این TWRP جایگزین اجازه می دهد تا شما را مدیریت Magisk ماژول ها و خیلی بیشتر در وان پلاس دستگاه


TWRP شده است پادشاه بازیابی سفارشی بر روی آندروید برای سال در حال حاضر به لطف سازگاری با دستگاه و ویژگی های اصلی. اما وجود دارد یک بازیکن جدید در شهر — حداقل برای وان پلاس دستگاه — و بسیاری از ویژگی های مفید است که ممکن است در نهایت شما را به خندق TWRP.

آسمان شاهین بازیابی پروژه (SHRP) جدید بازیابی سفارشی برای وان پلاس دستگاه هایی که ارائه می دهد برخی از ویژگی های هیجان انگیز. آسمان هاوک است که در واقع بر اساس آخرین 3.4.0-0 نسخه TWRP اما شما نمی خواهد حدس می زنم آن را از نگاه کردن به آن. تیم اتحاد یکپارچه بسیاری از تغییرات بصری و گزینه های اضافی به آسمان هاوک است که آن را به راحتی می ایستد و خود را در آن به عنوان یک TWRP جایگزین.

الزامات

نصب آسمان شاهین بازیابی در خود وان پلاس

قبل از اینکه شما می توانید شروع به استفاده از آسمان شاهین بازیابی در خود وان پلاس, شما نیاز به در حال حاضر TWRP نصب شده است. اگر شما لازم نیست که TWRP نصب شده و یا نیاز به کمی کمک اضافی در این قسمت شما می توانید با مراجعه به یکی از راهنماهای زیر را دریافت کنید که مراقبت گرفته شده است.

پس از TWRP نصب شده است, شما می توانید دانلود آسمان شاهین فایل نصبی برای وان پلاس دستگاه از یکی از لینک های زیر دانلود کنید. اگر نیاز به مطمئن شوید که برای قرار دادن فایل در یک آسان برای پیدا کردن محل بر روی دستگاه شما مانند “دانلود” پوشه.

در این مرحله شما نیاز به بوت شدن به TWRP, قرار, آسمان هاوک نصب آن ضربه بزنید یک بار و سپس کش رفتن لغزان برای نصب آن. هنگامی که به پایان رسید, رفتن به “راه اندازی مجدد” و سپس انتخاب “بازیابی.” پس از چند ثانیه شما بوت به آسمان جدید شاهین بازیابی سفارشی. پین خود را وارد کنید و یا رمز عبور, و سپس شما می توانید دسترسی به منوی اصلی. در حال حاضر شما آماده برای کشف تمام ویژگی های جدید آن را ارائه کرده است.

منحصر به فرد آسمان شاهین ویژگی های بازیابی

چه چیزی باعث می شود آسمان شاهین منحصر به فرد در مقایسه با آخرین نسخه از رسمی TWRP تیم ؟ بسیاری در واقع! آن را تا به برخی از چیزهایی که شسته و رفته در مورد آن است که ممکن است به گرفتن چشم خود را. بر اساس تجربه من با آسمان شاهین تا کنون آن را در شکل دادن به یک نام خانگی برای وان پلاس بازیافتهای سفارشی. من پوشش برخی از قابل توجه ترین ویژگی های زیر است که باید به شما ایده خوبی از آنچه انتظار می رود.

1. ساخته شده در Magisk مدیر برای ماژول ها

این Magisk مدیر در آسمان شاهین نمی کند نیاز به هر گونه دیگر شخص ثالث مدها به استفاده از آن را با این نسخهها کار به عنوان یک مستقل از ویژگی های. شما می توانید غیر فعال کردن و حذف و مشاهده اطلاعات مربوط به هر ماژول در حال حاضر نصب شده بر روی دستگاه شما. شما همچنین می توانید تلنگر “هسته ای تنها حالت” تغییر برای غیر فعال کردن تمام ماژول ها در یک بار است که می توانید ذخیره کنید شما از یک bootloop. شما حتی می توانید با استفاده از “Unroot” گزینه ای برای حذف Magisk در دسترس نباشد.

2. ساخته شده در مدیر تم برای سفارشی سازی

شما در واقع می تواند theme TWRP خودتان اگر شما می دانید چه باید بکنید, اما, آسمان هاوک شامل تم خود مدیر فقط برای این مناسبت است. شما می توانید کاملا به روز رسانی نگاه و احساس از بهبود سفارشی محیط زیست متناسب با سبک شخصی خود را با حداقل تلاش. آسمان شاهین اجازه می دهد تا شما را به تغییر چنین چیزهایی به عنوان تم رنگ نوار وضعیت تنظیمات داشبورد آیکون و نوار منو سبک نیز هست.

هنگامی که شما مجموعه ای از گزینه های سفارشی سازی شما فقط شیر غلتک رنگ آیکون در سمت راست پایین به نصب خود را انتخاب و گزینه های. آن را اعمال تنظیمات تم خود را در چند ثانیه, سپس شما باید متوجه تغییرات حق دور هنگامی که منوی اصلی میآید ، هدف قرار دادن “تنظیم مجدد” را فشار دهید بازگرداندن به طور پیش فرض تنظیمات در صورت نیاز.

