چگونه می توان هر برنامه کار با وان پلاس’ به صورت موازی برنامه ویژگی


وان پلاس ارائه می دهد تنوع از ویژگی های است که شما نمی توانید با برخی دیگر از گوشی های آندروید. به موازات برنامه های یکی از این standout اضافی شما نمی دانید که شما ممکن است لذت بردن از تا زمانی که شما آن را سعی کردم. این اجازه می دهد تا شما را به کلون سازگار با برنامه های نصب شده بر روی دستگاه خود را که بدان معنی است که شما می توانید با استفاده از همان برنامه با دو حساب متفاوت برای مثال.

اما از آنجا که به طور پیش فرض وان پلاس موازی از ویژگی های نرم افزار تنها با انتخاب چند برنامه پشتیبانی, آن ممکن است به نظر می رسد بسیار محدود است. خوشبختانه وجود دارد Xposed module توسط توسعه دهنده Alex193a به نام OnePlus PA توسعه دهنده آن را بیشتر مفید برای کاربران قدرت. ماژول را گسترش قابلیت های سهام موازی برنامه ویژگی شامل همه خود را “پشتیبانی نشده” برنامه به عنوان به خوبی.

الزامات

مرحله 1: نصب EdXposed (Xposed Framework)

پس از نسخه اصلی Xposed است و دیگر پشتیبانی شده در نسخه های جدیدتر از آندروید شما نیاز به نصب EdXposed برای دریافت این ماژول کار می کند. دو ماژول های مورد نیاز دانلود و نصب از طریق Magisk اول, دادن به شما دسترسی به Xposed Framework پس از آن.

باز Magisk مدیر و سر به بخش “دانلودها” از این برنامه و سپس نصب “Riru هسته ای” و “Riru – EdXposed (SandHook)” ماژول. دو نسخه وجود دارد EdXposed شما می توانید انتخاب کنید بنابراین اگر SandHook کار نمی کند به خوبی برای شما آن را حذف کنید و سعی کنید YAHFA نسخه به جای. اگر شما نیاز به برخی از کمک های اضافی با استفاده از این قسمت شما می توانید آمار کامل راهنمای زیر.

مرحله 2: نصب OnePlus PA توسعه دهنده ماژول

پس از Xposed Framework نصب شده است و کار به درستی از آن زمان به نصب ماژول برای وان پلاس به موازات برنامه حتی بهتر است. باز کردن EdXposed مدیر برنامه ضربه بزنید تا منوی سمت چپ و سپس رفتن به “دانلود” بخش. از آنجا با استفاده از قسمت جستجو برای پیدا کردن وان پلاس PA توسعه دهنده.

شیر ماژول ورود هنگامی که برای رفتن به “دانلود” صفحه نمایش به “نسخه های” تب در بالای صفحه و سپس آمار “دانلود و نصب” را فشار دهید برای آخرین نسخه. شیر “نصب” و ماژول را نصب کنید بر روی دستگاه خود و سپس دکمه “انجام شد” برای پایان بخشیدن به روند.

در حال حاضر شیر “فعال کردن و راه اندازی مجدد” گزینه از اطلاع رسانی که بالا میآید و سپس آن را به طور خودکار فعال کردن ماژول و راه اندازی مجدد دستگاه شما.

مرحله 3: اضافه کردن برنامه شما می خواهید به کلون

پس از راه اندازی مجدد سیستم خود را بررسی کنید کشو برنامه به تازگی نصب شده برنامه به نام “وان پلاس PA توسعه دهنده” و باز آن را به ادامه. نرم افزار مورد استفاده را انتخاب کنید که برنامه شما می خواهید به کلون با استفاده از موازی نرم افزار از ویژگی های خود را در وان پلاس دستگاه. از اینجا رفتن را از طریق لیستی از برنامه های نصب شده و تلنگر سوئیچ در سمت راست برای اضافه کردن هر یک به موازات برنامه های صفحه نمایش منو.

گام 4: خود را فعال کنید برنامه های جدید به کلون کردن آنها

در حال حاضر شما نیاز به فعال کردن برنامه های خود را با استفاده از موازی نرم افزار از ویژگی های موجود در سیستم. برو به تنظیمات –> نرم افزار –> برنامه های موازی. شما باید توجه کنید تمام برنامه های شما انتخاب شده در مرحله قبل را در زیر “پشتیبانی برنامه” بخش. تلنگر سوئیچ برای هر یک از برنامه های خود را برای فعال کردن نسخه های کلون شده و سپس سر به عقب به کشو برنامه خود را.

شما ببینید دو نسخه از برنامه های خود در این نقطه با کلون آنهایی که مشخص شده توسط یک پرتقال موازی آیکون برنامه. وجود دارد و هیچ تفاوتی در نسخه های کلون شده از این برنامه گذشته از این واقعیت است که می توان آنها را از لحاظ فنی به عنوان خود نهاد. می خواهم به بازی یک بازی با بیش از یک حساب کاربری دارید ؟ حتما چرا که نه. شما هم اکنون می توانید کلون تمام برنامه های خود را و استفاده از آنها برای هر هدف شما انتخاب کنید!

نت

حتی اگر شما حذف OnePlus PA توسعه دهنده ماژول شبیه سازی شده نرم افزار خواهد ماند بر روی دستگاه شما. دلیل این است که آن را ضروری ساخته شده تغییرات در سیستم قبلی و شبیه سازی شده این نرم افزار را از طریق ساخته شده است در برنامه های موازی از ویژگی های.

اگر شما می خواهید به حذف هر یک از برنامه های شما کلون بازگشت به موازات برنامه های اصلی صفحه نمایش غیر فعال کردن هر برنامه در یک زمان. آن را به شما اجازه می دانم شبیه سازی شده نرم افزار اطلاعات از دست رفته خواهد شد هنگامی که شما ضربه “OK” است که خواهد شد و سپس حذف آن از دستگاه شما.

آخرین به روز رسانی بتا برای این Xposed module حتی اجازه می دهد تا شما را به کلون برنامه های سیستم. فقط شیر آیکون است که به نظر می رسد مانند یک چشم از OnePlus PA توسعه دهنده نرم افزار. آن را پس از آن مخلوط را در سیستم نرم افزار همراه با کاربر خود را-برنامه های نصب شده. شبیه سازی سیستم نرم افزار می تواند راه را برای برخی جالب استفاده در آینده.

نگه داشتن اتصال شما امن و بدون یک صورتحساب ماهانه. یک عمر برای به اشتراک VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک بار خرید از این ابزار جدید هک فروشگاه و تماشای Netflix, Hulu و یا بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80% off) >

پوشش تصویر و تصاویر توسط استفان پرکینز/ابزار هک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>