چگونه برای پیدا کردن و بازیابی اپل یادداشت های ذخیره شده در Gmail, Yahoo, Outlook, AOL و دیگر شخص ثالث ایمیل حساب


اگر شما نمی توانید پیدا کردن یک ورودی خاص در یادداشت برنامه بر روی آی فون خود را, شانس هستند که آن را پنهان شده در یک محل متفاوت از شما فکر می کنید متصل شده به یک شخص ثالث سرویس های ایمیل مانند Gmail, Yahoo, و یا چشم انداز. زمانی که یکی از این یادداشت ها از بین رفته یا حذف شده تصادفی شما در حال رفتن برای اجرا به, مسائل, اما آن را ممکن است برای بازیابی آن.

از دست رفته توجه داشته باشید ممکن است به نظر می رسد مانند یک مسئله بزرگ است اما آن را می تواند تبدیل به یک خار در کنار شما اگر توجه داشته باشید که شامل اطلاعات حساس مانند شماره حساب و تایید کد و یا رمز عبور. در صورتی که اطلاعات است که در هیچ جای دیگر اما در آن شخص ثالث توجه داشته باشید در یادداشت سیب, شما نیاز به می دانم که چگونه برای پیدا کردن و بازیابی آن.

نکته 1: می دانیم که در آن شخص ثالث خود را یادداشت ها

هنگامی که در حال مشاهده از فایل های اصلی پوشه ها مشاهده همه یادداشت ها در شخص ثالث حساب خواهد شد به نظر می رسد بین iCloud خود را و بر روی آی فون یادداشت و آنها خواهید بود آشکار است. بر خلاف با iCloud و بر روی آی فون تنها پوشه ای که نشان می دهد تا در هر شخص ثالث حساب “یادداشت”. شیر که برای دیدن آنچه در آن است.

نکته 2: پیدا کردن شخص ثالث یادداشت ها در جستجو

هنگامی که شما انجام یک جستجو در نت برنامه, شما باید در پیدا کردن آنچه شما دنبال آن هستید و بدون مشکل بیش از حد. هر نتیجه جستجو را شامل پوشه ورودی همراه با حساب مسکن آن است.

نکته 3: مطمئن شوید که شخص ثالث حساب متصل است

اگر شما هنوز هم نمی توانید پیدا کنید توجه داشته باشید که شما در حال شکار برای چیزی که بعد از شما می خواهم به انجام است که تعیین اینکه آیا یا نه توجه داشته باشید این است که به گروگان گرفته شده توسط یک حساب کاربری که فعال نیست برای نرم افزار یادداشت است.

اکثر سرویسهای ایمیل شما برای اتصال به آی فون خود را قادر به همگام سازی با یادداشت اما اگر شما آن را خاموش کرده و برای برخی از دلیل و یا تا به حال به دوباره اضافه کردن یک حساب کاربری و متوجه نیست سوئیچ برای یادداشت شد غیر فعال کردن آن را نمی خواهد به نظر می رسد در نرم افزار یادداشت است. این امکان وجود دارد که توجه شما به دنبال برای ذخیره شد به یکی از این حساب ها قبل از اما نشان داده نمیشود چرا که آن را متصل کنه.

باز کردن برنامه تنظیمات ، روی ضربه بزنید “یادداشت” پس از آن نمایش “حساب.” از اینجا, شما می توانید حق دور بگویم که حساب را یادداشت را فعال کنید پس از آن به وضوح برچسب. بعدی را انتخاب کنید حساب شما فکر می کنم ممکن است و یا فقط رفتن به هر کدام به طور جداگانه برای فعال کردن همه آنها را و مطمئن شوید که کلید کنار “یادداشت” است جابجا کنید ،

نکته 4: حذف و مجدد شخص ثالث حساب

اگر حساب شما فکر می کنم توجه داشته باشید در می گوید که یادداشت فعال است اما نوشته های خود را نشان داده نمی شود تا در این یادداشت, برنامه حذف کنید حساب و اتصال مجدد آن است. از اطلاعات حساب در صفحه, که همه از ضامن سوئیچ بر روی آن وجود دارد گزینه ای را برای “حذف حساب” در پایین. انجام دهید که پس از دیدن نکته بعدی نحوه اتصال مجدد آن است.

