Asus ROG تلفن 3 نقد و بررسی

این ROG تلفن 3 بسیار قابل توجه قطعه از فن آوری تاب قدرتمند تراشه یک صفحه نمایش بزرگ و یک “پرنیان” زیبایی شناسی که برخی ممکن است پیدا کردن قشنگ, هر چند آن را به مخاطبان آن است. من شخصا مانند RGB نور و حساس مربوط به اینده نگاه از آن پوسته و من مطمئن هستم که دیگران را بیش از حد.
به دنبال شخصی خود را به سرگرمی های مرکزی نه تنها برای بازی بلکه برای هر نوع مصرف رسانه ای. آن صفحه نمایش بزرگ و بلندگو با صدای بلند و مکانی پس از آن با این نسخهها کار فقط به عنوان به خوبی برای تماشای فیلم است. متاسفانه پنل صفحه نمایش است که بهترین و برگ زیادی به دلخواه می شود.Asus شد بسیار روشن در مورد تمایل این دستگاه به آینده اثبات نیز هست. نه تنها آن را بسیار سخاوتمندانه spec sheet خواهد شد که شما چند سال قبل از آن تلقی “منسوخ” اما استادانه درست شده “باتری سلامت” سیستم نیز در محل برای اطمینان حاصل کنید که گوشی juicebox طول می کشد تا زمانی که ممکن است.

کشت و لوازم جانبی و داک گسترش ROG تلفن 3 رسانه قابلیت های بیشتر با یک صفحه نمایش داک است که اجازه می دهد تا شما برای اتصال یک صفحه کلید و ماوس و یک صفحه نمایش دوم برگ-نوع لوازم جانبی اختصاصی گیم پد و حتی یک پورت ethernet adapter. اگر شما به خرید ROG تلفن II اکوسیستم می دانیم که ROG تلفن 3 سازگار با تمام last-gen لوازم جانبی پس از آن تقریبا به همان شکل و ابعاد به عنوان سلف خود.

Asus ROG تلفن در حال راه اندازی در اروپا در سه مدل در این قیمت ها:

  • ROG تلفن 3: SD 865+ 16GB RAM & 512GB SSD – €1,099 ($1,257)
  • ROG تلفن 3: SD 865+ 12GB RAM & 512GB SSD – €999 ($1,143)
  • ROG تلفن 3 Strix نسخه: SD 865 8GB & 256GB SSD – €799 ($913)

به طور کلی بسیاری از تلفن برای یک قیمت عادلانه پرسیدن — هزینه آن به اندازه یک کهکشان S20, اما ارائه می دهد به روز رسانی پردازنده یکپارچه شانه دکمه که پارسه را درک عظیم باتری و زیبایی به بوت. متاسفانه نمی توان آن را رقیب S20 از نظر کیفیت صفحه نمایش و عملکرد دوربین بنابراین در صورتی که در آن اولویت های خود دروغ — که خود نشانه re-شرق در یک جهت متفاوت است.

ROG تلفن 3 طراحی و صفحه نمایش

اگر شما در حال حاضر برگزار شد ROG گوشی دوم ROG تلفن 3 را حس آشنا. آن را به همان اندازه و شکل و ابعاد کلی. دو جبهه-شلیک بلندگوهای استریو در پشت قرار دارد در ناهنجاری که به نظر می رسد ضخیم با استانداردهای امروز.

پشت ROG تلفن 3 ما در اینجا براق و شیشه ای. من یک فن از اثر انگشت و لکه, اما من در بر داشت که آن را نشانی از شگفتی برای ROG تلفن 3 گرفتن — بزرگ و سنگین ROG تلفن II اغلب ورقه از دست من با توجه به نرم و مات به عقب پایان. این ROG تلفن 3 چوب به دست کاملا به سادگی.

