Steve Kerr sarcastically در پاسخ به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر در مورد زانو غول بازیکنان

Golden State Warriors سر مربی استیو کر مراقبت می کند اگر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را متوقف می کند, تماشای ورزشی. مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال یک صدای جیر جیر سهشنبه انتقاد San Francisco Giants بازیکنان برای زانو طول سرود ملی. در صدای جیر جیر مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او نمی خواهد سازمان دیده بان ورزشی اگر بازیکنان در زمان زانو.

Kerr, 54, نمی خواهد بیش از حد پاره اگر 74 ساله مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال از طریق با آن تهدید.

تهمت نمی به طور خاص ذکر است این غول با نام اما خود را صدای جیر جیر می کردند متعدد غول بازیکنان و مدیر گیب Kapler — در زمان زانو طول سرود ملی در نمایشگاه بازی مقابل اوکلند دو و میدانی.

کر در پاسخ با یک gif Willy Wonka گفت: “متوقف شود. نیست. آمده است.” هر کسی که دیده می شود “Willy Wonka & the Chocolate Factory” می داند ژن وایلدر تحویل که خط چکیدن بود با طعنه.

ورزشکاران زانو است یک موضوع محبوب برای مغلوب ساختن پیشی جستن. او از منتقدان سان فرانسیسکو 49ers کارفرمایی khezri به عنوان Kaepernick اعتراض نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس با زانو زدن در طول سال 2016 فصل NFL. مغلوب ساختن پیشی جستن است ادامه داد: به چکش موضوع هر بار یک ورزشکار با یک زانو یا هر زمان موضوع سرخی بازگشت به اخبار چرخه.

اگر تهمت واقعا در حال رفتن به تحریم, هر, ورزش, که ویژگی های تظاهرات و … ، او احتمالا رفتن به مجبور به توقف تماشای ورزشی, همه با هم. تقریبا هر لیگ حرفه ای برنامه ریزی است که اجازه می دهد برخی از شکل از اعتراض در سال 2020 است.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>