ترل اونز و 40 yard dash نشان می دهد که او هنوز هم می تواند گرفتن پاس در فوتبال امروز

ترل اونز به ارمغان می آورد تا مقدار زیادی از احساسات برای فیلادلفیا طرفداران ورزش اما همیشه ترس. در نخست اونز بود کاملا عالی.

و در 46 سال این سالن از شهرت wideout است که هنوز هم قادر به تولید آن احساس است.

اونز شتافت 40 yard dash برابر Kansas City Chiefs گیرنده گسترده Tyreek تپه به احتمال زیاد سریع ترین بازیکن NFL در یک ویدئو منتشر شده به هیل صفحه یوتیوب شنبه.

در حالی که تپه بود و در نهایت هر چه سریعتر در این زمینه – بدیهی است که – آن را حیرت انگیز به تماشای اونز’ سرعت با توجه به سن و سال او. مسابقه شروع می شود در اطراف 16:50 علامت در این ویدیو:

اونز اجرا می شود (دست به پایان رسیده است و تخمین زده می شود) 4.42 40-حیاط فاصله کوتاهی پس از در حال اجرا یک سه-چهارم-زمینه با حداکثر سرعت دویدن.

این مسخره است.

اونز به نظر می رسد به عنوان جسمی مناسب امروز به عنوان او خود را در طول 15 سال NFL حرفه ای. من حتی نمی دانم که چگونه است که ممکن است.

آن را تعجب آور نیست که اونز شکایت پس زمینه-طول مسابقه است که او می خواهد به بازی فوتبال است اما او احساس می کند که قفل شده است به دلیل سن و سال او.

این احساس مجنون می گویند, اما من آن را می گویند: اونز می تواند در بازی NFL در این پاییز.

تپه خود توییتی که اونز سریع تر از wideouts در حال حاضر در لیگ:

او هنوز هم در شکل باور نکردنی, او هنوز هم از سرعت و او هنوز 6-پا-3. موفق باشید.

یکی از دیوانه تر همه چیز در مورد اونز’ حرفه ای است که… او هرگز واقعا دم کردن. مانند در همه.

مطمئن شوید که او آهسته از مسخره جلد شماره او قرار داده تا در طول نخست خود را با 49ers, عقاب ها و کابوی ها. تعداد کسانی که غیر ممکن است برای حفظ برای هر کسی است.

اما او در فصل گذشته در لیگ اونز گرفتار 72 عبور برای 983 متری و نه touchdowns فقط در 14 بازی با Bengals. در سراسر 16 بازی که 82 جلب 1,123 متری و 10 touchdowns – خوب برای 20 18 و 2 در لیگ به ترتیب در سال 2019.

آن را سخت به تصور کنید اونز قرار دادن خواهد بود تا تعداد کسانی که یک دهه بعد… اما آن را نیز خواهد شده ام سخت به تصور کنید که در 46 سال اونز هنوز هم این دنگ و در اینجا ما هستند.

اونز کوتاه زندگی می کردند و در فیلادلفیا یکی از نهایی “چه ifs” در این شهر ورزشی تاریخ است. اگر او و عقاب’ سازمان موفق شده بود به همراه رسیدن به یک قرارداد بلند مدت و رشته با هم حداقل پنج سال از آن اونز-McNabb اتصال است ؟ Whew پسر. من فکر نمی کنم Nick Foles شده خواهد بود اولین سوپر باول MVP در تاریخ حق رای دادن.

چه منحصر به فرد ورزشکار.

اشتراک و نرخ Eagle Eye پادکست:
اپل پادکست / Google Play / Stitcher / Spotify / Art19

برای دانلود اینجا کلیک کنید MyTeams برنامه توسط NBC Sports! دریافت پوشش جامع از تیم خود و جریان آگهی Sixers و فیلیز بازی به راحتی بر روی دستگاه شما.

بیشتر در عقاب

ترل اونز و 40 yard dash نشان می دهد که او هنوز هم می تواند گرفتن پاس در NFL امروز در ابتدا در ظاهر NBC Sports فیلادلفیا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>