“چگونه شما را به بازی؟’ در اینجا فوتبال کالج را بزرگترین مانع برای داشتن یک فصل این سقوط

دو میلیارد دلار-فوتبال شرکت در امریکا در مراحل نوپای تلاش برای بازی در پاییز امسال در میان شبح COVID-19.

یکی از آنها فوتبال کالج است گردش جلوتر کفن با تاخیر بدبینی و افزایش واقعیت است که برخی از فرم قابل تشخیص از فوتبال در پاییز longshot.

دیگر فوتبال ملی لیگ شارژ به جلو به ناشناخته با مجزا کمتر شک و تردید. در حالی که سوال باقی می ماند در مورد NFL توانایی به جلو و یک فصل مهم تنور است که NFL خواهد آن را کشف کردن.

دلیل اصلی چشم انداز فوتبال کالج در پاییز امسال به نظر می رسد بسیار کم نور با توجه به مربیان و مقامات در تلاش برای حرکت در این فصل است که خودنمایی تفاوت, در, تماس, ردیابی قوانین بین این دو سازمان است. (تماس با ردیابی اساسا شامل جداسازی کسانی که در تماس نزدیک با فردی که دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 در تلاش برای جلوگیری از گسترش بیشتر ویروس.)

“اگر یک مرد می شود [COVID-19] شما می توانید 15 بچه ها نشستن به مدت دو هفته” گفت: Louisiana Tech مربی جست و خیز Holtz. “کسانی که بچه ها را از دست ندهید دو یا سه بازی. اگر شما انجام این کار با دو یا سه بچه [گرفتن ویروس] چگونه می توانم شما بازی؟”

در حالی که کالج تماس با ردیابی قوانین تعیین شده توسط فردی در مدارس راهنمایی از دولت و دولت های محلی NCAA توصیه می شود 14 روز از قرنطینه برای هر کسی که با خطر قرار گرفتن در معرض COVID-19. (این شامل اعضای تیم مخالف زیر یک بازی است.) که منجر به صدها نفر از بازیکنان در سراسر کشور است که تا به حال هیچ نشانه بودن جدا شده به مدت دو هفته در خارج از احتیاط است.

Clemson head coach Dabo Swinney and quarterback Trevor Lawrence, right, responds to questions during a news conference after their NCAA Cotton Bowl semi-final playoff football game against Notre Dame on Saturday, Dec. 29, 2018, in Arlington, Texas. Clemson won 30-3. (AP Photo/Michael Ainsworth)
Clemson سر مربی Dabo Swinney و کارفرمایی ترور لارنس, راست, پاسخ به سوالات در یک کنفرانس خبری پس از NCAA پنبه کاسه نیمه نهایی حذفی فوتبال بازی برابر نوتردام در شنبه دسامبر. 29, 2018, در آرلینگتون تگزاس. Clemson برنده 30-3. (AP Photo/مایکل Ainsworth)

در NFL قرنطینه قوانین بسیار کمتر محدود. اگر یک بازیکن تماس با کسی که تست مثبت برای COVID-19 آنها را آزمایش می شود و ممکن است در بازگشت به این باشگاه پس از “دوم تست PCR در عرض 24 ساعت از منفی دریافت نتایج آزمون.” NFL قوانین عبارتند از: افزایش علائم نظارت و آزمایش روزانه به مدت هشت روز خواهد بود که هر دو گران برای دانشگاه و دشوار به نوبه خود در اطراف.

در ساده ترین شرایط, پیشنهاد حداقل زمان به دور از ورزش برای بازیکنان و یا مربیان و کارکنان و غیره. — که در معرض کسی که آزمایش مثبت برای این ویروس است که 14 روز است. در NFL که زمان می تواند به عنوان کمی تا دو روز.

برای مربیان کالج تفاوت بین این دو مجموعه از قوانین می تواند در نهایت تفاوت داشتن یک کالج فصل و داشتن عملکردی فصل است.

“چگونه می تواند به شما در واقع فکر می کنم شما در حال رفتن به از طریق یک برنامه کامل با کسانی که در حال ردیابی قوانین گفت:” قدرت پنج مربی. “داشتن بچه ها تست مثبت چیزی است که قطعا اتفاق خواهد افتاد. شما در حال رفتن به صحبت در مورد شیوه های متعدد – 1 و 3 و 2 و 4 است. نیمی از تیم خود را در حال رفتن به در دسترس خواهد بود. چه نوع از فوتبال ما می رویم به دریافت کنم؟”

آن را دشوار برای دیدن کالج قوانین در حال تغییر در هر راه با توجه به سطوح مختلف محلی و ایالتی ارشاد است که باید به حساب گرفته شود. همچنین شایان ذکر است: در NFL قوانین توافق شد توسط NFL و اتحادیه بازیکنان. کالج ورزشکاران ندارد و یک سازمان مشابه به نگاه کردن به آنها. و نه می تواند مربیان کالج به سادگی ثبت نام در یک نوار از بازیکنان در کوتاه مدت اگر ویروس دستمال مرطوب یک تکه از فهرست خود را.

