در دوره ای از توپ های کوچک بازی های بزرگ ممکن است رپتورز ” راز سلاح

با تورنتو رپتورز سر مربی نیک, پرستار, همیشه وجود دارد یک حقه تا آستین خود را.

پرستار معروف با استفاده از یک مدرسه استراتژی برای خنثی کردن Stephen Curry زمانی که رپتورز برنده اول خود را در مسابقات قهرمانی. و در حالی که کاری به آن نام “janky,” پرستار به معنای واقعی کلمه او را می پوشد جعبه-و-یکی با افتخار در قالب یک ژاکت در موسسه خیریه پوشاک خط. نوآوری خود را در کارت ویزیت به عنوان پرستار پس از معرفی مثلث-و-twos دو-سه منطقه full-دادگاه تله و یک میزبان از دیگر به اصطلاح لقب برای تولید در لیگ دوم-stingiest دفاع این فصل است.

که چه چیزی باعث رپتورز چنین دشوار است. دفاع از قهرمانان در حال متعادل, عمیق, زن با تجربه, و ذهنی انعطاف پذیر. برای آنچه که فقدان آنها در نخبگان استعداد — که نیست حتی فاقد اگر پاسکال Siakam خودروهای خود را در اوایل فصل فرم آنها را با فراست. کایل لوری و Marc Gasol در میان headiest بازیکنان در مواضع خود و البته نیز وجود دارد, پرستار کشیدن رشته ها.

یکی از کلاهبرداری های خود را به بازی بیشتر سنتی است. در عصری که در آن تیم های مانند Houston Rockets تصمیم گرفته اند که مراکز قدرت به جلو در حال منسوخ, پرستار می بیند ارزش برخلاف روند. در دو کنفرانس تلفنی با خبرنگاران در طی ماه گذشته, پرستار flirted با ایده بازی “ادم تنومند و بدقواره صف” با دو مرکز های کف که NBA رزومه 2019-20 فصل است.

“من می توانید تصور ما بازی بسیار بزرگ و من می خواهم به آن تماس بگیرید, ما ادم تنومند و بدقواره صف با OG در دو پاسکال در سه سرژ در چهار و مارک در پنج. من می توانم تصور که می شود بسیار مفید برای ما در پلی آف” پرستار گفت: چند هفته به عقب.

این هم ترازی جدید نیست. پرستار عرضه این استراتژی در برابر فیلادلفیا 76ers در فصل گذشته و آن را نجات داد به عنوان آنجا که Kawhi Leonard شات. این supersized Sixers تا به حال اندازه مزایا در سراسر هیئت مدیره و آنها در جایگاه نخست را 3-1 منجر شود. اما در نیمه دوم که باید برنده بازی 4, پرستار رفت و خود ادم تنومند و بدقواره صف و به آنها فقط به اندازه کافی از افزایش و حتی در نهایت برنده این سری است. آن را نیز اجرا شده و به میزان کمتر در برابر میلواکی.

پرستار از آن استفاده می شود و مقدار کمی از این سال, اذیت کردن ادم تنومند و بدقواره صف تنها در سه بازی: در آخرین خندق باز گشت فشار علیه Sixers, و به طور موقت شروع پنج برابر رعد و برق و جادوگران در حالی که فرد VanVleet بود. اما خود را محدود به استفاده از امتیاز بیشتر به یک تلاش هماهنگ برای پنهان کردن کارت های خود را به جای عدم نتیجه. ادم تنومند و بدقواره صف شد plus-19 در 30 دقیقه.

این طبیعی بود در دفاع به دلیل انعطاف پذیری در صف. Marc Gasol باقی مانده در نقش طبیعی به عنوان لنگر در رنگ در حالی که هر کس دیگری منتقل شده تا به یک نقطه. OG Anunoby و پاسکال Siakam ممکن است 6-پا-8 بر روی کاغذ اما آنها هر دو به اندازه کافی زیرک به اسلاید خود را با کوچکتر سپاه پاسداران است. بزرگترین درخواست شد برای Serge Ibaka به بازی در محیط اما او اساسا صدا و به نظر نمی آید. اگر هر چیزی, آن آشنا برای Ibaka که صرف اکثریت بزرگی از کار خود را در قدرت به جلو قبل از اینکه پرستار تبدیل او به یک زمان پنج فصل گذشته.

“دفاعی از حق دور خیلی عالی بود .. اندازه می تواند مسئولیت رسیدگی به, سرعت, سرعت عکسبرداری. معمولا زمانی که شما بیش از حد بزرگ شما نمی توانید نگه دارید تا یا شما می توانید به عقب و یا شما نمی توانید گارد تمام انتخاب کنید و رول اقدامات اما این اتفاق نمی افتد.

