameplate به عنوان یک شعار و یا نام خانوادگی خود را در نیوجرسی.

هیچ اتاق تکان دادن هیچ فضایی برای بداهه است.

یک مقام عالی رتبه رقم با NBA گفت Yahoo Sports بازیکنان آمد تا با 28 سخنان خود کشباف, نه راه دیگری در اطراف و نه یک پیشنهاد پایین تبدیل شده بود. یک منبع با NBPA گفت: بازیکنان کار کرده و با صاحبان آن می توان استنباط این است که چرا آنها نمی رفتن رادیکال مسیر.

ساقی است به عنوان hardheaded به عنوان آنها می آیند در مسائل اصولی و حتی پیروزی در این نبرد به نظر نمی رسد به احتمال زیاد او به احتمال زیاد به ضربه بزنید به خود درونی جان لوئیس و تنظیم این لیگ در حال سوختن. اما شوک و ترس نمی تواند در مجموع سودا.

اختلاف طبیعی است بخشی از پیشرفت طراحی شده برای شرکت های ناراحت کننده — حتی شرکت های بزرگ که در حال متحدان و قرار داده است که “Black Lives Matter” در آن طبقه در یک نقطه است که نمی توان نادیده گرفت. بزرگ سیاه و اجتناب ناپذیر است کسی که بدترین کابوس داشتن ناشناس و یا قابل توجه حساب توییتر مطمئن برای بیان نارضایتی خود را برای ماه ها در پایان.

NBA آماده شده است که واکنش حتی اگر لیگ زیر رهبری ناشناس و تغذیه تا مردم در خیابان از شهرستانها که شما دیگر نمی تواند آرام باشد. لیگ برای همیشه لطفا برای قدردانی از ظریف و ارتباط آن را بر ساخته شده قابل مشاهده با بازیکنان سیاه و سفید طرفداران.

NBA تا به ارزیابی چه چیزی قابل قبول و چه خواهد بود stomached توسط توده ها در بهره از سرگرمی و تجارت است.

این تاسیس گسترده ای مرز از راه های آن را اجازه می دهد و حتی خود را تشویق نیروی کار به بیان خود را آغاز و با استقبال خوبی PSA که عرضه در شب لیگ خود را رونمایی کرد بازگشت-به-بازی, برنامه هفته پیش.

لیگ نیز از ویژگی های چند اطلاعیه های خدمات عمومی است که در طول بازی باز شب باقی مانده به طور منظم فصل بازی ها, فیلمبرداری و ذخیره سازی بازیکنان در گل نشسته عزم به تکرار نام Breonna تیلور خواستار عدالت در برابر لویی پلیس برای یک قتل در آن اتفاق افتاده است دو روز پس از NBA بازی به حالت تعلیق در آمد در ماه مارس است.

Jimmy Butler discovered a flaw in the NBA's jersey plan for the restart of the 2020 season. (Brian Rothmuller/Icon Sportswire via Getty Images)
جیمی باتلر کشف یک نقص در NBA jersey برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد از 2020 فصل است. (برایان Rothmuller/آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ)

بازیکنان هنوز به ذکر نام جاناتان Mattingly برت Hankison و Myles Cosgrove, افسران پلیس که اعدام بدون دست کشیدن حکم که منجر به تیلور زده بودن تیراندازی چندین بار پایان دادن به زندگی خود. هنوز رتبهدهی نشده است, حداقل و NBA داده نشده است, و هر ظاهری نشانه ای از آن خواهد اخم بر چنین نمایش می دهد. پس از همه, این رابطه موفق است تا کنون.

NBA طرح بلند پروازانه است اما در مقایسه با همتایان خود شدنی است. NFL نمی تواند خارج از راه خود را و خالص تعداد بازیکنان آن را دشوار است برای پیش بینی موفقیت و بدون دردسر. MLB بسیار سفر علاوه بر عدم اعتماد از کار خود را به بررسی نویسندگان.

کالج فوتبال نباید حتی با توجه به قرار دادن در یک فصل با آن مسائل بی شمار.

