مخفی نیوتن اولین تمرین با جولیان ادلمن باید آتش پرستان و طرفداران

QB1 ملاقات WR11.

Cam Newton در نهایت در ارتباط با میهن پرستان گیرنده گسترده جولیان ادلمن برای تمرین با توجه به تصویری جدید انگلستان کارفرمایی به اشتراک گذاشته چهارشنبه در Instagram.

این جلسه تمرین به نظر می رسد در دانشگاه UCLA که در آن نیوتن انداخت عبور به میهن پرستان گسترده ای از گیرنده های Ismail Sanu و N’Keal هری و rookie تنگ پایان Devin Asiasi در میان دیگران در اوایل این ماه.

دانلود MyTeams برنامه برای آخرین پرستان, اخبار و تحلیل های

این اولین بار است که فیلم ما دیده ایم نیوتن و Edelman کار کردن با هم پس از 31 سال QB پیوست پرستان بیش از یک ماه پیش و آن را به یک چشم خوش آمدید.

Edelman, گیر افتاد, 100 عبور می کند به صورت حرفه ای-بالا 1,117 متری در فصل گذشته به عنوان جدید انگلستان شماره 1 گیرنده گسترده اما از دست رفته خود را دوست نزدیک و مورد اعتماد کارفرمایی تام بردی این offseason. اگر 34 ساله می تواند به توسعه یک رابطه دوستانه با نیوتن که می تواند یک راه طولانی به سوی انگلستان جرم پیدا کردن موفقیت در سال 2020 است.

تکمیل کردن مسیر نیست قوی QB-WR رابطه را-به رغم Edelman فریاد “توپ خوب” پس از اتمام — اما آن را خوب است برای دیدن نیوتن و Edelman کار را در همان صفحه.

مخفی نیوتن اولین تمرین با جولیان ادلمن باید آتش پرستان و طرفداران در ابتدا در ظاهر NBC Sports بوستون

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>