وجود برخی بی عدالتی ذاتی به مقايسه فوتبال و فوتبال کالج است. شرکت های مختلف متفاوت است در بسیاری از راه های که مهمترین آنها قرارداد که بازیکنان NFL ثبت نام و اتحادیه است که نشان دهنده آنها. همچنین NFL اضافی میلیاردها دلار و درآمد های مدل به آنها نمایی دسترسی بهتر به تست مکرر. (NFL بازیکنان نیز پوشیدن یک برچسب هوشمند به مانیتور که آنها بوده ام در تماس با برای کمک به این روند چیزی است که بسیاری از کالج ها نمی تواند استطاعت.)

به سادگی با مقایسه تماس با ردیابی است مبهم ورزش به دلیل تست مدل ها بسیار متفاوت است. پس از NFL بازیکنان تحت فشار قرار دادند علنا بیش از آخر هفته از لیگ به تصویب رسید تست دقیق قوانین است که به طور قابل توجهی گسترده تر و گران تر — از کالج ، NFL خواهد بود تست بازیکنان در روز به مدت دو هفته از اردوگاه های آموزشی. اساسا اگر مثبت نرخ سقوط به زیر 5 درصد و سپس تست را به هر روز دیگر. (NCAA تست توصیه های هفتگی در طول پیش فصل و فصل است.)

حتی که NFL طرح در نظر گرفته نمی تواند ادم. اشاره کرد اپیدمیولوژی ژاک Binney از آکسفورد کالج دانشگاه اموری می گوید بالقوه وجود دارد, سوراخ در NFL ، او گفت: منطقی وجود دارد که hypotheticals که NFL را محدود تماس با ردیابی — حتی با تست — می تواند کافی آن را به عنوان اغلب می تواند روز برای این ویروس به “عقب سر آن” و باعث مثبت شدن تست که dulls اثربخشی مکرر تست.

“من عصبی هستم که NFL تماس ردیابی کافی است” Binney گفته ورزشی یاهو. “چگونه از آن آسان است برای یک ویروس به rip از طریق یک تیم اگر تست [انجام] هر روز دیگر با همه تماس نزدیک هنوز هم در فوتبال ؟ من نمی دانم. شاید نمی توان آن را به عنوان بد به عنوان من فکر می کنم.”

این ستون نیست که ساخته شده به تعیین که یکی از روش های تست و تماس با ردیابی از دیگری بهتر است. (NCAA امتیاز از 14 روز همان ارشاد ارائه شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.)

وجود دارد عملا هیچ داده های تجربی برای تعیین اینکه چگونه این ویروس می تواند به طور خاص در فوتبال شیوه ها و بازی ها به غیر از مشاهده است که این ورزش ارائه فرصت کافی. بنابراین دانستن اینکه کدام روش موثر تر خواهد بود را تنها در ادراک.

اما این روش توصیه می شود در فوتبال کالج دشوار به نظر می رسد برای به اجرا درآوردن.

“اگر این پروتکل است که رعایت آن را به من اعتصاب به عنوان یک مناسب و معقول تماس با ما-ردیابی پروتکل” Binney گفت. “سوال این است که آیا شما با رفتن به صادقانه شناسایی و قرنطینه به مدت دو هفته هر کسی که شده است در تماس نزدیک? که رفتن به یک مقدار زیادی از مردم در تیم است.”

طولانی نیست پس از مربیان بازگشت به دانشگاه و آموخته از محدودیت تماس با ردیابی آنها شروع به نشان دادن شک و تردید در بودن قادر به حرکت یک فصل تحت محدودیت.

NFL گرفته شده متفاوت تدبیر که برگ های بسیاری از مربیان کالج نا امید در چشم انداز تکه های زیادی از خود را در تیم از دست رفته در این بازی قرار می گیرند.

“تاپیک رو به دستیابی به موفقیت در بازی فوتبال” گفت: یک گروه از پنج مربی. “در واقع آن را باید درمان با واکسن و یا تست. آن را باید به دقت از تست. برای انجام این کار, شما باید قادر به عرق در هر یک از دیگر, ضربه به بینی خود را بکشید و خود را منادی و حداقل 100 بار تمرین.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>