پرنیان زیبایی است که پشت شیشه پنل ROG تلفن 3 نشان می دهد که نزول گرما از تلفن در یک مد سرد و وجود دارد RGB روشن ROG آرم در پشت آن شما می توانید سفارشی در بسیاری از راه های مختلف. از رنگ به strobing حالت و حتی همگام آن را با دیگر RGB-درخشان ROG سخت افزار در صفحه اصلی شما باید هر گونه.

تاپیک اختصاصی پورت در سمت USB Type-C connector neighbored توسط Asus ساخته شده نقطه تماس. این جایی است که شما پلاگین در شامل فن خنک کننده به صورت طولانی مدت جلسات انجمن و جایی که Asus DisplayDock متصل به. بندر تحت پوشش توسط یک درپوش لاستیکی به مطمئن شوید که آن را تمیز نگه داشته زمانی که استفاده نمی کنید. اون که کلاه مطمئن شوید که سخت است به حذف هر زمان که شما نیاز به به! آن را نیز آسان برای از دست دادن اما حداقل Asus شامل یک زن و شوهر از قطعات یدکی در جعبه.

یک بار دیگر ما دو “شانه دکمه” در کنار تلفن — این بازی های FPS آسانی به عنوان شما می توانید نقشه آنها را به انجام هر آنچه شما می خواهید. هدف شلیک پرتاب نارنجک و غیره — آنها حساس هستند آسان برای پیدا کردن” با انگشتان دست خود را, و واقعا افزایش تجربه بازی بر روی یک گوشی. مطمئن باشید شما پیدا کردن آن سخت به بازی Call of Duty: تلفن همراه بر روی هر گوشی هنگامی که شما سعی می کنید آن را در ROG تلفن 3.

مگر اینکه شما صرف پول در شانه دکمه کلیپ فایرفاکس برای تلفن معمولی خود را. اما این بسیار آسان است به از دست دادن و فراموش نکنید که اغلب. وجود دارد هیچ چیز مانند داشتن آنها ساخته شده را به دستگاه شما است.

صفحه نمایش این ROG تلفن 3 ناامیدی بود

آن را به یک پنل OLED است که پشتیبانی تا 144 هرتز سرعت رفرش. بله این فن آوری شگفت انگیز feat هر چند من آن را احساس کمی درد نمیخورد. مطمئن شوید که آن را برای حقوق bragging اما من احساس می کنم مانند این که “آیا ما نیاز به رزولوشن 4K بر روی تلفن?” استدلال بیش از همه دوباره. من قصد ندارم به تظاهر مثل من می تواند نقطه تفاوت بین 120 و 144 هرتز هرتز به خصوص در تلفن. و اگر کسی ادعا می کند که آنها می توانند — من می خواهم آن را با یک دانه نمک است.

من می گویم که صفحه نمایش احساس می کند بسیار پاسخگو به شیپور خاموشی — که احتمالا اولین چیزی است که شما خواهد رسید که شما را ROG تلفن 3 در خارج از جعبه. آن واکنش نشان می دهد به لمس فورا و اساسا التماس من برای نصب تعدادی از بازی های مورد علاقه من و تقریبا هنوز مهلت برای این بررسی. اوه.

برای دریافت ویژگی های این مشخصات می گویند 270 هرتز لمسی نرخ نمونه برداری و 25 ms لمس تاخیر. این است که بسیار سخت برای اندازه گیری در زندگی واقعی اما — فقط به خاطر مقایسه — Gamebench آیا اجرای چند تست های آزمایشگاهی با یک دوربین فیلمبرداری با سرعت بالا و اندازه گیری لمسی تاخیر از هواوی Mate 30 Pro, Galaxy Note 10 و آی فون 11 Pro Max. همه آنها را لمس تاخیر از 50+ ms. آن را هنوز هم شایان ذکر است که این آزمون انجام شد در بازی های واقعی در حالی که ROG تلفن 3 وعده از 25 ms هنوز هم نیاز به اثبات خود را در دنیای واقعی است.