3. قفل صفحه نمایش رمز عبور برای امنیت فوق العاده

چیزی برای نگه داشتن در ذهن شما همیشه باید به ورودی خود را به اعتبار امنیتی قبل از TWRP یا آسمان شاهین می تواند رمزگشایی داده های خود را. اما آسمان شاهین اجازه می دهد تا شما را به اضافه کردن یک صفحه نمایش قفل الگو یا رمز عبور در بالای آن به دو دستگاه امنیتی است. شما نمی خواهد اجازه دهید هر کسی فقط اجرا در اطراف خود را بازیابی سفارشی محیط زیست مناسب است ؟

تحت “امنیت” بخش شما می توانید ضربه بزنید الگوی آیکون برای تنظیم یک صفحه نمایش قفل الگو یا رمز عبور آیکون برای تنظیم یک رمز عبور منحصر به فرد. در هر صورت شما نیاز خواهید بود برای تایید تغییرات خود را با فشار دادن دکمه راه اندازی مجدد آیکون برای بوت به ریکاوری. هنگامی که شما را وارد کنید PIN یا رمز عبور مانند معمول شما استقبال با جدید صفحه نمایش قفل امنیت شما فقط مجموعه ای.

4. نصب مجدد آسمان Hawk & Magisk به صورت خودکار

هنگامی که فلش در یک فایل زیپ مانند یک سیستم OTA به روز رسانی شما می توانید با استفاده از “تزریق SHRP پس از نصب گزینه” به صورت خودکار نصب آسمان شاهین بازیابی. شما می توانید همین کار را برای نگه داشتن دسترسی ریشه پس از یک به روز رسانی OTA با بررسی “تزریق Magisk پس از نصب” گزینه است. با استفاده از هر دو از این هم خواهد شد نه تنها شما صرفه جویی در وقت, اما آن را به فرآیند به روز رسانی نسیم برای کاربران ریشه!

اگر شما نگاه کنید به “SHRP تزریق سقط/failed message,” شما باید به صورت دستی نصب SHRP. پس از آسمان شاهین نسبتا جدید بازیابی سفارشی وجود دارد محدود به مسائل گاهی اوقات.

5. انواع ترفند فوق العاده

در “ترفند” بخش شما می توانید انتخاب کنید میراث و یا گزینه های طبیعی برای پی که مفید خواهد بود اگر موضوع شما نصب شده است به روز شده در در حالی که. شما همچنین می توانید حذف قفل اثر انگشت بر روی دستگاه شما اگر چیزی را اشتباه (و یا شخص دیگری اضافه شده اثر انگشت خود را به جای).

از بین بردن نیروی رمزگذاری بر روی دستگاه خود را چیزی است که ممکن است لازم باشد اگر خود را سفارشی رام یا کرنل نیاز به آن را برای برخی از ویژگی های. و در نهایت شما می توانید فعال یا غیر فعال کردن دوربین 2 API که می تواند ارائه پیشرفته تر و ویژگی های دوربین بر روی دستگاه های خاص.

بهره برداری از یکی از این گزینه برای فعال یا غیر فعال کردن آنها خواهد شد تا پاپ با این “تایید فلش” روی صفحه نمایش. مطبوعات تیک آیکون در پایین برای تایید انتخاب خود را و سپس شما خوب به آن بروید.

6. چند تصادفی تنظیمات را در نظر بگیرید

در بخش “تنظیمات” رفتن به “SHRP” برگه به شما می دهد دو گزینه های خاص شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن روشن. انتخاب “جلوگیری از راه اندازی مجدد خودرو پس از اوتا” را فراهم خواهد کرد شما را با کنترل بیش از یک سیستم به روز رسانی. این مفید است اگر شما فایل های دیگر برای نصب دستی مانند دانه های سفارشی و یا سایر مدها.

هنگامی که شما جفت که با “نصب Magisk به طور خودکار پس از اوتا” گزینه شما هرگز فراموش نکنید که برای فلش Magisk دوباره پس از یک سیستم به روز رسانی! نه نصب Magisk پس از OTA به روز رسانی خواهد شد به احتمال زیاد باعث نرم bootloop چیزی است که برای جلوگیری از برای اطمینان حاصل کنید. به عنوان یک طرف توجه داشته باشید اگر شما با استفاده از این گزینه شما نمی خواهد که به بررسی “تزریق Magisk پس از نصب” تنظیم هنگام فلش فایل زیپ.

نت

ویژگی های مشخص شده در این راهنما فقط آغاز از آنچه برای این بازیابی سفارشی. آسمان هاوک ساخته شده است با ایده سفارشی که بدان معنی است که وجود خواهد داشت بیشتر ویژگی های جدید و گزینه های اضافه شده در طول زمان. مطمئن شوید که شما آسمان شاهین بازیابی باقی می ماند تا به امروز برای دریافت آخرین امکانات و سیستم بهبود ثبات به عنوان به خوبی.

اگر شما می خواهید به بازگشت به TWRP به هر دلیلی شما می توانید دانلود TWRP نصب فایل زیپ برای خود دستگاه و فلش آن را در همان شیوه شما برای آسمان شاهین. اما تنها تفاوت در اینجا این است که شما خواهید بود با استفاده از آسمان هاوک نصب صفحه نمایش به جای استفاده از TWRP یکی. پس از TWRP نصب به پایان رسیده و شما راه اندازی مجدد به بازیابی همه چیز باید خوب به آن بروید.

نگه داشتن اتصال شما امن و بدون یک صورتحساب ماهانه. یک عمر برای به اشتراک VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک بار خرید از این ابزار جدید هک فروشگاه و تماشای Netflix, Hulu و یا بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80% off) >

پوشش تصویر و تصاویر توسط استفان پرکینز/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>