لیکرز مانند اورلاندو نسخه از استیپلز سنتر: ‘آن را بسیار dope’


Lakers teammates LeBron James, left, and Anthony Davis got a sneak peak at some of the new features that will be on display in the arena where they'll be playing games in Orlando. <span class="copyright">(Chris Graythen / Getty Images)</span>
لیکرز هم تیمی های LeBron James چپ و آنتونی دیویس رو به اوج دزدکی حرکت کردن در برخی از ویژگی های جدید است که خواهد شد بر روی صفحه نمایش در این عرصه که در آن آنها می توان به بازی در اورلاندو است. (کریس Graythen / گتی ایماژ)

قبل از لیکرز شروع تمرین شنبه در دیزنی ESPN جهان گسترده ای از ورزش های دانشگاه, LeBron James و آنتونی دیویس کردم زیرچشمی نگاه کردن در عرصه ای که در آن آنها خواهد بود ،

آنها را دیدم این ویدئو صفحه نمایش در اطراف دادگاه که در آن ممکن است طرفداران مجازی نشان داده خواهد شد که در طول یک بازی. آنها را دیدم نیمکت منطقه ای که در آن کرسی خواهد بود با فاصله از هم جدا هیچ چیز مانند زانو به زانو راه اندازی در حالت عادی NBA نیمکت. دادگاه می خواند سیاه زندگی ماده فقط در مقابل یک پلکسی گلاس جعبه که محصور گلزن جدول.

“من فکر می کنم آن را بسیار سرد چگونه آنها را باید مانیتور بزرگ که در آن شما می توانید خود را به خانواده و دوستان و طرفداران هر نوع توان در عرصه,” دیویس گفت:. “من فکر می کنم که بسیار پیش بینی کردن ایده. من می دانم که آنها هنوز در تلاش برای کشف کردن برخی از چیزهایی که تا آنجا که نور و صدا و مسائل. اما من فکر می کنم کل مفهوم آن است که بسیار پیش بینی نیست.”

لیکرز کمی بیش از یک هفته دور از اول بازی را شروع scrimmaging این هفته است. آنها به شما یک فرصت برای دیدن جایی که آنها در تلاش خود را به موتور را تنظیم کردن برای پلی آف. آنها پیدا کردن خود را چگونه قطعات جدید هستند meshing. و آنها را تجربه چیزی است که هیچ بازیکن بسکتبال قبل از اینکه آنها را تجربه کرده است.

روز دوشنبه آنها شد کمی بیشتر در کل به عنوان Markieff موریس سفر به اورلاندو دوباره به تیم, ورود به شب.

“ما باید او را در و پاک” لیکرز مربی Frank Vogel گفت: بعد از ظهر سه شنبه. “این بزرگترین چیزی است. و Markieff موریس پاک پروتکل در L. A. … پس از آن خواهد شد چند روز قبل از او می رسد که ما قادر خواهید بود برای دیدن او در دادگاه است.”

لیکرز اعلام نشده است و به همین دلیل موریس به تعویق افتاد دوباره در تیم خود. او دوقلو, Marcus بود که در عمل با کلیپرز در روز سه شنبه اولین تمرین کلیپرز بود باز به خبرنگاران پس از ورود به حباب. مارکوس موریس نیست سفر با این تیم در جولای 8 و تایید نشده بود به در پردیس در اورلاندو تا شنبه.

بازیکنان که دیر می رسند به حباب باید تست منفی برای COVID-19 در هفت روز قبل از ورود آنها با استفاده از آزمون رخ می دهد هر روز و در دو روز قبل از سفر. اگر آنها پرواز خصوصی یا درایو آنها باید به تصویب دو تست PCR برای COVID-19 حداقل 24 ساعت از هم جدا و یک تست سریع.

“و پس بدیهی است که ما میخوایم در مورد هوشمند ساختمان او را در سمت راست سرعت” Vogel گفت: از Markieff. “ما نمی خواهیم او را به مجروح شود. او بدیهی است که خارج شده است و شده است با این تیم در حالی که ما فقط آن را روز به روز و هوشمند با آن است.”

آنها می خواهم گرفتن نمایی مشابه با اضافات جدید که پرواز با آنها به اورلاندو — J. R. Smith و دیون پیشخدمت.

در یک نقطه در طول prepractice امتداد پیشخدمت ایستاده بود در یک گوشه ای از مرکز کنوانسیون سالن رقص که تا به حال تبدیل شدن به خود عمل دادگاه و رقصید خواند و خش به همراه موسیقی همراه با حرکات خود را. در گوشه ای دیگر از اتاق اسمیت نشسته در نزدیکی جیمز به عنوان جیمز کشیده کردم دیرین خود را مربی مایک Mancias.

“من فکر می کنم ما بسیار نزدیک” دیویس گفت: “وقتی پرسیده شد که تا چه حد این تیم از جایی که آن را می خواهد به زمانی که بازی شروع به شمارش. “هنوز هم وجود دارد برخی از چیزهایی که ما می خواهم به کار بر روی. ما یکی از بدترین تیم در انتقال [دفاعی] بنابراین ما در جریان بوده است که بیش از یک تن, تماشای فیلم بر روی آن یک تن است. اما من فکر می کنم هر کس آمد در شکل. شما می توانید بگویید که بچه ها کار کرده اند در زمان استراحت. در حال حاضر آن را همه چیز در مورد قرار دادن آن همه با هم.”

روال خود را در حال گرفتن یک کمی بیشتر آشنا. در حالی که برخی تیم ها به ترتیب یک فیلم منطقه مورد مطالعه خود را در عمل دادگاه لیکرز به طور معمول تماشای فیلم در اتاق جلسه خود را به برخی از جدایی.

آنها به شما اجازه داده می شود هم برای تماشای بازی های تیم های دیگر در فرد اگر آنها می خواهم. وجود دارد برخی از اجتماعی فاصله صندلی های در دسترس برای بازیکنان به تماشای. وگل قصد ندارد به تشویق یا منصرف کردن بازیکنان از انجام آن است. او که تا به آنها.

آن می تواند کمک به حذف عنصر ناشناخته به برخی از درجه است.

“احتمالا فقط برای دیدن تنظیمات آن را چک کنید, با توجه به,” دنی سبز گفت: وقتی پرسید که آیا او می خواهم حضور در تیم های دیگر بازی. “… بدیهی است که ما می توانید به تماشای بازی در تلویزیون و یا آنلاین اگر ما نیاز به. بعضی از بچه ها در بازی های نمای نزدیک, تجربه, اما من فکر می کنم بسیاری از ما را به استفاده از استراحت و مراقبت از بدن ما در خانه است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>