شکارچی پنس, Adam Jones تحسین Giants’ الهام Nakken در تاریخ

تاریخچه ساخته شده بود دوشنبه شب در اوکلند سالن بزرگ است.

در اواخر Giants’ 6-2 نمایشگاه برنده شدن بیش از یک مدیر گیب Kapler مجاز دستیار مربی الهام Nakken برای شکستن یک MLB مانع و مربی پایه اول. در انجام این کار Nakken شد اولین زن مربی در زمینه ظرفیت در لیگ های سطح.

Nakken شد اولین مربی زن تاریخ MLB زمانی که غول های استخدام خود را در این offseason.

رسانه های اجتماعی وزوز شد پس از Nakken قرار داده و نام خود را در کتاب رکورد و غول outfielder شکارچی پنس پیوست و به او تبریک می گویم از اینکه MLB پایونیر.

سابق MLB outfielder آدام جونز نیز تحسین Nakken.

“ما فقط دیدن الهام به عنوان موثر به خصوص مربی دوره” Kapler گفت: در اوایل این ماه. “در این مرحله او را چنان در فرهنگ ما ریشه دوانده و ریشه دوانده به عنوان یک عضو از کارکنان مربیگری ما که او فقط رفتن در اطراف ساخت بازیکنان و اعضای کادر بهتر است. این که چگونه من آن را ببینید زمانی که من دیدن او در این زمینه است.”

[مرتبط: آنچه شما ممکن است از دست رفته از غول’ 6-2 برنده شدن بیش از یک است]

شروع Giants-یک نمایشگاه نیز بود در یک لحظه تاریخی به عنوان Kapler شد اولین MLB مدیر به زانو زدن در طول سرود ملی در اعتراض به نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس در آمریکا است.

مایک Yastrzemski, Jaylin Davis, Austin اسلاتر و Antoan ریچاردسون در میان کسانی که هم زانو زد با Kapler.

بعد از تمدید offseason با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس منطقه خلیج بیس بال تا به حال به یاد ماندنی بازگشت دوشنبه. غول و یک را بازی خواهد کرد یکی دیگر از نمایشگاه بازی شنبه قبل از آماده سازی خود را برای شروع به طور منظم فصل در پایان هفته.

شکارچی پنس, Adam Jones تحسین Giants’ الهام Nakken در ساخت تاریخچه در ابتدا در ظاهر ورزشی NBC Bay Area

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>