یاد بگیرید چگونه برای پیوستن به AI انقلاب با این دوره

در سال های آینده هوش مصنوعی (AI) متحول خواهد شد هر جنبه از فن آوری و کسب و کار. هوش مصنوعی محققان در تقاضای بالا هستند. حقوق در این زمینه به طور منظم در صدها هزار نفر از دلار است.

هوش مصنوعی در حال حاضر اخلال و تبدیل های متعدد صنایع از جمله حمل و نقل و ساخت و مراقبت های بهداشتی و آموزش و پرورش و رسانه ها و خدمات به مشتریان است. کسب و کار عملا در هر صنعت نیاز به کارشناسان برای کمک به آنها را به آینده.

نهایی هوش مصنوعی دانشمند گواهینامه بسته نرم افزاری خود را معرفی این زمینه هیجان انگیز. این چهار دوره بسته نرم افزاری می آموزد اصول یادگیری ماشین, عمیق, یادگیری پایتون و Tensorflow 2.0.

یادگیری ماشین است که چگونه هوش مصنوعی به طور خودکار یاد می گیرد و باعث بهبود از تجربه بدون اینکه به صراحت برنامه ریزی شده است. این 40 ساعت دوره را پوشش می دهد تعدادی از یادگیری ماشین مدل در حالی که هدایت شما را از مبتدی به پیشرفته تکنیک های در این زیر رشته از علوم اطلاعات.

یادگیری عمیق است که بخشی از یادگیری ماشین خانواده و ساخته شده است در شبکه های عصبی مصنوعی. وجود دارد سه روش: نظارت و نیمه تحت نظارت و یا بدون نظارت آموزش. در این 180-درس دوره شما کار در دنیای واقعی مجموعه داده برای اعمال جنبه های متعدد از هر روش. شما همچنین درک فهم و outs از شبکه های عصبی مصنوعی.

پایتون یک سطح بالا, general-purpose زبان برنامه نویسی است که بر کد خوانایی. در حالی که از آن استفاده می شود در بسیاری از صنایع از آن است که به خصوص مفید برای هوش مصنوعی است. در این 11 ساعت دوره شما مقابله با زندگی واقعی تحلیلی چالش های یادگیری اصول اساسی برنامه نویسی و شروع به کد.

Tensorflow یک منبع باز و رایگان نرم افزار کتابخانه برای dataflow و مشتق برنامه نویسی. گوگل با استفاده از آن برای تحقیقات و تولید است. بیش از این دوره از 133 درس شما خواهید آموخت که ویژگی های است که ساده سازی مدل توسعه و نگهداری فرآیندهای. این ساده سازی کمک خواهد کرد که شما را در درک مفاهیم پیچیده است که شما پس از آن قادر به اعمال در ساختمان های مصنوعی و شبکههای عصبی بازگشتی. در پایان شما ساخت یک ربات است که با این نسخهها کار به عنوان یک دلال سهام شرکتها.

نهایی هوش مصنوعی دانشمند گواهینامه بسته نرم افزاری در حال حاضر فروش فقط برای $34.99, 95% تخفیف از لیست قیمت می باشد.

قیمت موضوع را تغییر دهید. نرم افزار شامل نمی شود.

نگه داشتن اتصال شما امن و بدون یک صورتحساب ماهانه. یک عمر برای به اشتراک VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک بار خرید از این ابزار جدید هک فروشگاه و تماشای Netflix, Hulu و یا بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80% off) >

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>