متاسفانه به نظر می رسد فوق العاده بالا و نرخ تجدید پنل با یک قیمت می آید. در حالی که رنگ های ROG تلفن 3 صفحه نمایش قطعا فراموش خوب نگاه کنید — و شما باید چند پروفایل رنگ را انتخاب کنید — آن رنج می برند مخوف “خرد سیاه پوستان” موضوع است. اساسا اگر شما پایین تر روشنایی زیر 50 درصد مناطق تیره تر در صحنه بسیار خشن یا رفتن مستقیم به سیاه و سفید بدون انتقال صاف و یا با نشان دادن بسیار ناخوشایند تیره مایل به سبز تن.

این است که حداقل برجسته اگر شما محتوای خود را در 60 هرتز اما می شود و بیشتر و بیشتر آشکار هنگامی که شما رفتن به 90 و 120 و 144 هرتز.

به بالا از آن خاموش روی صفحه نمایش حداقل روشنایی است و نه فقط پایین به اندازه کافی برای شب راحت بار مشاهده. نیازی به گفتن نیست, تماشای Netflix فقط قبل از خواب نیست… حق بیمه تجربه.

این ROG تلفن 3 صفحه نمایش فوق العاده روشن در اندازه گیری — 700 nits مطمئن چشمگیر است! اما آن را نمی جادویی — انعکاسی شیشه ای هنوز هم باعث می شود آن را کمی سخت به گرفتن عکس در تابستان روشن روز.

ROG تلفن 3 دوربین و صدا

هیچ کس انتظار دارد که یک “بازی گوشی” برای قرار دادن تاکید زیادی روی عملکرد دوربین مناسب است ؟ خوب, این است که در آن ROG تلفن 3 خوش شگفتی!

دوربین اصلی از ROG گوشی 3 تا 64 سنسور MP, اما آن را به 16 MP عکس به طور پیش فرض. دلیل این است که این تلفن با استفاده از به اصطلاح “صفحه binning” به گروه پیکسل به خوشه از 4 هر خوشه 1.6 میکرومتر اندازه دارد. برای قرار دادن آن را به سادگی — 1.6 ميکرومتر است بسیار بزرگ صفحه در زمین از سنسور دوربین گوشی های هوشمند. نقطه از یک صفحه است که برای جمع آوری نور بیشتر به شما سر و صدا کمتر جزئیات بهتر و سریع تر سرعت شاتر و به طور کلی واضح تر عکس ها.

آیا ROG تلفن 3 ارائه ؟ بسیار بسیار! تصاویر بیرون آمدن بسیار تیز و دقیق. تلفن دستگیره دینامیک بالا تا حد زیادی و هنگامی که آن خودکار HDR در ضربات خورشید روشن عکس بیرون آمدن متعادل و زیبا. سایه ها قابل مشاهده هستند برجسته هستند نه سوخته. رنگ دریافت amped کمی — قرمز هستند واضح و سبزی کمی بیش از حد اشباع شده است که ممکن است یا نه ممکن است و خود را در کوچه. آنها عکس های آماده برای رسانه های اجتماعی برای اطمینان حاصل کنید.

همچنین کنتراست کمی مسطح قابل مشاهده است که در مقایسه این عکس ها را به یک معیار رقیب مانند آی فون 11 Pro. شیب رنگ سایه و برخی از جزئیات فقط پاپ از آنجا که آنها باید در عکس های گرفته شده با ROG تلفن 3. اما در کل خوب تصاویر در سراسر.

زمانی که در تاریکی شب حالت در ضربات (و یا شما می توانید آن را به صورت دستی). به نظر می رسد و توابع زیادی مانند حالت شب بر روی آی فون. هنگامی که شما شاتر را فشار دهید شما دیدن تصویر به آرامی گرفتن در معرض “آمدن به زندگی” در سمت راست صفحه نمایش گوشی رضایت بخش انیمیشن. عکس های شب فراموش ترک چیزی به دلخواه. آنها قطعا موفق به بیرون کشیدن جزئیات بیشتر و وضوح از سایه اما “حالت شب” عکس گاهی اوقات موفق به نبرد لرزان دست دادن شما blurred lines به عنوان یک نتیجه از قرار گرفتن در معرض طولانی. این رنگ همچنین amped بیشتر — آنها قطعا برای عکس رنگی که شما wow اگر شما فقط از پیمایش از طریق, اما زوم کردن در را نشان می دهد برخی از اتفاقات ناگوار است.