نکته 5: مجدد شخص ثالث به حساب یادداشت

اگر شما می دانید که شما با استفاده از یک شخص ثالث به حساب قبل از, اما آن را نمی ذکر شده در یادداشت ها و یا تنظیمات برای یادداشت های شما نیاز به اتصال مجدد حساب کاربری خود شوید. برای انجام این کار از تنظیمات –> یادداشت –> حساب ضربه بزنید بر روی “اضافه کردن حساب” را انتخاب کنید و سپس نوع شما می خواهید برای اضافه کردن و به دنبال دستورالعمل های روی صفحه نمایش برای اتصال به حساب خود را.

ورود به سیستم با اعتبار حساب خود و سپس مطمئن شوید که “یادداشت” است جابجا کنید قبل از اینکه شما دکمه “ذخیره” را به پایان برساند اتصال حساب.

نکته 6: مطمئن شوید که شما اضافه شده شخص ثالث حساب حق

پس از اضافه کردن یک حساب کاربری شما ممکن است یک گزینه برای “یادداشت” قبل از اینکه شما به پایان اتصال آن بر روی آی فون خود را. این اتفاق می افتد اغلب برای خدمات ایمیل مانند Outlook. اگر آن است که چشم انداز شما اضافه شده است با استفاده از “چشم انداز” گزینه سعی کنید با استفاده از “ارز” به جای. چیزی که برای من کار می کرد. و اگر شما آن را راه اندازی به عنوان یک پاپ حساب کنید IMAP به جای.

نکته 7: پیدا کردن یادداشت های پاک شده در شخص ثالث برنامه

هنگامی که شما پاک کردن توجه داشته باشید آن را پرتاب به “به تازگی حذف شده” پوشه برای حساب شما می تواند در بهبود آن را از وجود دارد در صورت لزوم. تنها مشکل این است که این پوشه تنها بر روی iCloud در آی فون من.

یادداشت های شما حذف از یک شخص ثالث سرویس ایمیل حذف شده از یادداشت خوب است. حداقل این است که چگونه آن را به نظر می رسد. برخی از یادداشت های خود را می تواند بهبود, اما آن را تضمین می کند که یکی از شما دنبال آن هستید می باشد. علاوه بر آن یک بیت از یک بدون هیچ زحمتی.

اگر شما خوش شانس هستید یادداشت ها ممکن است همگام سازی خود را با ارائه دهنده ایمیل و در عین حال خود را “حذف” توجه داشته باشید ممکن است نشان می دهد تا به عنوان یک توجه داشته باشید به طور منظم خود را ارائه دهنده ایمیل خود را برنامه. از آنجا شما می توانید کپی کنید و تمام اطلاعات و قرار دادن آن را به یک توجه داشته باشید. هنگامی که همگام سازی اتفاق می افتد توجه داشته باشید شما هنوز هم می توان در سطل زباله می تواند در ایمیل خود ارائه دهنده نرم افزار که شما می توانید حرکت را به پوشه ای که خود را یادداشت یا کپی کردن داده ها و قرار دادن آن را به یک توجه داشته باشید.

برنامه 1: Gmail

برنامه Gmail را باز کنید, مطمئن شوید که شما در حال امضا در سمت راست Gmail حساب ضربه بزنید ، سپس روی سه صف آیکون در سمت چپ بالا. بعد پایین و شیر در “یادداشت ها” در برچسب. در اینجا شما باید پیدا کردن تمام یادداشت های خود را از نرم افزار یادداشت است. اگر یادداشت نشده همگام سازی شده با Gmail و در عین حال شما ممکن است پیدا کردن توجه داشته باشید شما دنبال آن هستید در اینجا.

زمانی که جیمیل همگام سازی با یادداشت های خود را حذف توجه داشته باشید این است که نقل مکان کرد به یا “سطل زباله” یا “بن” پوشه در بالای برچسب بخش است. وجود دارد آن را به نشستن به مدت 30 روز تا زمانی که آن را به طور خودکار پاک. اما آن را کمی شیک وقتی که می آید به یادداشت پس از آن ممکن است کمی برای سطل آشغال یادداشت به نظر می رسد در اینجا.

