داجرز گزینه گاوین لوکس, ثبت نام پارچ جیک مک گی

لس آنجلس (AP) — گاوین لوکس خواهد شد داجرز دوم baseman زمانی که کمپ تابستانی آغاز شده است. اما دیر رسیدن و مبارزات در بشقاب معنی او نمی تواند با این تیم که فصل باز می شود پنج شنبه.

لس آنجلس optioned است Lux در روز سه شنبه. مدیر دیو رابرتز گفت: او مطلع لوکس از این تصمیم قبل از داجرز’ نمایشگاه بازی شنبه برابر آریزونا اما امیدوار است Lux می تواند به عقب در این فهرست به زودی.

“من فقط فکر می کنم وجود دارد بسیاری می رود که با او در نوسان و در این مرحله او نبود synched تا” رابرتز گفت: قبل از سه شنبه شب آخر نمایشگاه در برابر فرشتگان در لس آنجلس. “من می خواهم او را به گرفتن حق است. او شروع به بازی حذفی برای ما سال گذشته است. که نشان می دهد اعتماد به نفس ما در او.”

22 سال, لوکس, یک در دور اول انتخاب و در سال 2016 در 23 بازی در سال گذشته پنبه حلاجی شده .240 با دو homers و نه RBIs پس از نام گرفتن در ماه سپتامبر. او همچنین 2 9 با یک خانه اجرا و RBI در این بخش سری در برابر واشنگتن است.

اواخر ورود این تابستان به معنای لوکس به نظر می رسد تنها در تعداد کمی از این تیم intrasquad بازی. در حالی که لوکس کار می کند در نوسان خود را در این باشگاه رزرو اردوگاه در USC کریس تیلور و Kike هرناندز را دریافت خواهد کرد بسیاری از این شروع می شود در پایه دوم همراه با حداکثر Muncy.

داجرز نیز ساخته شده اغل گاو یا حشم حرکت می کند, توافق در یک سال و مقابله با چپ دست جیک مک گی که قرار داده شد در چشم پوشی توسط کلرادو در هفته گذشته.

33-year-old McGee شد 4-11 با 4.78 عصر در 225 بازی در چهار سال با این باشگاه است. او 0-2 با 4.35 عصر آخرین فصل است.

“او به ارمغان می آورد موفقیت و تجربه است. او می داند که برخی از بچه ها در حال حاضر همراه با بخش. زمین خود را مخلوط متناسب با باشگاه ما خوب” رابرتز گفت.

مک گی – که آرسنال عمدتا fastball و یک نوار لغزنده – توافق $27 میلیون و سه سال مقابله با رشته کوه های راکی پیش از سال 2018 شود. او بدهکار است $3,518,519 در سرشکن حقوق و دستمزد در این سال که داجرز مسئول $208,704 سرشکن سهم حداقل و رشته کوه های راکی مسئول 2 میلیون دلار خریداری از $9 میلیون گزینه برای 2021.

به اتاق را در 40-مرد فهرستی داجرز منتقل right-hander جیمی نلسون به 45 روز مجروح لیست. نلسون حال پایان فصل به عمل جراحی در جولای 6. او را امضا کرد و با این تیم در ماه ژانویه پس از گذراندن شش سال با میلواکی.

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP-Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>