این فوق العاده زاویه دوربین 13 مگاپیکسل با سنسور و همچنین تولید بسیار نتایج رضایت بخش. آن را کالیبره نزدیک به دوربین اصلی اما وجود دارد برخی از تفاوت در رنگ. در واقع من دوست دارم فوق العاده گسترده ای را رام قرمز بیشتر و کنتراست آن را به نظر می رسد کمتر ،

24 مگاپیکسل دوربین عکاسی از خود بسیار دقیق — آن ارائه تصاویر شارپ با بیشتر رنگ های دقیق. معاملات آن نیز با دینامیک بالا خیلی تحت حتی اگر یک منبع نور به طور مستقیم در پشت شما. نیز وجود دارد یک 5 MP, ماکرو دوربین است که… OK. آن را معرفی برخی از ابیراهی رنگی و 5 MP را برای اکثر wowing عکس, اما آنچه در مرکز قاب شما می آیند را تیز.

Asus ROG تلفن 3 پشتیبانی از 8K تصویری که بسیار عیب نیست — بسیاری از رایانه ها در واقع می تواند تولید مثل است که فیلم هنگامی که شما آن را آپلود! من 2017 MacBook Pro قطعا مشکل وجود دارد.

پایین رفتن کیفیت نردبان شما رو گزینه ای برای شلیک ویدیو 4K با سرعت 60 فریم در ثانیه و هنگامی که شما به یک مرحله پایین — 4K @ 30 فریم در ثانیه و یا هر چیزی در زیر آن — شما می توانید ضبط HDR تصویری.

نیازی به گفتن نیست, این کلیپ نگاه فوق العاده تیز. من هم مانند تثبیت کننده فیلم, به عنوان آنها به طور کامل حذف هر گونه “دست لرزان” و برای غیر تهوع فیلم. رنگ دوباره amped کمی به شما غیر طبیعی بلوز و سبزی در برخی از نقاط. اما به طور کلی عملکرد خوب.

Asus ROG تلفن 3 دارای بلندگوهای استریو که — درست مثل نسل گذشته — نصب شده در جلوی گوشی شلیک حق در شنونده. بله این باعث می شود کمی ضخیم تر بالا و پایین ناهنجاری اما Asus اعتقاد بر این معاوضه به ارزش آن است.

سخنرانان کمی بهبود یافته بیش از آنچه ROG گوشی دوم بود. آنها را صدا آبرومندانه با صدای بلند و ضخیم و دقیق است. Asus استخدام برخی از نرم افزار سحر و جادو برای اضافه کردن مصنوعی لایههای به هر چیزی که بیرون می آید از سخنرانان ما درک تقویت باس. آنها نیز برخی از صدا فضایی الگوریتم برای فریب ما گوش به باور سخنرانان بیشتر از هم جدا از آنها در واقع هستند.

نتیجه ؟ بسیار رضایت بخش گوشی های هوشمند صدا. آنها هنوز هم نمی تواند فرار “بلندگوی کوچک” فنی گاهی اوقات صدایی مانند قلع می تواند اما به طور کلی — من لذت می برد این بلندگو برای بازی Spotify در زمینه پخش فیلم های یوتیوب و Netflix binges آیا من در اتاق نشیمن و یا در خارج در بالکن.

این ROG تلفن 3 بر خلاف سلف خود ندارد و یک جک هدفون. شما نیاز به ضمیمه AeroActive کولر و لوازم جانبی اگر شما می خواهید یک 3.5 mm جک و یا با استفاده از USB نوع-C دانگل که می آید در جعبه.