صرفا با قرار دادن در یک بازی موفق برای یک ملت که کوتاه بر نظم و انضباط برای مبارزه با COVID-19 اما در تمایل خود را برای تفریح و سرگرمی مورد علاقه را کسب NBA ارز آن هرگز قادر به جمع آوری.

لیگ اول بود عمده کسب و کار در کشور به بسته درهای خود را به عنوان یک نشانه این ویروس بود که نمی شود با trifled. باز می تواند اثبات جدید عادی می تواند تاسیس تا واکسن کشف شده است که می تواند کسب لیگ عظیم نیت که آن تصمیم می گیرد عرصه های امن برای طرفداران در جمع. وجود فضایی عظیم به دست آورده در بازار و در تاریخ و یکی از شگفتی اگر NBA حاضر است خطر ابتلا به فرصت را به نام مخالفت.

خود شماره 1 هدف این است که پول را که نمی توان فراموش کرده و حتی به لیگ برتر تلاش می شود خیرخواه و مسئول است. و مراقب باشید به دور یک حوزه است که چشم و گوش و دل مردم برای یک لحظه در زمان.

این هیچ cakewalk برای این بازیکن روشن شود. از خطرات بهداشتی آنها در حال گرفتن حال در دیزنی پردیس به خوبی آگاه NBA صاحبان می توانید سعی کنید به آنها را قفل کردن بعد از فصل و پلی آف نتیجه گیری برای تغییر توافق دسته جمعی آن را آسان نیست تصمیم به باک لیبرال-ish سیستم. به ویژه هنگامی که آن را می توانید هزینه نسل های آینده از بازیکنان NBA پول آن را نمی تواند جبران از طریق هیچ گسل از خود را.

بزرگترین مجموعه از میلیونرهای مسئولیت به بعد محصول برای حفظ درآمد خود را بالقوه به عنوان بزرگ به عنوان امکان پذیر است و از روی صدق و صفا در آن طول می کشد ویژه انواع فداکاری سخت به دست آورده بود.

آن را نیز ناعادلانه به انتظار ورزشکاران به gatekeepers از قانون مبارزه با نژادپرستی به عنوان تعهد باید در آوردند. و ناقص رسولان به راحتی می توانید با تخفیف توسط bad-ایمان بازیگران.

بازیکنان باید عرق سهام با صاحبان در راه آنها نیست قبل از. این می تواند شروع یک نوع جدید از توانمندسازی درست کردن توهم اهرم به عنوان مخالف به تجاری آن در یک حرکت نمادین.

آن را گرفته و صدها سال برای ساخت این بنای تاریخی از نژادپرستی در امریکا پر از تله درب و معابر مخفی. این سطح از پیچیدگی در آن طول می کشد به حرکت نمی توان با بازیکنان NBA و آنها اشک نمی نهاد را در یک روز و یک هفته و یا سه ماه.

اما آنها می توانند یک تکه بزرگ از آن ساختمان ناب و گیاه بنر خود باید آنها را انتخاب کنید به عنوان ظریف به عنوان یک پتک.

NBA بازیکنان نمی توانند به کاپیتول هیل و یا هر شهرستان در کشور و تغییر قوانین که رعایت و پیشبرد نژاد پرستی. اما اگر صدای آنها نیست بنابراین قدرتمند و موثر وجود دارد نمی توان چنین عجله به سکوت آنها را به آنها بگویید به تعطیل کردن و دریبل.

درخواست اتحادیه و یا بازیکنان خود را برای پیدا کردن یک نقطه شیرین نیست که کاملا وجود دارد ماموریت یک احمق است یک عدم امکان در یک جهان که برای همیشه لطفا برای تغییر رهبری توسط یک ویروس هیچ کس می توانید ببینید و یک جنبش است که قابل مشاهده در عین حال سخت به مذاکره کنند.

قدرت را در ناگفته اهرم با این امید وجود دارد لطف از طرف دیگر در صورت ناخواسته قدم اشتباه در میان یک برنامه است که نمی توانیم یک عمل انفرادی.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>