سلام به جکی Bradley جونیور جایگزینی? Jarren Duran دوباره خیره کننده برای Red Sox

Jarren Duran به نظر نمی رسد علاقه مند در انتظار نوبت خود را به بازی در لیگ های بزرگ. در هر فرصتی به او می شود او باعث می شود Red Sox را اطلاع می دهد.

سال گذشته که به معنای تبدیل خود را از unheralded هفتم-دور پیش نویس انتخاب به .400 hitter وظیفه به صورت یک تکه بزرگ از جزئی لیگ فصل است. در طول بهار, آموزش, آن را به معنای نشان دادن خاموش خود را با سرعت باور نکردنی در مرکز میدان در حالی که کوبیدن یک خانه اجرا و سه گانه و ارائه به طور مداوم جامد تماس بگیرید.

و در شب دوشنبه در اولین اقدام از بهار آموزش 2.0 آن را به معنای قرار دادن در یک نمایش.

دریافت آخرین اخبار و تجزیه و تحلیل در تمام تیم های خود را از NBC Sports بوستون توسط دانلود من تیم برنامه

احضار با یک گروه از چشم انداز کار در پوتوککت بنابراین بسیاری از به طور منظم می تواند شب خاموش Duran حمله یک جفت از دو برابر و دو فوق العاده ای جلب در مرکز میدان به عنوان Red Sox نتیجه گیری خود را intrasquad تخته سنگ.

23-در سال Long Beach State محصول خیره شدن همان بازیکنان که می تواند یک روز هم تیمی های خود در لیگ های بزرگ شاید به عنوان جکی Bradley جونیور جایگزینی در مرکز میدان است.

“او واقعا خوب مرد گفت:” استارت مارتین پرز. “من دوست دارم که چگونه او نقش بازی بیس بال, و من دوست دارم که چگونه او اجرا می شود پایگاه های. او استعداد شگفت انگیز و یک آینده خوب را با ما اینجا. بنابراین وقت خود را در حال آمدن است و امیدوارم من در اینجا خواهید بود برای لذت بردن از آن را هنگامی که ما به او یک شانس برای بازی در لیگ های سطح.”

آن زمان ممکن است زودتر از بعد. ساخت Duran عملکرد حتی بیشتر چشمگیر است که آن را در اولین بازی اکشن از بهار آموزش متوقف شد بیش از چهار ماه پیش.

Duran پرسیده شد که چگونه او موفق به آمار زمین در حال اجرا پس از این اخراج.

“احتمالا فقط به خاطر من واقعا فکر,” او گفت:. “من گفتم:” من از دست رفته بیس بال, بسیار, من فقط خوشحال می شود در اینجا.’ این یک افتخار است که آنها پرسید من به بازی امروز. فقط یک intrasquad اما این به معنای زیادی به من که آنها از من خواست برای آمدن این بازی برای آنها. من فقط لذت بردن از آن. من فکر کردن بیش از حد. من فقط رفتن بود در خارج وجود دارد, با داشتن سرگرم کننده بازی بیس بال دوباره.”

Duran صرف این بیماری همه گیر در بومی کالیفرنیا کار کردن در مادر آلما “تا فرشتگان نقل مکان کرد بیش از وجود دارد و سپس آنها لگد به من.” مدیر Ron Roenicke ادای این جوانی و مهارت به خصوص پس از اخراج.

“چگونه می توانم به شما انجام این کار؟” Roenicke پرسید. “شما نشستن به مدت سه ماه و نیم و پس از آن شما دوباره راست که در آن شما را ترک کردن. او هیجان انگیز بازیکن. ما به سرعت خود را و راه او را تعقیب توپ را در بیرون از محیط و دو او ضربه, چگونه سریع او رو به دوم. او مواد منفجره و ما فقط امیدواریم که همه این ابزار همچنان به توسعه و او باید واقعا هیجان انگیز بازیکن.”

حتی اگر Duran نشده بازی فوق دو یک Roenicke را صدا نمی کند مانند کسی بسته شدن درب را بر روی او ظاهر می شود در Fenway پارک به صورت واقعی است.

“من می گویند او یک راه اما به دلیل استعداد خود را اگر شما آن را قرار داده با هم وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا او نمی تواند سریع” Roenicke گفت. “او بسیاری از چیزهای خوب است که شما هرگز نمی دانید. این می تواند در حالی که اما او می تواند آن را کشف کند و اگر او در آن چهره های, او را به نوعی از بازیکن.”

با minor league season لغو Duran را صرف تابستان در برزخ است. به جای اضافه کردن یکی دیگر از پله به رشدی نردبان او را ثابت باقی می ماند – هر چند که اگر او هر چیزی در مورد آن می گویند.

“این بدیهی است که رفتن را به سختی می شود چون شما می دانید شما نمی خواهید به منابع مانند شما معمولا انجام دهد اما من فکر می کنم آن را واقعا فقط بستگی دارد که چگونه بد شما آن را می خواهم,” او گفت:. “ما به اندازه کافی برای دریافت بهتر است. اگر شما می خواهید برای کار سخت شما در حال رفتن به رفتن در هر روز فشار خود را برای دریافت بهتر در هر روز است. من فکر می کنم این واقعا بستگی دارد که چگونه بد شما آن را می خواهم.”

سلام به جکی Bradley جونیور جایگزینی? Jarren Duran دوباره خیره کننده برای Red Sox در ابتدا در ظاهر NBC Sports بوستون

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>