سابرینا Ionescu بی سابقه المپیک سوال: کدام تیم به بازی ؟


بدون شک وجود دارد که WNBA تیم خواهد پیش نویس سابرینا Ionescu پشت در آوریل 17. آنچه مشخص نیست این است که آمریکا تیم بسکتبال او را کت و شلوار برای در توکیو بازی های المپیک تابستان آینده: سنتی 5×5 تیم و یا برای المپیک 3×3 رویداد.

Ionescu, the No. 1 به طور کلی انتخاب کنید و از New York, آزادی, به نظر می رسد قوی امیدوار به صورت 3×3 اگر توکیو بازی های برگزار شده است در این تابستان. او به عنوان از ژانویه ایالات متحده’ بازیکن برتر در رتبه بندی های بین المللی به صورت 3×3.

Ionescu حتی گفت در ماه ژوئیه گذشته در حالی که در بازی های پان آمریکا به صورت 3×3 که اگر مجبور به انتخاب بین سنتی و 5×5 و 3×3 در بازی های المپیک, او ترجیح 3×3 با توجه به المپیک کانال.

آن ساخته شده و مقدار زیادی از حس در آن زمان است. در نظر Ionescu را برای دانشگاه اورگان در زمستان و بهار سال 2020 زمانی که المپیک ایالات متحده 5×5 امیدوار خواهد جمع آوری برای شیوه ها و نمایشگاه ها پیش از این فهرستی از نام بودن در ماه ژوئن.

المپیک به تعویق افتادن 2021 تغییر همه که. در حال حاضر Ionescu می شود (کوتاه) فصل از نرم افزار توپ به علاوه یک offseason به طور بالقوه اثبات خودش در مقابل آمریکا مربی سحر Staleyقبل از تیم المپیک را دریافت نام برد. (ایالات متحده باید هنوز هم واجد شرایط 3×3 تیم برای بازی های المپیک, اما این امر می تواند تکان دهنده اگر نتواند آن.)

Ionescu نیست دولت یک اولویت بین 3×3 و 5×5 وقتی پرسیده شد که افکار خود را در مورد وضعیت در روز یکشنبه.

“من هیچ ایده چه چیزی آنها [USA Basketball] قرار بود با بازی های المپیک, اگر قرار بود که در این سال. من گفت هر چیزی. من فقط بازی و لذت بردن کالج حرفه ای,” او گفت: جلوتر از او WNBA اولین بازی در روز شنبه. “مهم نیست که به من اگر من به این فرصت را به بازی 3×3 یا 5×5 من گرفته ایم زیرا این یک افتخار است که به نمایندگی از کشور من است.”

Ionescu باید حداقل 3,600 بسکتبال رتبه بندی امتیاز در 3×3 می آیند 21 ژوئن 2021 به واجد شرایط برای این تیم است. پس از رتبه بندی امتیاز منقضی پس از یک سال او ممکن است نیاز به شرکت در 3×3 رقابت و یا اردوگاه های آموزشی مسابقات در بعد از 11 ماه به واجد شرایط.

یا Ionescu می تواند تمام از او بسکتبال بین آزادی و به طور بالقوه ملی 5×5 تیم در سال آینده.

“من یک سال قادر به بازی در برابر بهترین در جهان است و فقط قادر به دیدن جایی که من مقایسه,” او گفت:.

Ionescu نوبت در 23 Dec. 6. حداقل یک بازیکن 23 سال یا جوانتر ساخته شده هر یک از چهار المپیک ایالات متحده زنان تیم است. Ionescu است که کمتر از هر نقطه گارد را به تیم المپیک از سال 1988.

این ایالات متحده است که به دنبال کسی برای گرفتن باتوم از سو پرندهکه در 40 را تبدیل به قدیمی ترین المپیک ایالات متحده بازیکن بسکتبال در تاریخ سه سال در توکیو.

کارول Callanایالات متحده زنان, تیم ملی, مدیر است که در 3×3 انتخاب کمیته گفت: ممکن است که یک مکالمه است merited با هر بازیکن است که یک فرصت را به بازی در هر دو تیم المپیک.

او اشاره کرد که هر کسی در المپیک 3×3 تیم خواهد بود تضمین قابل توجهی زمان پخش پس از فهرستی است که چهار بازیکن با جایگزینی برنامه ریزی شده در هر توپ مرده. با توجه به برنامه این امکان پذیر نیست برای کسی به بازی هر دو 3×3 و 5×5 در بازی های المپیک است.

“من هیچ ایده چه چیزی یک بازیکن فکر می کنم از طریق این فرآیند به دلیل اینکه اکثر بازیکنان بسیار با اعتماد به نفس در توانایی های خود را, اما اگر شما فکر می کنید شما قرار بود که در نقش یک بازیکن برای 5×5 تیم اما شما تا به حال شانس به در 3×3, شما ممکن است را انتخاب کنید که” Callan گفت.

بیشتر: آمریکا, بسکتبال حرفه ای المپیک نقاط رهبران

OlympicTalk است که در اپل اخبار. مورد علاقه ما!

Follow @nbcolympictalk

سابرینا Ionescu بی سابقه المپیک سوال: کدام تیم به بازی ؟ در ابتدا در ظاهر NBCSports.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>