YSK: شما می توانید قفل Mario Kart تور در منظره یا پرتره بدون دست زدن به گوشی خود را اصلی چرخش تنظیم


نینتندو تغییر Mario Kart تور برای بهتر شدن با یک گزینه به بازی بازی در حالت افقی. که گفت: این بازی را به صورت خودکار چرخش است که می تواند ظروف سرباز یا مسافر شما در وسط یک گرم نژاد. اما شما نمی نیاز به قفل آیفون یا آندروید تلفن جهت تنظیم برای رفع این مشکل از آنجا که شما می توانید انجام این کار در بازی خود را. که در راه برنامه های دیگر خواهد چرخش خودکار به عنوان معمول است.

در حالی که شما هرگز یک گزینه قبل در 2.4.0 به روز رسانی برای هر دو iOS و نسخه های آندروید از ماریو Kart تور شما می توانید سوئیچ بین بازی در پرتره بود که تنها مشاهده و جهت گیری چشم انداز.

به طور پیش فرض ماریو Kart تور خودکار می چرخد زمانی که شما تغییر جهت دستگاه خود را که می تواند آزار دهنده اگر شما همیشه می خواهید به بازی در یک نمایش و یا دیگر. آن می تواند حتی بیشتر آزار دهنده است هر زمان که شما پیچ و تاب و دستگاه خود را فقط به اندازه کافی به طوری که آن را به طور خودکار می چرخد در طول گیم پلی حتی اگر شما نمی خواهید آن را به اتفاق می افتد.

به قفل بازی را جهت راه خود را به ماریو Kart تور صفحه اصلی. از آنجا شیر “منو” و سپس “تنظیمات.” شما پیدا مسابقه نمایش بخش با سه گزینه: پرتره پرتره/چشم انداز (گزینه پیش فرض) و چشم انداز. برای قفل کردن مسابقه به نمایش عمودی ضربه بزنید “پرتره.” برای قفل کردن نژادها به عریض حالت ضربه بزنید “چشم انداز است.” این که ساده است.

این تنظیمات نیز در دسترس در منوی تنظیمات بازی (شیر آیکون دندانه دار) — فقط به عنوان شما را در به طور منظم به منوی تنظیمات — بنابراین شما می توانید سوئیچ بین نمایش ها در هر زمان. فقط می دانم که این تنظیمات فقط بر نژادها. بقیه Mario Kart تور برنامه همیشه زیاد در حالت عمودی.

چشم انداز قفل شده (بالا) در مقابل پرتره قفل شده (پایین).

نگه داشتن اتصال شما امن و بدون یک صورتحساب ماهانه. یک عمر برای به اشتراک VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک بار خرید از این ابزار جدید هک فروشگاه و تماشای Netflix, Hulu و یا بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80% off) >

پوشش تصویر و فایل های Gif با جیک Peterson/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>