Top-heavy لیکرز باید مسائل پس از آگهی و LeBron

این بیماری همه گیر کوروناویروس متوقف NBA فصل چهار ماه قبل معادل کل offseason. از آن آسان است برای فراموش کردن که در آن هر کس در سمت چپ کردناجازه دهید به تنهایی چه چیزی تغییر کرده است از آنجایی که ما در گذشته شاهد بسکتبال NBA. به منظور به شما تا به سرعت قبل از جولای 30 فصل بازگشایی تخته سنگ در والت دیزنی جهانی در اورلاندو ما خواهد شد به بررسی و پیش نمایش هر یک از 22 تیم برنامه ریزی شده به شرکت.

[بیشتر NBA راه اندازی مجدد پیش نمایش: بروکلین نتسدالاس ماوریکس Houston Rockets Miami Heat]

کجا بودند لس آنجلس لیکرز?

ثبت: 49-14

محل: برای اولین بار در غرب

اگر لیکرز را بیش از حد انتظارات به این دلیل است که انتظارات از آنچه ممکن بود با LeBron James و آنتونی دیویس در سر هر فهرستی بیش از حد کم است. آنها به عنوان ماهر و مکمل به عنوان هر گونه پشت سر هم در تاریخ NBA و توجه آنها فرمان آنلاک با کیفیت از حد وسط از خود را در حمایت از بازیگران. لیکرز باید outscored مخالفان با 10.4 امتیاز در هر 100 اموال با هر دو آنها بر روی زمین با توجه به تمیز کردن شیشه. که تعداد نرخهای زیر صفر هنگامی که جیمز برگ دادگاه روشن/خاموش امتیاز که دارای طاقی او را به یکی دیگر از MVP گفتگو در 35 سال.

جیمز و دیویس کشیده اند سودای فصل از تعدادی از احیای پروژه های دوایت هاوارد گنجانده شده است. تجارت مهلت جستجو برای ماهرانه تر به کمک آمد تا نسبتا خالی خود را ترک حاشیه برای خطا نازک اما حجم و ورزشکاری از لیکرز باعث می شود آنها را یک نیروی در لبه در هر دو به پایان می رسد. خود دو راه درخشش در صفحه نمایش کامل در back-to-back پیروزی برابر لس آنجلس کلیپرز و Milwaukee Bucks که سمان لیکرز به عنوان شانس-در مورد علاقه های شما برای پیروزی حق رای دادن را 17 عنوان.

که در و که در خارج ؟

از: Avery Bradley (opt-out), Rajon روندو (انگشت شست)

برادلی تصمیم به پیوستن به لیکرز برای راه اندازی مجدد از ایمنی خود را برای ضعف سيستم ايمنی پسر بود underrated به لیکرز’ قهرمانی شانس. یک جزء اصلی از خود غالب ترکیب اولیه او این است که نخبگان در-توپ مدافع در برابر مخالفت نقطه پاسداران و توهین آمیز خود را skillset — مهمترین به عنوان یک گرفتن-و-شلیک 3-نقطه تیرانداز و توپ برش — یک بازی ایده آل برای جیمز و دیویس.

شکسته انگشت شست Rondo رنج می برد پس از پیوستن به این تیم در اورلاندو بیشتر محدود لیکرز’ صف تطبیق پذیری است. Kentavious کالدول-پاپ خواسته خواهد شد که برای پر کردن بسیاری از کسانی که از دست رفته یک دقیقه افزایش احتمال لیکرز را تکیه می کنند به تازگی امضا شده و کمتر قابل اعتماد گزینه های Dion پیشخدمت و J. R. Smith.

بیش از/زیر برنده در حباب: 5.5 (بیش +120; تحت -150)

NBA نهایی شانس: +125

قهرمانی شانس: +250

There may be no more talented tandem in NBA history than LeBron James and Anthony Davis. (Chris Graythen/Getty Images)
ممکن است هیچ بیشتر با استعداد پشت سر هم در تاریخ NBA از LeBron James و آنتونی دیویس. (کریس Graythen/گتی ایماژ)

X-factor

لیکرز dangled سوم سال به جلو Kyle Kuzma در مهلت امید او را واکشی بیشتر قابل اعتماد سوم را به ثمر رساند اما ملاقات آنها بست. آن را نشانه ای از Kuzma متورم ارزش در L. A. در یک رزرو نقش کوچکتر از خود دو فصل گذشته Kuzma بهره وری غوطه ور همراه با تولید و او در حال حاضر پنجم-بدترین تیرانداز در میان همه کسانی که تلاش چهار یا بیشتر 3-اشاره گر در هر بازی. که به شدت محدود کردن توانایی خود را برای کمک به ترکیب تیم لیکرز در غیر این صورت نمی رسیده با تیراندازی.

