المپیک شکل اسکیت باز جهان قهرمان اکاترینا Alexandrovskaya می میرد در 20 پس از سقوط در روسیه


المپیک شکل اسکیت باز و قهرمان سابق جهان اکاترینا Alexandrovskaya درگذشت روز جمعه در مسکو پس از سقوط از یک ششم-کف پنجره با توجه به AFP.

او 20.

با توجه به گزارش رسانه های روسی گفت که او سمت چپ توجه داشته باشید خواندن “lyublyu” که ترجمه را به “عشق” در انگلیسی.

“ما عمیقا غمگین به شنیدن از Ekaterina Alexandrovskaya عبور”, اسکیت روی یخ, استرالیا, رئیس جمهور پیتر لینچ در بیانیه ای گفت. “درخشان ورزشکار با درایو باور نکردنی و عزم و اراده است که پرورش شد توسط دوستان ما در فدراسیون اسکیت, اما پس از آن یافت می شود یک خانه جدید در اینجا در استرالیا تشکیل باور نکردنی جفت اسکیت همکاری با استرالیا هارلی ویندزور.

“آنها با هم آنچه بسیاری فکر می کردم غیر ممکن است تبدیل شدن به تاریخ جهان و تاریخ جایزه بزرگ قهرمانان قبل از حرکت بر روی المپیک بازی های زمستانی. همکاری توسعه داده شد با رویایی استرالیا مربیان Andre و گالینا Pachin. آنها با هم ایجاد عظمت است که در بقیه استرالیا رکورد کتاب برای سال های بسیاری است. ما افکار قلبی و تسلیت به بیرون رفتن به او و هارلی خانواده. در سراسر جهان ورزش پاتیناژ سوگوار از دست دادن خود را.”

Alexandrovskaya در روسیه متولد شده اما به دست آمده شهروندی استرالیا در سال 2018 به رقابت تحت پرچم خود را. او به رقابت پرداختند در کنار شریک هارلی ویندزور و برنده تاریخ عنوان قهرمانی جهان در ژاپن در سال 2017, اولین اسکیت باز استرالیایی به پیروزی بین المللی اسکیت اتحادیه عنوان قهرمانی. آنها به پایان رسید برای اولین بار در تالین جایزه در استونی در سال 2017, بیش از حد. اواز یا موسیقی دو نفری به رقابت پرداختند و در سال 2018 المپیک در Pyeongchang کره جنوبی هم به پایان رسید هر چند در خارج از بالای 16.

Alexandrovskaya بازنشسته از ورزش در ماه فوریه پس از مدت کوتاهی او مبتلا به صرع تشخیص داده او مربی آندره Khekalo گفت: AFP. او نیز از افسردگی رنج می برد, او گفت:.

“کلمات نمی تواند توصیف چگونه من احساس می کنم در حال حاضر” ویندزور نوشت: در Instagram. “من ویران شده و بیمار به اصلی من در مورد غم و عبور ناگهانی از Katia. مقدار ما تا به حال به دست آورد در طول همکاری ما چیزی است که من می توانم هرگز فراموش نکنید و همیشه نگه داشتن نزدیک به قلب من. این خبر چیزی است که شما هرگز می تواند آماده شدن برای. استراحت در صلح Katia.”

Ekaterina Alexandrovskaya, who won a pairs alongside Harley Windsor (right) world title in 2017 and competed in the 2018 Olympics for Australia, died on Friday in Moscow. (Photo by Christof Stache/AFP)
اکاترینا Alexandrovskaya که برنده یک جفت در کنار هارلی ویندزور (راست) عنوان قهرمانی جهان در سال 2017 و رقابت در سال 2018 المپیک استرالیا درگذشت روز جمعه در مسکو. (عکس توسط کریستوف Stache/AFP)

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>