نگاهی کنترل از حضور آنلاین خود را — تبدیل شدن به یک وردپرس استاد برای زیر $30

پس از آن برای اولین بار راه اندازی شد در سال 2003 وردپرس تحت اینترنت است. رایگان و منبع باز سیستم مدیریت محتوا (CMS) استفاده شده توسط بیش از 60 میلیون وب سایت. وردپرس غیر قابل انکار است یکی از محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا راه حل در جهان است.

بخشی از وردپرس درخواست تجدید نظر آن است سهولت نصب و استفاده کنید. هر کسی می تواند راه اندازی یک وب سایت در همان روز آنها را دانلود و آن را نصب کنید. در حالی که وردپرس در ابتدا به عنوان یک پلت فرم وبلاگ نویسی این سیستم مدیریت محتوا فوق العاده تکامل یافته در طول سال.

وردپرس ft Elementor & WooCommerce کلاس کارشناسی ارشد بسته نرم افزاری به شما می دهد کلید برای طراحی وب سایت خود را با هیچ برنامه نویسی ندارند. هفت دوره از ویژگی های 205 درس کمک خواهد کرد که شما راه اندازی یک وب سایت ایجاد حوادث و گالری عکس و کسب درآمد کسب و کار آنلاین شما.

شما خواهید آموخت که چگونه به استفاده از uber-محبوب Elementorیک پلاگین است که می آید با یک تنوع از ویدجت ها و عناصر است که برنامه نویسی های غیر ضروری. پس از این سه نفر-ساعت دوره آموزشی شما قادر خواهید بود برای راه اندازی هر وب سایت شما می تواند تصور.

WooCommerce قدرتمند تجارت الکترونیک راه حل است. ساخت فروشگاه خود را فقط در چهار ساعت از درس از جمله دروازه پرداخت منوها و محصولات وابسته. یکی دیگر از دوره خواهد شد کمک به شما در ساخت یک وب سایت عضویت که شما می توانید به سرعت و کارآمد بصورت پول در اوردن با اشتراک.

یک ساعت البته با استفاده از SiteOriginکه دانلود شده است 2.5 میلیون بار خواهد شد که شما در حال چرخش تا صفحات حوادث در هیچ زمان. شما هرگز مجبور به استفاده از یک شخص ثالث وب سایت به فروش بلیط دوباره.

الکساندر Oni راهنماهای شما را از طریق این هفت دوره. این استاد استاد آموخته است بیش از 84,000 دانش آموزان دوره های آنلاین در وردپرس, امنیت, و بیشتر.

وردپرس ft Elementor & WooCommerce کلاس کارشناسی ارشد بسته نرم افزاری در حال حاضر فروش فقط برای $29.99 های 97% تخفیف از قیمت اصلی.

قیمت موضوع را تغییر دهید. نرم افزار شامل نمی شود.

نگه داشتن اتصال شما امن و بدون یک صورتحساب ماهانه. یک عمر برای به اشتراک VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک بار خرید از این ابزار جدید هک فروشگاه و تماشای Netflix, Hulu و یا بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80% off) >

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>