Kuzma ساخته شده است گام های بلندی در پایان دفاعی در این فصل و streakiness باعث می شود گاه به گاه 20-نقطه شب. اگر او تا به حال آمد از شکستن با بهبود بالا از شکستن بلوز Kuzma را بالا بردن در حال حاضر قوی ترکیب اولیه. لیکرز در حال 17-2 زمانی که Kuzma باعث متعدد 3-اشاره گر تنها ضرر و زیان در آینده به کلیپرز در کریسمس و تورنتو رپتورز در ماه نوامبر. آنها 12-9 زمانی که او نتواند به ایجاد یک واحد سه. چند بازیکن در نوسان بیشتر شدید بین موثر و مضر.

باقی مانده برنامه

تمامی زمان ها شرق.

جولای 30: L. A. Clippers, 9 p. m. (TNT)

Aug. 1: تورنتو رپتورز 8:30 p. m. (ESPN)

Aug. 3: یوتا جاز, 9 p. m. (ESPN)

Aug. 5: Oklahoma City Thunder, 6:30 p. m. (ESPN)

Aug. 6: Houston Rockets, 9 p. m. (TNT)

Aug. 8: ایندیانا پیسرز 6 p. m. (TNT)

Aug. 10: دنور ناگتس, 9 p. m. (TNT)

Aug. 13: Sacramento Kings, TBD

بهترین سناریو

لیکرز مورد علاقه را به نفع خود 2020 عنوان هر دو توسط sportsbooks و megyn kelly آماری را پیش بینی. که به نفع مباهات دو NBA پنج غالب بازیکنان. جیمز led کمتر کلیولند کاوالیرز تیم به فینال در سال 2018 و این امر می تواند احمقانه به فکر می کنم او می تواند همین کار را با دیویس در کنار او. اما این غرب که در آن تهدید به آن امید قهرمانی آمده می تواند به عنوان اوایل به عنوان اولین دور. دیویس همه به خوبی می داند چقدر سخت تر خود را در کنفرانس است به حرکت.

مگر اینکه Portland Trail Blazers می توانید سرنگون ممفیس گریزلیز برای فینال حذفی دانه یا صهیون ویلیامسون متوجه پتانسیل کامل خود را در یک هشتم-محل New Orleans Pelicans تیم لیکرز را به راحتی باید دو تا از بهترین بازیکنان در طبقه در دور اول و که توسط سازمان ملل متحد شایسته پیروزی مانع است. هیوستون راکتس و دالاس ماوریکس معطل عنوان بالا-سقف بالقوه دوم-دور بزند اما جیمز’ postseason سابقه است به مراتب بیشتر ثابت از جیمز هاردن و گسترده تر از لوکا Doncic است.

پرتاب در دیویس و مقیاس راهنمایی در لیکرز ” به نفع تا نهایی کنفرانس غرب. آن نیست تا زمانی که آنها در دیدار با عمیق تر و متنوع تر کلیپرز تیم است که همچنین می توانید بازی خود را starpower که لیکرز صورت یک nonrandom تهدید. آن را فوق بشری تلاش از جیمز و دیویس به حمل کمتر با استعداد هسته ای در برابر کلیپرز و/یا Milwaukee Bucks. از سوی دیگر هر دو ممکن است فقط آخرتی.

Yahoo Sports, NBA, پیش بینی

ثبت: 54-17

محل: برای اولین بار در غرب

پایان: کنفرانس غرب فینال از دست دادن

بیشتر از ما NBA راه اندازی مجدد سری:

– – – – – – –

بن رهربچ تحریریه برای یاهو ورزشی. یک نکته? ایمیل او را در [email protected] و یا در توییتر دنبال او!Follow @brohrbach

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>