متس چرخش طول می کشد یکی دیگر از ضربه بزرگ با مارکوس بود کنار آسیب

متس نیویورک شروع چرخش در زمان یکی دیگر از ضربه بزرگ چهارشنبه پس از این تیم اعلام کرد مارکوس بود قرار داده شد مجروح لیست با یک عضله پارگی در گوساله.

[هنوز هم زمان برای پیوستن و یا ایجاد یک فانتزی بیس بال لیگ برای فصل کوتاه]

بود, 29 ارسال شده یک 3.77 عصر در 11 شروع می شود با نیویورک در فصل گذشته.

او به دست آورد از Toronto Blue Jays ژوئیه گذشته برای کمک به غلبه بر ضرر و زیان بالقوه در آژانس رایگان. کمی متس می دانید که چگونه کوتاه دست آنها را تا پایان روز باز یا که بود خواهد بود در میان کسانی که از دست رفته از چرخش.

به گفته مدیر لوئیس Rojas, بود نمی خواهد نیاز به عمل جراحی برای ترمیم پارگی اما وضعیت او مشخص خواهد شد در “هفته به هفته” پایه و اساس. این بدان معناست که او به احتمال زیاد از دست بخش قابل توجهی از 60 بازی فصل.

بود سومین عضو از نیویورک 2019 چرخش که در دسترس نخواهد بود در روز افتتاحیه. پس از از دست دادن زاک ویلر به فیلادلفیا فیلیز در رایگان آژانس در offseason این متس نیز از دست نوح Syndergaard به تامی جان عمل جراحی در ماه مارس است.

اگر که نیست به اندازه کافی مشکل ساز ace یعقوب deGrom گزارش ناراحتی کمر در هفته گذشته. بیماری مجبور به دفاع از دو بار NL Cy جوان برنده به دست یک زن و شوهر روز از تمرینات اما او بنا به گزارش ها در مسیر برگشت به شروع روز افتتاحیه در برابر آتلانتا بریوز.

پشت deGrom این متس خواهد شد که بازگشت left-hander استیون Matz. این تیم همچنین امضا جانباز راست دست ریک Porcello و مایکل Wacha در آژانس رایگان. کسانی که بیمه نامه در حال حاضر خواهد شد مجبور به بازی نقش برجسته اگر متس امید به ادعا در شرق.

[ایجاد و یا پیوستن به یک سال 2020 یاهو فوتبال فانتزی لیگ برتر را برای امروز رایگان]

در دیگر متس آسیب, اخبار right-hander رابرت Gsellman شده و در مجروح لیست با سه سر تنگی.

ورود به 2020 فصل متس شد به عنوان یک sleeper تیم برای رسیدن به postseason توسط بسیاری از کارشناسان است. متاسفانه شروع سال 2020 فصل در حال حاضر در زیر همین مسیر اخیر متس’ فصل که خراب شد صدمات.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>