اندرو ‘گاو’ Johnston ارائه پشتیبانی سلامت روانی پس از خروج از اربابان انگلیسی

تور اروپایی این تیم پزشکی در حال حمایت از اندرو “گاو” جانستون پس از انگلیسی انصراف از کارشناسی ارشد پس از فقط نه سوراخ به دلیل نگرانی در مورد سلامت روان خود را.

جانستون, فن های مورد علاقه نشان داد این زمان در سال گذشته است که او تلاش کرده بود خیلی با فشارهای زندگی روی تور است که او رفته بود به اتاق های هتل ها و گریه های زیر رقابتی دور.

31 ساله شد, توصیه های ورزشی روانپزشکان به زمان دور همراه با نامزد جودی و نوزاد دختر هارلی ساخته شده و قابل توجه گام در راه بهبود, بازگشت به دو پست بالا حالیکه در Rolex سری حوادث در نیمی از سال 2019.

اما Johnston احساس نمی راحت در را به شدت کنترل Covid-19 محیط زیست است که استقبال جوانب مثبت زمانی که تور را از سر گرفت در اینجا در خانه پس از چهار ماه وقفه و پس از بازی اول خود را نه سوراخ در چهار-در طول راه می رفت به محل باشگاه و کناره گیری کرد.

“من در مورد بازی برای ماه – من نگه داشته در حال تغییر ذهن من” جانستون گفت. “اما در واقع اینجا بودن و محدود بودن به هتل محدود به دوره و قادر به آوردن خانواده من است که در نهایت نه آنچه من می خواهم در این لحظه و نه چگونه من می خواهم به زندگی می کنند.

“ما می خواهم به سفر به عنوان یک خانواده و از آن شده است بسیار دشوار است برای گرفتن سر من در اطراف. من آموخته ام در حال حاضر باید صادقانه در مورد آن در حالی که در گذشته من ممکن است فقط آن را بلعیده است. من قصد دارم برای انجام این کار کنه. اگر من خوشحال نیست من قصد ندارم به اینجا. که قانون طلایی من در حال حاضر.”

تور نمی خواهد بحث در لندن مورد به طور خاص به دلیل بیمار محرمانه بودن اما این قابل درک است که دکتر اندرو موری تور افسر ارشد پزشکی می کند که مقدار زیادی از کار در بهداشت روانی منطقه شده است شخصا کمک جانستون.

جانستون وارد شده است به بازی در هفته آینده قهرمان باز کردن در جنگل آردن اما مثل این رویداد و در واقع شش مسابقات که به صورت “انگلستان نوسان” که همچنین نیاز به او را به سفر بدون خانواده اش و پس از آن باقی می ماند در “مسابقات حباب” است که اساسا نیاز به جوانب مثبت ویلچرهای حمایت از کارکنان و رسانه ها هم در این دوره و یا در هتل تعیین شده و هیچ جای دیگری در هر زمان.

او را مطمئن شده اند که اگر او تصمیم می گیرد به صبر کنید تا زمانی که این مقررات در حال کاسته و سپس کارت خود را نمی خواهد در معرض خطر است. تور سخنگو گفت: “ما به همه بازیکنان ما یک برنامه جامع برای حمایت از سلامت روان خود را. این شامل پشتیبانی از hotline که در عمل در 24 ساعت شبانه روز و 365 روز سال. ما همچنین آگاه باشید که هر کس خود را از شرایط منحصر به فرد در این لحظه است که چرا 2020 فصل اختیاری است یکی”

در غیاب او دیل Whitnell یک دوست قدیمی جانستون را تازه روز امیدوار کننده است به قلم فوق العاده feelgood داستان. دو سال پیش وجوه زد خشک به عنوان Whitnell یک واکر جام تیم-mate تامی Fleetwood تعقیب خود را حرفه ای رویایی و 31 ساله از اسکس مجبور شد به یک کار به عنوان یک پیک.

اما در اینجا او پس از دور دوم 64 در یک کراوات برای دوم در 10-تحت در کنار آفریقای جنوبی جاستین هاردینگ فقط یکی کردن سرب مجموعه توسط Renato Parore و با مناظر خود را در مجموعه £200,000 جایزه اول.

یکی دیگر انگلیسی در اشلی Chesters است در یک کراوات برای چهارم در نه تحت عنوان دو اسکاتلندی در دوید و قانون Calum هیل در حالی که Lee Westwood, مسابقات, میزبان, مبارزه از باز شدن دو شیطان با 71 به خراش داخل برش در یک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>