سابق Saints OL حداکثر انگری است که تقریبا غیر قابل تشخیص بعد از عمده کاهش وزن

حداکثر انگری آخرین مناسب برای یک بازی NFL on Jan. 20, 2019. او ذکر شده در New Orleans Saints’ فهرستی که در فصل 305 پوند است.

انگری تصمیم به بازنشسته دو ماه بعد فقط یک ماه خجالتی از خود 33rd تولد پس از 10 فصل در NFL با استناد به آسیب به عنوان بزرگترین دلیل در آن زمان است.

و برای 10 سال وزن خود ماند و مناسب در اطراف 305 علامت است که آنچه او وزن در NFL 2009 ترکیب.

[ایجاد و یا پیوستن به یک سال 2020 یاهو فوتبال فانتزی لیگ برتر را برای امروز رایگان]

در حال حاضر به او نگاه کنید:

انگری صحبت با, New Orleans, رسانه های روز شنبه در کنفرانسی تلفنی صحبت کردن در مورد خود پست-فوتبال تنظیم و تمایل خود را برای رسیدن به واقع بینانه تر و وزن سالم است. او در حال حاضر در حدود 240 پوند به دنبال لاغر تر قابل تصور است.

برای یادآوری در اینجا انگری او در فینال NFL season:

It's easy to see the massive body transformation of former New Orleans Saints center Max Unger since he's retired. (Fred Kfoury III/Icon Sportswire via Getty Images)
از آن آسان است برای دیدن بدن گسترده تحول سابق نیواورلئان پرستاران مرکز حداکثر انگری از او بازنشسته شد. (Fred Kfoury سوم/آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ)

صادق باشید: اگر شما یک فن پرستاران و شما راه رفتن گذشته این شخص در خیابان کانال … شما حتی قادر به تشخیص او ؟ آنگر به نظر می رسد بیشتر شبیه به یک تنگ به پایان می رسد مربی در اینجا از او سابق تمام نرم افزار مرکز.

او فقط آخرین در یک خط طولانی از بازنشسته NFL linemen توهین آمیز که مانند پوسته خود را — ما به این معنی است که در یک راه خوب! — پس از ریختن ضروری فله در آن طول می کشد به رشد در ترانشه.

سابق کلیولند براونز Joe Thomas کاهش یافته است 50 پوند و نگاه کاملا متفاوت است. همین کار را با Baltimore Ravens ستاره مارشال Yanda که کاهش وزن حتی بیشتر از توماس پس از برش های روزانه خود مصرف از 6000 کالری به لاشی 2,200.

دیگر قابل توجه نمونه هایی از سال های اخیر عبارتند از: ex-شارژر نیک هردویکک که از دست رفته بیش از 80 پوند; ex-Patriot سباستین Vollmer که ریختن 75; سابق Panthers مقابله با اردن ناخالص بود که 70-ish پوند تحت بازی خود را وزن و ex-کلت جف شنبه که کاهش بیش از 50 خود را.

شما می توانید به ساخت یکی از بهترین تاریخی توهین آمیز خطوط در تاریخ اخیر با این بچه ها حتی اگر آنها در حال حاضر اقامت بیشتر در پدر-bod طیف.

ما هنوز نمی دانیم انگری وزن-از دست دادن راز دیگر از بازی نیست و غذا خوردن مانند یک اسب است. اما ما کلاه کردن به صورت باور نکردنی خود را به 18 ماه تغییر و تحول است.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>