“این یکی از چیز خوب در مورد ما اندازه و طول. از اوجی به پاسکال به Rondae — این بچه ها می رفتن و حرکت و گارد اکثر محیط بازیکنان” پرستار گفت:.

جای تعجب رپتورز حفظ دفاعی خود را تطبیق پذیری با وجود نامتعارف مجموعه ای از بازیکنان در زمین. آنها زد مناطق فشرده کامل دادگاه و دو برابر پست فقط به عنوان آنها را با به طور منظم خود را ترکیب و آن را فقط خوب کار می کرد. Anunoby standout ضبط شش دزد و وادار کردن یک backcourt تخلف در 30 دقیقه.

هجومی رپتورز تا به حال به یک کمی بیشتر خلاق است. بدون یک گارد تیراندازی مانند فرد VanVleet یا نورمن پاول در طبقه رپتورز به حال کمتر با موفقیت خود را گرفتن و شلیک مجموعه. رپتورز تنظیم صفحه نمایش برای Anunoby, Siakam و حتی Ibaka برای تمیز به نظر می رسد در حال حرکت اما هر سه راحت ترین تیراندازی با پای خود تنظیم کنید.

جای تعجب فاصله نبود مسئله با وجود دو مرکز های کف. وجود دارد و گاه به گاه اموال که در آن Ibaka و Gasol سیم از طرف دیگر لوچی اما رپتورز’ فاصله به طور کلی خوب است. وجود دارد کمتر لمس برای دو مراکز داده بود که یکی معمولا پارک شده در گوشه ای به کشش زمین اما با هر دو بازیکن تیراندازی 40 درصد از عمق دفاع معمولا در خانه مانده بر روی تکالیف خود.

این افت در آمد و در قالب بازیسازی. وجود بیش از یک تعهد در لوری برای ایجاد بدون VanVleet بر روی زمین وجود دارد و کمتر درایو-و-پا زدن توالی. Anunoby بسیار محدود توپ هندلر و اگر چه Siakam بهبود است لحظه به لحظه او تمایل برای برداشتن او در دریبل کوتاه رنگ هنگام مواجهه با مدافعان اضافی در pick-and-roll شرایط.

“داشتن یک فرد یا کایل در خارج وجود دارد نگه می دارد همه چیز در حال حرکت است. احتمالا وجود دارد یک کمی کمتر آسایش در برخی از بچه های ما بازی برخی از ما صفحه نمایش و رول اقدامات ما دو مرد, اقدامات, اما, دوباره, ما می خواهم به تشویق پاسکال یا تنظیم (صفحه نمایش) و یا دست زدن به. ما می خواهید برای دریافت OG به آن نقطه که در آن او یک مربی و یک گذارنده” پرستار گفت:.

یکی از متمایز توهین آمیز مزیت های تولید شده توسط این ادم تنومند و بدقواره صف بود که آن را ایجاد عدم تطابق برای Siakam به حمله در این پست. Siakam بیش از حد بزرگ برای کوچک ترین مهاجمان به رسیدگی و او را تقریبا غیر قابل توقف زمانی که او می تواند به سادگی شلیک بیش از بالا خود را ، Siakam نیز مایل رهگذر, به طوری که تیم دو برابر پست رپتورز قادر به حرکت توپ به طور موثر برای پیدا کردن باز تیرانداز.

به دنبال به جلو به postseason وجود دارد پاک کردن بازی-یو پی اس است که در آن دو مرکز استراتژی مفید خواهد بود. پرستار telegraphed نیت خود را به صورت فله در یک پتانسیل مسابقه برگشت با فیلادلفیا و او نیز آن را در برابر میلواکی در سال گذشته — اگر چه نتایج مخلوط شد که در سری. ایندیانا شروع می شود هر دو Domantas Sabonis و Myles ترنر بنابراین وجود دارد می تواند یک وسوسه به اندازه آنها است. همان می رود برای میامی با بم Adebayo و Meyers لئونارد. تنها تردید خواهد بود در برابر بوستون آنجایی که آنها بسیاری از گالری روی بال است که ممکن است دشوار برای Ibaka یا Gasol به چوب با. اما با توجه به شور و شوق برای ادم تنومند و بدقواره صف نمی توان آن را رد کرد و به طور کامل.

“من نمی دانم چه اشکال است. من نمی بینم یکی واقعا” پرستار گفت:.

پوشش بیشتر در یاهو ورزشی کانادا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>