تور اروپا آماده برای استریل بازگشت در Betfred انگلیسی, کارشناسی ارشد


Lee Westwood in action during a practice round at the Betfred British Masters at Close House Golf Club on July 21, 2020 in Newcastle upon Tyne - - GETTY IMAGES
Lee Westwood در عمل در طول عمل دور در Betfred اربابان انگلیسی در خانه باشگاه گلف در 21 ژوئیه سال 2020 در Newcastle upon Tyne – – GETTY IMAGES

تنها دو بین المللی ورزشی مدارات در حال بازگشت به بالا و در حال اجرا و فرمول یک است و بدیهی است که یکی از این موارد است. “و من بسیار مفتخر است که تور اروپایی است دیگر” کیت Pelley رئیس اجرایی گفت: در روز سه شنبه. “آن شده است کاملا در این سفر برای رسیدن به این نقطه است.”

تور ظاهرا از سر گرفته و با یک هفته دو کشش در اتریش, اما کسانی که زمینه های همکاری تحریم با چالش تور. شنبه اولین دور از Betfred انگلیسی, کارشناسی ارشد اینجا را در خانه نوید “رسمی” از سرگیری پس از چهار ماه همه گیر وقفه به عنوان اولین مسابقات در عجله-مرتب شش-قوی “انگلستان نوسان”.

این یک استریل صحنه هیچ کس انتظار می رود و یکی است که باعث درجه از بیم و هراس به عنوان تور تلاش به مرحله به عنوان یک محیط امن به عنوان امکان پذیر است. وجود خواهد داشت هیچ طرفداران بستری در این نادر جمعه شروع و Covid-19 سادگی دعوت نشده یا.

تور اذعان به آن خواهد بود نسبت به آن PGA Tour همتایان خود که هفت هفته به آن “جدید” فصل دیده است چند بازیکن و ویلچرهای تست مثبت است. آخرین گریسون موری که 26 ساله است که موظف به خروج از این هفته 3M باز در مینیاپولیس. Lee Westwood این مسابقات میزبان در خانه اش البته احساس می کند آن است که یک “غیر قابل اجتناب است که کسی را تست مثبت در برخی از نقطه در طول ماه آینده یا بیشتر”.

همان است که در امریکا و بازیکنان در حال آزمایش قبل از تنظیم آنها از خانه و در بدو ورود در محل اما آنچه متفاوت است به امریکا این است که همه کارکنان پشتیبانی خارج نشده و همچنین رسانه ها. در حالی که مشت-تداوم اتحاد depressingly و مسخره باقی مانده یک ویژگی در کشورهای اروپایی تور قاطعانه این نمی خواهد در این مورد در سازمان دیده بان خود را.

Grayson Murray of the United States plays his shot from the 12th tee during the first round of the Workday Charity Open on July 09, 2020 at Muirfield Village Golf Club in Dublin, Ohio - GETTY IMAGES
گریسون موری از ایالات متحده نقش خود را به ضرب گلوله از 12 توپ را روی گوه در دور اول روز کاری خیریه باز در جولای 09, 2020 در Muirfield ایجاد کرد باشگاه گلف در دوبلین اوهایو – GETTY IMAGES

“هیچ تکان دادن دست و یا تماس با هر شکل مجاز است (به عنوان مثال مشت ضربه آرنج ضربه بالا و سپاس و غیره)” جهت خواندن. تنها یکی مندرج caddie در هر گروه خواهد بود و مجاز به لمس پین و اجتماعی فاصله در این دوره باید رعایت شود.

بازیکن و caddie خواهد بود قادر به ارتباط برقرار کردن با یکدیگر به عنوان آنها به عنوان یک “تیم” در یک “سیستم دوستان” که در آن بهداشت عمومی انگلستان اصرار به کاهش خطر قابل توجهی ‘تماس با ردیابی و مورد نیاز برای جداسازی برای اعداد بزرگتر از مردم باید کسی تست مثبت است.

پس از آن بدان معنی آن “رفقا” باید ناهار خوردن با هم در ناهار و در واقع در شب هنگامی که هیچ کس نمی خواهد اجازه خروج تعیین شده مسابقات ، آن است که بسیار سخت تر حباب از در تور PGA و در حال حاضر وجود دارد برخی از whingeing.

خواهد شد این تور واقعا اجرای آن مقررات ؟ خوب در اتریش باز, تور تهدید به تعطیل ویلچرهای’ سالن به دلیل آنچه در آن در نظر گرفته سهل انگاری اجتماعی فاصله. مطمئن شوید که هر کس در اینجا می داند تور به معنی کسب و کار به دلیل کسب و کار خود را بر روی آن بستگی دارد.

“از آنچه که من شاهد بوده ایم مردم چسبیده به آن با حرف” وست وود گفت. “هر کس با پوشیدن ماسک دور ماندن از هر یک از دیگر تا آنجا که آنها می توانند. روش های تست بسیار کامل است. من شگفت زده شد در سیستم تور را راه اندازی. آن را به سبک نظامی تقریبا. من مطمئن هستم که در مورد دیگران اما من بیش از OK با سیستم دوستان’. من هلن [طبقه نامزد خود را] به عنوان caddie من این هفته است.”

یکی دیگر از مقایسه با امریکا به سادگی کار نمی کند در اروپا را به نفع. وستوود تنها بالای 50 بازیکن در جهان در این £1.15 m زمینه با تمام بازیکنان بالا یا در و یا رفتن به آمریکا برای هفته آینده £8.25 متر جهان گلف قهرمانی رویداد در ممفیس. Pelley و شرکت نمی تواند به رقابت با آن است. پنج رویدادهای بعد از این اساسا تور-تامین و معرفی شده اند و به سادگی به جوانب مثبت در جایی به بازی. از آن خواهد شد یک تجربه غیر معمول و شاید نگران کننده برای برخی از اما بسیار خوش آمدید همه یکسان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>