برنامه 2: ایمیل یاهو

باز کردن ایمیل یاهو, برنامه مطمئن شوید که شما در امضا به حق حساب یاهو و سپس به ضربه بزنید در “صندوق ورودی” تب در پایین سمت چپ. گزینه ظاهر خواهد شد برای رفتن به محل دیگری که در مورد شما می خواهم را انتخاب کنید “یادداشت” زیر پوشه ها. در اینجا شما باید پیدا کردن تمام یادداشت های خود را از نرم افزار یادداشت است. اگر یادداشت نشده همگام سازی با یاهو هنوز شما ممکن است پیدا کردن توجه داشته باشید شما دنبال آن هستید در اینجا.

زمانی که یاهو همگام با یادداشت های خود را حذف توجه داشته باشید این است که نقل مکان کرد و به “سطل زباله” سطل است. شیر “یادداشت” تب در پایین سمت چپ انتخاب کنید و سپس “سطل زباله.” آن را به نشستن به مدت هفت روز (به طور پیش فرض) تا زمانی که آن را خودکار پاک شده است. آن ممکن است کمی برای سطل آشغال یادداشت به نظر می رسد در اینجا.

برنامه 3: AOL

باز AOL برنامه مطمئن شوید که شما در امضا به حق AOL حساب ضربه بزنید ، سپس روی “صندوق” در بالا سمت چپ. از نوار کناری را انتخاب کنید “یادداشت” زیر پوشه ها. در اینجا شما باید پیدا کردن تمام یادداشت های خود را از نرم افزار یادداشت است. اگر یادداشت نشده همگام سازی با AOL هنوز شما ممکن است پیدا کردن توجه داشته باشید شما دنبال آن هستید در اینجا.

زمانی که AOL همگام با یادداشت های خود را حذف توجه داشته باشید این است که نقل مکان کرد و به “سطل زباله” سطل است. شیر “یادداشت” در بالا سمت چپ اگر شما به دنبال در یادداشت های خود را انتخاب کنید و سپس “سطل زباله.” وجود دارد, آن را به نشستن به مدت هفت روز تا زمانی که آن را به طور خودکار پاک. آن ممکن است کمی برای سطل آشغال یادداشت به نظر می رسد در اینجا.

برنامه 4: مایکروسافت چشم انداز

بر خلاف ایمیل بالا خدمات شما می توانید یادداشت ها در مایکروسافت چشم انداز برنامه. به جای آن شما نیاز به استفاده از Outlook web app. پس از بازدید وب سایت, ورود به حساب کاربری خود و سپس به ضربه بزنید سه صف آیکون در سمت چپ بالا. از نوار کناری انتخاب کنید “یادداشت” زیر پوشه ها. شما باید پیدا کردن تمام یادداشت های خود را از نرم افزار یادداشت است. اگر یادداشت نشده همگام سازی با Outlook شما ممکن است پیدا کردن توجه داشته باشید شما دنبال آن هستید در اینجا.

هنگامی که چشم انداز همگام سازی با یادداشت های خود را حذف توجه داشته باشید این است که نقل مکان کرد و به “حذف آیتم” بن. شیر سه صف آیکون دوباره و انتخاب “حذف اقلام است.” وجود دارد آن را به نشستن به مدت 30 روز تا زمانی که آن را به طور خودکار پاک. آن ممکن است کمی برای سطل آشغال یادداشت به نظر می رسد.

دیگر خدمات ایمیل

هر چه شخص ثالث آن است که شما استفاده از تلفن همراه رسمی و یا وب سایت برنامه باید هر یک از یادداشت ها در پوشه و یا یک سطل زباله می تواند که در آن شما می توانید برای حذف یادداشت ها اما نمی نفس خود را نگه دارید. اگر شما نمی خواهید به از دست دادن یادداشت ها, بهترین شرط بندی شما این است برای ایجاد یک توجه داشته باشید که برای رفتن به ذخیره شده در دستگاه خود و یا آپلود به iCloud برای اطمینان از آن می تواند بازیافت شود اگر آن را تا کنون حذف شده یا از دست رفته.

نگه داشتن اتصال شما امن و بدون یک صورتحساب ماهانه. یک عمر برای به اشتراک VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک بار خرید از این ابزار جدید هک فروشگاه و تماشای Netflix, Hulu و یا بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80% off) >

پوشش عکس و تصاویر توسط نلسون اگویلار دو لا فرانترا/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>