ما سفارشات چین به نزدیک کنسولگری در هوستون

به ما گفت: آن دستور داده است چین برای بستن کنسولگری خود را در هوستون “برای محافظت از آمریکایی مالکیت فکری” و اطلاعات خصوصی آمریکایی است.

چین را محکوم کرد حرکت است که می آید در یک زمان افزایش تنش بین دو کشور اقتصاد است.

سخنگوی وزارت امور خارجه وانگ Wenbin نام آن را “ظالمانه و غیر قابل توجیه حرکت خواهد کرد که خرابکاری در روابط بین دو کشور”.

او هشدار داد شرکت اقدامات متقابل اگر ما نمی معکوس تصمیم خود را که او گفت: کنسولگری مطلع شد از روز سه شنبه.

A fire engine outside the Chinese consulate in Houston (David J Phillip/AP)
یک موتور آتش خارج چینی کنسولگری در هوستون (David J فیلیپ/AP)

“یک جانبه بسته شدن چین سرکنسولگری در هوستون در یک دوره کوتاه از زمان بی سابقه ای تشدید آن اقدامات اخیر علیه چین” آقای وانگ گفت: در اخبار روزانه مطبوعاتی در پکن.

علاوه بر سفارت خود در پکن ما پنج کنسولگری در سرزمین اصلی چین در شانگهای و گوانگجو چنگدو ووهان و Shenyang, با توجه به وب سایت خود را.

گزارش های رسانه ای در هوستون گفت که مقامات در پاسخ به گزارش از آتش سوزی در چینی کنسولگری و گفته است که مردم سوختن کاغذ در آنچه به نظر می رسد زباله سطل هوستون کرونیکل گزارش شده است.

پلیس گفته شد که سرنشینان داده شد تا 4 بعد از ظهر روز جمعه به ترک اموال این روزنامه است.

هوستون اداره پلیس در توئیتر خود نوشت: “حدود 8:25 ب. ظ روز سهشنبه افسران ما در پاسخ به یک دیدار با آتش نشانی تماس به چین سرکنسولگری در هوستون ساختمان در 3417 مونترو بلوار.

“دود مشاهده شد در خارج از محوطه حیاط ، افسران بودند و آنان را از دسترسی به ساختمان را وارد کنید.”

نه ارائه هر گونه جزئیات در آن اتهامات در یک بیانیه کوتاه.

“ایالات متحده نمی خواهد تحمل (چین) نقض حاکمیت ملی ما و ارعاب مردم ما فقط به عنوان ما قابل تحمل نیست (آن) ناعادلانه تجارت, شیوه های سرقت از مشاغل در آمریکا و دیگر فاحش رفتار گفت:” بیانیه است.

Mr وانگ متهم ما باز چینی کیسه دیپلماتیک بدون اجازه چند بار مصادره چینی اقلام برای استفاده رسمی و اعمال محدودیت در چینی دیپلمات در آمریکا در ماه اکتبر گذشته و دوباره در ماه ژوئن.

او همچنین گفت که ما دیپلمات ها در چین در تعامل با نفوذ فعالیت های.

“اگر ما به مقایسه این دو آن است که تنها بیش از حد آشکار است که درگیر در دخالت های نفوذ و مقابله” آقای وانگ گفت.

او همچنین گفت: سفارت چین در واشنگتن دریافت کرده است بمب و تهدید به مرگ و سرزنش دولت آمریکا برای دامن زدن نفرت علیه چین است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>