چگونه به زور Mario Kart تور برای همیشه استفاده از حالت افقی بر روی تلفن خود را


نینتندو تصمیم به اضافه کردن حالت افقی به ماریو Kart تور باعث می شود بازی بیشتر احساس مانند معامله واقعی است. که گفت:, آن می تواند آزار دهنده برای چرخش گوشی خود را هر زمان که شما می خواهید به بازی در چشم انداز و جهت گیری. می توان آن را حتی بیشتر آزار دهنده است که بازی سوئیچ بین چشم انداز و پرتره مشخصات در وسط یک گرم نژاد. وجود یک راه برای مطمئن شوید که در هر رقابت در بازی های عریض.

برای شروع مطمئن شوید که شما در حال اجرا 2.4.0 به روز رسانی برای هر دو iOS و نسخه های آندروید از ماریو Kart تور. این زمانی است که مشاهده چشم انداز معرفی شد. سپس برنامه را باز کنید ، سپس روی ضربه بزنید از طریق هر گونه اولیه خوش آمدید صفحه نمایش و یا دانلود صفحات تا زمانی که شما را تا پایان بازی روی صفحه نمایش انتخاب. در حال حاضر شیر “منو” در پایین سمت راست ضربه بزنید و سپس “تنظیمات.” در اینجا شما پیدا مسابقه نمایش بخش که شامل سه حالت نمایش برای بازی: پرتره پرتره/چشم انداز و چشم انداز.

به طور پیش فرض نینتندو مجموعه شما در پرتره/چشم انداز آن چیزی است که به شما اجازه سوئیچ بین حالت های نمایش تنها با چرخش گوشی خود را. اما چشم انداز نیروهای هر مسابقه به بازی در پهن مهم نیست که راه شما تلنگر گوشی خود را. همه شما باید انجام دهید این است ضربه بزنید چشم انداز شروع یک مسابقه و لذت ببرید.

شما حتی می توانید دسترسی به تمام گزینه های نمایش از تنظیمات نژاد در مورد شما ذهن خود را تغییر دهید بعد. فقط شیر بر روی دندانه تنظیمات را انتخاب کنید و مشخصات خود را.

پرتره/چشم انداز (بالا) در مقابل چشم انداز (پایین).

نگه داشتن اتصال شما امن و بدون یک صورتحساب ماهانه. یک عمر برای به اشتراک VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک بار خرید از این ابزار جدید هک فروشگاه و تماشای Netflix, Hulu و یا بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80% off) >

پوشش تصویر و فایل های Gif با جیک Peterson/ابزار هک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>