چگونه به فعال کردن RCS در آندروید, پیام های iMessage به سبک پیام کوتاه در اندروید


گوگل اخیرا هل دادن به جای نهم پیام های فن آوری ما گیر شده است با. اس ام اس هرگز به معنای رسیدگی با کیفیت بالا و محتوای چند رسانه ای ما مصرف با گوشی های هوشمند ما امروز در می آید RCS است که یک پلت فرم جهانی است که هدف آن تغییر ما پیام بازی برای همیشه لطفا برای.

آن را آسان feat هر وسیله اما گوگل به آرامی بوده است chipping دور در ساخت املاک جهانی پلت فرم چت برای همه را با هم و نه جدا از آنها. تصویر بزرگتر در اینجا این است که اجازه می دهد هر کس در سراسر جهان و نه فقط آمریکا برای برقراری ارتباط با یکدیگر با استفاده از نسل فعلی چت امکانات — بدون توجه به آنچه پلت فرم و یا حامل آنها خود را با استفاده از خدمات تلفن.

در حالی که گوگل همچنان به کار گرفتن بیشتر حامل های بی سیم و تلفن تولید کنندگان در هیئت مدیره با این پدیده در سراسر جهان از آنها ساخته شده است یک گام بزرگ به سمت ساخت RCS یک واقعیت است. برای ما مشترکین بی سیم شما می توانید دور زدن حامل و فعال RCS بر روی هر دستگاه با اندروید پیام برای لذت بردن از تمام علاقه داشتن به ویژگی های چت مانند آنچه شما از Facebook Messenger and iMessage اپل.

مرحله 1: نصب اندروید پیام

به تمام RCS موضوعات بر روی تلفن خود را, شما می خواهید برای دریافت Google رسمی برنامه پیام است که معمولا به عنوان مراجعه کننده اندروید پیام. برنامه های دیگر (مانند سامسونگ پیام) پشتیبانی RCS اما برای اطمینان از حداکثر سازگاری توصیه می کنیم نصب گوگل برنامه پیام.

آندروید پیام می آید از پیش نصب شده بر روی بسیاری از تلفن های, اما اگر مال شما نیست و در این میان شما به سادگی باید برای نصب برنامه و سپس آن را به عنوان خود را به طور پیش فرض نرم افزار پیام. که به عنوان آسان به عنوان زیر لینک زیر از تلفن خود را با فشار دادن دکمه “نصب” و سپس “باز” و سپس “بله” هنگامی که وادار به تنظیم پیام های خود را به عنوان پیش فرض نرم افزار پیام کوتاه.

مرحله 2: فعال کردن RCS

حالا که شما ساخته شده مطمئن شوید که خود را حامل های بی سیم پشتیبانی از RCS و شما باید اندروید برنامه پیام بر روی تلفن خود را از آن زمان برای چیزهای خوب. برو جلو و باز کردن اندروید برنامه پیام ضربه بزنید سه نقطه منو در سمت راست بالا و سپس به دنبال موقعیت های زیر به RCS تنظیمات برنامه.

Settings -> Advanced -> ویژگی های چت

هنگامی که شما شیر “ویژگی های چت” یک صفحه نمایش خواهد شد تا پاپ توضیح داد که پیام های برنامه نیاز به ماندن متصل در پس زمینه برای چت و امکانات به کار می کنند. شیر “بعدی” و آن را با ارسال یک کد در برنامه و سپس شروع به فعال کردن ویژگی های بر روی گوشی خود را در عرض چند ثانیه. پس از آن پس از اتمام RCS خواهد شد در حال حاضر فعال بر روی تلفن خود را از این نقطه است. آن را نیز باید برای شما ارسال بازگشت به “پیشرفته” در صفحه تنظیمات برنامه.

(1) این پیام را به طور خودکار پاپ تا اگر RCS پشتیبانی شناسایی شده است. بهره برداری از “ارتقاء در حال حاضر” را نیز شروع RCS فرایند فعال سازی. (2) اصلی RCS صفحه نمایش فعال. (3) این پیام را مشاهده میکنید اگر فعال است که مصرف بیش از حد معمول است.

در برخی از موارد شما ممکن است مجبور به صبر کمی طولانی تر تا زمانی که آن را می آید از طریق زمانی که فعال کردن RCS ویژگی های چت. اگر آن را مصرف بیش از انتظار شما خواهید دید که یک صفحه نمایش جدید است که می گوید: “بهانه ای صبر کنید.” فقط شیر “آن را کردم” و سپس آن را صبر کنید تا زمانی که شما اطلاع رسانی است که می گوید آن را فعال می شود. هنگامی که شما دریافت هشدار از طریق و سپس RCS خواهد بود با موفقیت فعال بر روی تلفن خود را از این نقطه است.

مرحله 3: فعال کردن اضافی RCS امکانات

اگر شما نیاز به سر به “پیشرفته” تنظیمات و حق بازگشت به “ویژگی های چت” بخش مانند قبل است. به جای اینکه استقبال با یک صفحه نمایش برای فعال کردن ویژگی های چت بر روی تلفن خود را, شما در حال حاضر یک لیست جدید از گزینه های چت است که شما می توانید تغییر دهید.

همه آنها در به طور پیش فرض اما احساس رایگان برای غیر فعال کردن هر یا همه آنها را به هر آنچه با این نسخهها کار بهترین برای شما, شخصی, چت نیاز. به عنوان جدید RCS امکانات اضافه شده به نرم افزار پیام های, این جایی است که شما آنها را پیدا کنید در آینده برای شما به نیشگون گرفتن و کشیدن و نمایش در هر زمان.

گام 4: غیر فعال کردن مسدود کردن آگهی برای حامل نرم افزار (اختیاری)

اگر شما دیدار با تمام الزامات و شما با انجام مراحل بالا اما شما هنوز هم نمی RCS ویژگی های آن را احتمالا خود ad blocker گسل. وجود دارد چند برنامه (عمدتا حامل apps) که نیاز به دسترسی کامل به اینترنت برای RCS به کار و مسدود کننده های آگهی می توانید جلوگیری از آنها را از کار.

شما باید دو گزینه در اینجا: یا غیر فعال کردن آگهی خود را مسدود کننده در دسترس نباشد و یا لیست سفید تمام حامل apps. برای مثال اگر شما در گوگل Fi و شما با استفاده از AdGuard, شما نیاز به رفتن به “نرم افزار مدیریت” در AdGuard منو و سپس غیر فعال کردن مسدود کردن آگهی برای گوگل Fi حامل خدمات حامل تنظیمات حامل و راه اندازی نرم افزار.

خاص برنامه های متفاوت خواهد بود بسته به حامل خود را و تلفن. اما به عنوان یک قاعده کلی لیست سفید (دفعات بازدید: غیر فعال کردن مسدود کردن آگهی برای) هر برنامه است که خود را حامل نام در علاوه بر این به هر برنامه با کلمه “حامل” در نام آن است. راه اندازی مجدد گوشی خود را و سپس سعی کنید با استفاده از RCS ویژگی های دوباره.

این مقاله تهیه شده در ابزار هک’ ویژه پوشش, پیام کوتاه, پیام های فوری, تماس صوتی/تصویری و چت با گوشی های هوشمند خود را. اتمام کل چت سری.

نگه داشتن اتصال شما امن و بدون یک صورتحساب ماهانه. یک عمر برای به اشتراک VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک بار خرید از این ابزار جدید هک فروشگاه و تماشای Netflix, Hulu و یا بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80% off) >

پوشش تصویر و تصاویر توسط استفان پرکینز/ابزار هک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>