چگونه می توان هر لینک یوتیوب در یوتیوب برنامه موسیقی


اگر شما لذت بردن از تماشای فیلم ها موسیقی زنده کنسرت ضبط شده و یا اتاق خواب پوشش آهنگ ها در یوتیوب و سپس یوتیوب موسیقی است که ارزش توجه شما. در واقع یوتیوب را نشان می دهد یک “سوئیچ به موسیقی یوتیوب” را فشار دهید در برخی از موسیقی فیلم که باز می شود این آهنگ در یوتیوب برنامه موسیقی — اما نه همیشه.

در اندیشه وجود یک ترفند شسته و رفته است که با استفاده از IntentService به فشار youtube.com لینک به یوتیوب موسیقی — شما فقط باید برای ویرایش ویدئو URL کمی. بنابراین اگر شما انجام داده اند بنابراین در حال حاضر نصب یوتیوب موسیقی و بیایید به نرم.

مرحله 1: کپی کردن لینک

اول پیدا کردن یک ویدئو به طور منظم در یوتیوب برنامه است که شما می خواهید برای باز کردن در یوتیوب برنامه موسیقی. شیر دکمه اشتراک گذاری در زیر پنجره های ویدئویی برای گرفتن لینک برای ویدیو.

شما می توانید هر دو را انتخاب کنید “کپی کردن لینک” گزینه و سپس آن را در نوار آدرس مرورگر خود و یا به اشتراک گذاری آن را به یک برنامه که در آن شما می توانید ویرایش در این رشته است. Google Keep ویژه برنامه مفید برای این فرایند اما هر برنامه که به شما امکان ویرایش متن فقط خوب کار خواهد کرد.

مرحله 2: Remix URL

در حال حاضر که شما این لینک هم در خود ویرایشگر متن و یا آدرس بار شما نیاز به آن را ویرایش کنید. را انتخاب کنید “youtu.بود” بخشی از URL و جایگزینی آن با “music.youtube.com/watch?v=” برای تبدیل آن به یک موسیقی YouTube URL. به چیزهای ساده تر شما می توانید آن را کپی از کد کادر زیر:

music.youtube.com/watch?v=

این ترفند کار می کند بهتر در دسکتاپ که در آن همه شما باید انجام دهید این است که به جای “fa” با “موسیقی” را در نوار آدرس وارد کنید و آمار را وارد کنید و مرورگر خود را در خدمت این آهنگ در برنامه وب است.

مرحله 3: باز کردن لینک

اگر شما ویرایش شد لینک را در مرورگر خود آدرس بار فقط آمار را وارد کنید و اندروید باز خواهد شد و آن را در یوتیوب موسیقی. کسانی که با استفاده از Google Keep را پیدا خواهد کرد که برنامه تبدیل رشته به یک لینک که شما می توانید شیر را به بار این آهنگ در یوتیوب, موسیقی. در غیر این صورت فقط انتخاب کل آدرس و اندروید را به شما گزینه ای برای باز کردن آن در یوتیوب موسیقی.

توجه داشته باشید که در حالی که هر لینک یوتیوب را باز کنید در یوتیوب, موسیقی, نرم افزار اگر شما انجام این کار, تنها فیلم هایی که در طبقه بندی به عنوان موسیقی قادر به بازی در یوتیوب برنامه موسیقی. همچنین زندگی برتر ویدئوها نمی خواهد بار در موسیقی یوتیوب در طول زندگی برتر.

(1) مراحل انجام. (2) در طول زندگی برتر از یک ویدیو موسیقی نمی خواهد بار… (3) …اما پس از آن برتر آن دوره اجرا شده است آن را خوب کار می کند.

با اینحال, آن را هنوز هم یک دستی راه حل برای زمانی که شما می خواهید برای گوش دادن به چیزی جدید در گوشی های هوشمند خود را بدون اضافه کردن آن را به کتابخانه خود را. مثلا دو ساعت کنسرت می تواند به قطع جریان خود را “لایک” زدن. در موارد دیگر, پیدا کردن یک لیست پخش برای پر کردن یک ویدیو برای گوش دادن است فقط بیش از حد مشکل است.

نگه داشتن اتصال شما امن و بدون یک صورتحساب ماهانه. یک عمر برای به اشتراک VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک بار خرید از این ابزار جدید هک فروشگاه و تماشای Netflix, Hulu و یا بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80% off) >

پوشش تصویر و تصاویر توسط تامی Palladino/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>