Bol Bol sizzles در NBA حباب نمایشگاه است بلافاصله مواد مخدر آزمایش

بازی تعداد دفعات مشاهده نیست هنوز. اما طرفداران بسکتبال گرسنه هستند.

Bol Bol راضی در چهار شنبه قرار دادن در یک نمایش در NBA حباب اولین بازی با دنور ناگتس.

این 7-2 rookie و پسر NBA آیکون Manute بولو کاهش یافته است 16 امتیاز و 10 پرتاب ریباند و شش بلوک در یک 89-82 برنده شدن بیش از Washington Wizards. او ضربه 3-اشاره گر را زد زمین و نشان داد ورزشکاری و دسته اواخر خود را با پدر نمی توانست رویای خود را در طول 10 سال NBA اجرا به عنوان یک 7-7 شات مسدود متخصص.

Bol Bol آن را تمام می کند

بولو نشده بازی یک تک به طور منظم فصل NBA دقیقه رتبهدهی نشده است, اما مقدار زیادی از اجرای روز چهارشنبه شروع به یک روش غیر معمول قطعات زمین است که شامل همه NBA مرکز نیکولا Jokic در گارد نقطه.

بولو سر تبدیل زود مسدود کردن یک شات گرفتن دوباره بجای اول برگشتن و در حال اجرا یک مرد افطار به پایان رسید که با یک pull-up 3-اشاره گر از بال میدوی را از طریق سه ماهه اول.

نبود او تنها 3-اشاره گر بعد از ظهر. بولو در زمان تصویب در نیمه دادگاه تنظیم در سه ماهه سوم و با آرامش غرق در ریتم 3-اشاره گر از گوشه.

او همچنین دیدم یک یورو در مرحله گذار. او از دست رفته و متعاقب آن لیآپ در ترافیک. اما مهم نیست. او 7-2. او در بازگشت خود را از دست ندهید و آن را به خانه.

می توانید به او منتقل می کند ؟ آره او منتقل می کند.

شاید سر مربی مایکل مالون را بولو اجرا در Jokic نقطه گارد نقطه در آینده داد و بیداد.

بولو را پاداش برای چهارشنبه برک آوت ، تست مواد مخدر. مطمئن شوید که آن را به طور تصادفی. اما هنوز هم.

Bol Bol sizzled in the NBA bubble on Wednesday. (Brian Rothmuller/Icon Sportswire via Getty Images)
Bol Bol sizzled در NBA حباب در روز چهارشنبه. (برایان Rothmuller/آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ)

آیا قطعات یک دوم دور سرقت ؟

قطعات پیش نویس بولو با 44 انتخاب در سال گذشته پیش نویس است. او نشان داد که چشمک می زند در روی لئامت دادن مختصر با اورگان که تا به حال برخی از طرح او را به عنوان یک قرعه کشی انتخاب کنید. یک پا آسیب دیدگی خود را به پایان رسید اجرا با اردک پس از نه بازی به طور متوسط 21 امتیاز 9.6 ریباند و 2.7 بلوک. آن همچنین منجر به پایین اسلاید پیش نویس تخته اجازه داده است که این قطعات را بدون ذهن و بسیار خوشحال قمار میدوی را از طریق دور دوم.

مطمئن شنبه عملکرد طریق وارد NBA حباب داد و بیداد. اما شما نمی توانید جعلی ورزشکاری و مهارت او نشان داد در برابر زندگی واقعی بازیکنان NBA.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>