موریل قرار می دهد آتالانتا بازگشت دوم در سری A

میلان (س) و لوئیس موریل آمد کردن زمین به نمره هدف تنها به عنوان آتالانتا ضرب و شتم 1-0 بولونیا در آتشین سری یک درگیری در روز سه شنبه به حرکت به عقب و دوم پشت سر رهبران یوونتوس است.

موریل زده فقط پس از یک ساعت به عنوان آتالانتا تمدید بدون شکست خود را به اجرا در 15 بازی به حرکت شش امتیاز پشت سر یوونتوس و دو پیش از سوم قرار اینتر میلان.

آتالانتا بود و موفق به کسب شش بازی پی در پی پس از لیگ از سر گرفته پس از coronavirus مستند قبل از طراحی 2-2 با یوونتوس و برگزار شد 1-1 در ورونا آخرین بار ،

این برگامو طرف باید 74 امتیاز این فصل را با سه بازی به بازی سبقت قبلی خود را بهترین مسافت 72 در طول فصل 2016-17.

آتالانتا مربی Gian Piero Gasperini تبعید شد از حاشیه بعد از یک مرافعه با همتای Sinisa Mihajlovic قبل از شکستن با بولونیا رئیس دریافت یک کارت زرد.

این دومین کارت قرمز در هفته های اخیر برای Gasperini شده است که نشانه هایی از ساییده شده اعصاب قبل از سمت خود در دیدار با پاری سن ژرمن در لیگ قهرمانان هشت ماه آینده.

“من سزاوار نیست به اخراج” fumed Gasperini پس از آن. “اما اجازه دهید بحث در مورد بازی.

“ما به دنبال ثبات در زمین پس از آن ما باید 12 روز بعد به انتخاب چه نوع از کار را به انجام برای آماده سازی برای لیگ قهرمانان.”

بولونیا مبارزه پس از خود را 5-1 شکست در برابر آث میلان آخرین بار با موسی بارو از دست رفته شانس دو برابر پدر و مادر خود طرف.

موریل آمد کردن زمین پس از شکستن و عبور از همکار کلمبیا دوون زاپاتا به نمره خود را 18th هدف این فصل 11 بازی میآره.

بولونیا می دهم پس از گسترش خود را winless اجرا به پنج بازی.

آث میلان بازی در سسولو بعد سه شنبه به دنبال به حرکت به لیگ اروپا ،

یوونتوس می تواند مهر به عنوان با یک پیروزی بیش از 16-اودینزه قرار می گیرد اما این بستگی به اینتر میلان که در حال هشت امتیاز پشت سر قهرمانان عدم ضرب و شتم فیورنتینا در سن سیرو در روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>