گزارش: تونی Finau انشعابات با دیرین caddie گرگ Bodine

تونی Finau به راه از هم جدا دیرین caddie گرگ Bodine بر روی پاشنه از یک تماس در هفته گذشته یادبود مسابقات با توجه به Caddie شبکه گزارش.

Bodine شده در کیسه پس از Finau را rookie PGA Tour کمپین در طول فصل 2014-15. که شامل Finau تنها تور پیروزی در سال 2016 پورتوریکو باز و حضور در هر دو جام رایدر و رئیس جمهور جام بیش از دو سال گذشته است.

3M باز: Full-میدان بار توپ را روی گوه | پوشش کامل

Finau تلاش برای پیروزی دوم شامل تعدادی از تماس های نزدیک به ویژه حذفی از دست دادن در اوایل سال جاری در Waste Management Phoenix باز زمانی که او رهبری دو عکس با دو سوراخ برای بازی از دست داد اما به Webb سیمپسون. او تا به حال یکی دیگر از فرصت هفته گذشته در Muirfield روستا برگزار شد جایی که او حداقل یک سهم از سرب پس از هر یک از دو دور اول. اما 30 سال تلاش بیش از آخر هفته در میان شرایط سخت تیراندازی مقابل-نه 42 در دور نهایی در مسیر به بسته شدن 78 و هشتم-پایان محل.

داستین جانسون گروه بندی می شوند با تونی Finau تامی فلیتوود در 3M باز

Finau ساخته شده است که در چهار پنج سالگی شروع می شود پس از این سفر بازگشت به رقابت در ماه گذشته. او یکی از headliners برای این هفته 3M باز خواهد شد و بنا به گزارش ها باید نوسان مربی بوید Summerhays در کیسه در TPC شهرهای دوقلو.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>