ROG تلفن 3, کارایی, نرم افزار, بازی, ویژگی های

این ROG تلفن 3 همراه با اندروید 10 بیرون از جعبه و در بیشتر قسمت ها — رابط کاربری زیبا و تمیز برش اندروید تجربه کنید. وجود دارد هیچ bucketloads از زنگ ها و سوت در پرتاب به طور کامل تبدیل (و باتلاق پایین) تجربه. وجود دارد چند تم و آیکون پک با “پرنیان” زیبایی اما شما حتی می توانید انتخاب کنید یک نگاه کلاسیک است که فقط اندروید.

وجود دارد چند ویژگی در بالا — استادانه درست شده PowerMaster برنامه که کمک می کند تا شما در حفظ باتری خود را سالم بر و طولانی مدت از تلفن همراه مدیر به نگه داشتن برنامه های شایع و استفاده از RAM در بررسی و زراد خانه جعبه که تبدیل تبدیل ROG تلفن 3 به کوچک اندروید-صفحه کنسول بازی.

آن وجود دارد که شما را پیدا خواهد کرد تمام بازی های خود را, پردازنده, اورکلاک تنظیمات RGB LED کنترل و کشت از ویژگی بشود پارسه.

شانه باعث از ROG تلفن 3 را می توان تنظیم برای پاسخ به کوچکترین لمس. شما همچنین می توانید با تقسیم این دو دکمه به دو جفت دادن به شما در مجموع 4 “شانه پد”. هر چند که احساس کمی تنگ و سخت تر برای من به واقع ضربه بزنید و با دقت.

شما می توانید ضبط گیم پلی خود را و یا شما در واقع می تواند را انتخاب کنید تا فقط خود را نجات دهد آخرین 30 ثانیه از گیم پلی در مورد شما انجام شاهکار باور نکردنی و آن را فقط اتفاق می افتد به شما نیست ضبط در زمان. که بسیار قابل توجه از ویژگی های که قبلا منحصر به فرد برای کنسول ها و پلتفرم های PC.

همانطور که برای عملکرد این ROG تلفن 3 توسط پردازنده Qualcomm Snapdragon 865+ است که سرد نگه داشته توسط استادانه درست شده بخار مجلسی و نزول گرما. این ROG تلفن 3 است که به راحتی سریعترین انجام, اندروید از سال 2020 است. من نمی توانستم پرتاب یک بازی یا برنامه را در آن به آن را کاهش و آن را شایان ذکر است که من هیچ تجربه مسائل مربوط به اتصال یا حتی در نقاط در آپارتمان که در آن سایر گوشی ها و تبلت ها شکست خورده اند.

ROG تلفن 3 عمر باتری

این ROG تلفن 3 است عظیم از 6000 میلی آمپر, باتری — بیشتر از برخی از قدرت قابل حمل بسته شما می توانید در محلی tech فروشگاه. نیازی به گفتن نیست, این گوشی می تواند شما را کاملا در حالی که با یک شارژ. که همه بستگی دارد چقدر شما می خواهم به بازی و اینکه آیا یا نه شما می خواهم به استفاده از این همیشه در ویژگی های صفحه نمایش و استارت روشنایی RGB نور. اما حتی با استفاده سنگین از گوشی به طول انجامید یک روز به راحتی.

وجود دارد استادانه درست شده باتری گزینه های که به شما کمک کند که از 6000 میلی آمپر آبمیوه گیری سالم برای دیگر بیش از حد. شما می توانید انتخاب کنید به منظور محدود کردن تلفن خود را شارژ تا 80% یا 90%. نگه داشتن باتری از 100% به طور منظم خواهد شد آهسته اهانت آمیز روند و به نوبه خود در بهبود طول عمر آن. متناوبا, شما می توانید “بگویید” تلفن زمانی که شما به رختخواب بروید و هنگامی که شما از خواب بیدار. سپس آن را راه اندازی شبانه چرخه شارژ آهسته هنگامی که تلفن بازدید 80 درصد و به آرامی آن را شارژ به 100 درصد است که سالم راه برای انجام آن است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>