چگونه به سفارشی کردن صفحه گوگل خود را با رنگ لهجه


گوگل به شما اجازه می دهد تغییر سیستم گسترده رنگ لهجه در آن صفحه دستگاه اما گزینه های کمی خاموش. اگر شما می خواهم چیزی بیشتر پر جنب و جوش دهنده Tulsadiver ایجاد یک وزارت دفاع است که به شما یک انتخاب گسترده ای از punchier رنگ.

لهجه رنگ تم چیزهایی مانند تنظیمات سریع کاشی, حجم, منو, دکمه ها و پستی و حتی برخی از عناصر در داخل برنامه های شخص ثالث. سهام گزینه های بسیار انجام نگرفته رنگ — تقریبا پاستل — اما با یکی از این Magisk ماژول های نصب شده, شما می توانید آنها را تغییر دهید به یک مجموعه ای از رنگ های اولیه و ثانویه یکی با فام های مختلف از رنگ نارنجی و یا حتی یک بسته رنگ نئون.

الزامات

گام 1: دانلود سفارشی رنگ لهجه بسته

وجود دارد سه نسخه از این وزارت دفاع هر یک با مجموعه خود را از رنگ. نام زیر باید به شما ایده خوبی است که برای شما مناسب است اما اگر شما می خواهید شما می توانید جست و خیز پیش رو به ما GIF دموی از هر موضوع. بدون در نظر گرفتن, دانلود تم به گوشی خود را با استفاده از یکی از لینک های زیر دانلود کنید.

مرحله 2: نصب فایل های فشرده در Magisk مدیر

در حال حاضر خود را باز Magisk مدیر برنامه و شیر همبرگر آیکون منو در گوشه بالا سمت چپ. را انتخاب کنید “Modules” و سپس شیر بزرگ + دکمه در گوشه پایین سمت راست. از آنجا حرکت خود را دانلود و در پوشه را انتخاب کنید فایل های فشرده شما را در انتخاب گام 1 ضربه بزنید ، سپس روی “باز کردن” و “نصب” وقتی از شما خواسته. پس از نصب, راه اندازی مجدد گوشی خود را.

مرحله 3: تغییر رنگ لهجه

یک بار تلفن خود را پس از اتمام راه اندازی مجدد سیستم شما پیدا کردن رنگ های جدید در تنظیمات –> صفحه نمایش –> سبک ها و تصویر زمینه. را انتخاب کنید “سفارشی 1” و انتخاب فونت و آیکون سبک. هنگامی که شما دریافت می کنید به رنگ شما خواهد شد مجموعه ای جدید از رنگ های شما را دیدم. یک رنگ را انتخاب کنید و آمار “بعدی.” پایان فرآیند انتخاب یک آیکون به شکل نامگذاری وب سایت (اختیاری) و سپس انتخاب گزینه “اعمال می شود.”

این رنگ لهجه در سراسر گوشی خود را کل UI در حال حاضر منعکس کننده خود را انتخاب. شما می توانید تغییر دهید به هر رنگ دیگر در این مجموعه با ویرایش سفارشی “1” و یا ایجاد یک جدید در سبک های سفارشی. اما اگر شما می خواهید به استفاده از مجموعه های مختلف شما نیاز به فلش یکی دیگر از ماژول و سپس تغییر رنگ در سبک ها و تصاویر پس زمینه و دوباره.

به چیزهای ساده تر در اینجا هر ماژول مجموعه ای از رنگ ها:

رنگ پر جنب و جوش

نارنجی سایه

رنگ نئون

نگه داشتن اتصال شما امن و بدون یک صورتحساب ماهانه. یک عمر برای به اشتراک VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک بار خرید از این ابزار جدید هک فروشگاه و تماشای Netflix, Hulu و یا بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80% off) >

پوشش, تصویر, تصاویر و فایل های Gif توسط Jon شوالیه/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>