اضافه کردن وردپرس به توسعه خود را Toolkit با این 30 دلار بسته نرم افزاری


وردپرس انقلاب به طور کامل تغییر راه که مردم ساخت و توزیع وب سایت. به جای داشتن به حفظ خطوط بی پایان از HTML و جاوا هر دو تازه کار و حرفه ای و توسعه دهندگان وب در حال حاضر قادر به ایجاد فوق العاده دقیق و سایت های پاسخگو با استفاده از یک سری از شهودی قالب ها و پلاگین ها. و هر نسخه جدید وردپرس همراه با بهبود دسته ای از ویژگی های است که ساخت وب-ساختمان حتی آسان تر است.

اگر شما می خواهید را به استفاده از همه چیز که وردپرس ارائه کرده از نظر قدرت و قابلیت های شما نیاز به آموزش مناسب. وردپرس ft Elementor & WooCommerce کلاس کارشناسی ارشد بسته نرم افزاری به شما آموزش چگونه به ایجاد انواع وب سایت ها توسط مهار قدرت واقعی وردپرس همراه با انواع برنامه های شخص ثالث و ابزار و آن را در فروش فقط برای $29.99.

تصویر توسط دومنیکو Loia/Unsplash

این هفت دوره بسته نرم افزاری همراه با 14 ساعت از محتوا رهبری پرفروش استاد الکساندر Oni که شما راه رفتن را از طریق راه های مختلف که در آن وردپرس Elementor و WooCommerce را می توان مورد استفاده برای ایجاد هر نوع وب سایت از ابتدا.

تمرکز در درجه اول در وردپرس و برنامه های متعدد شما یاد بگیرند که چگونه به ساخت جذاب سایت هایی که از ویژگی های فریبنده تصاویر و گرافیک; فروش وب سایت که در قرعه کشی کاربران و تسهیل در خرید محصولات و خدمات تبلیغاتی و برنامه های وب است که می توانید ساخت خود با نام تجاری شهرت آنلاین; گالری عکس است که می تواند اضافه شده به هر صفحه را در سایت خود و خیلی بیشتر.

این بسته نرم افزاری نیز می آید با اختصاص دوره ای که شما معرفی به Elementor (محبوب سایت-ابزار ساختمان است که مورد استفاده برای ایجاد بسیار پویا وبلاگ حرفه ای) همچنین WooCommerce رفتن به راه حل های تجارت الکترونیکی است که باعث می شود آن را آسان به فروش محصولات و خدمات آنلاین از طریق امن و کارآمد و به راحتی در دسترس رابط.

امکان استفاده از همه چیز که وردپرس و انواع دیگر سایت سازی سیستم عامل به پیشنهاد گرفتن وردپرس ft Elementor & WooCommerce کلاس کارشناسی ارشد بسته نرم افزاری. معمولا قیمت در بیش از 1000 $در این کلاس کارشناسی ارشد در فروش امروز فقط برای $29.99.

قیمت در حال تغییر است.

می خواهید شروع به ساختن پول به عنوان یک کلاه سفید هکر? پرش شروع خود را-کلاه سفید هک حرفه ای با ما 2020 حق بیمه هک اخلاقی, گواهینامه آموزشی از بسته نرم افزاری جدید Null Byte فروشگاه و دریافت بیش از 60 ساعت آموزش از هک اخلاقی حرفه ای است.

خرید در حال حاضر (90 درصد تخفیف) >

پوشش عکس می tozak/Unsplash

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>